Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Pudloca na svaki nacin pokusava da spusti klub na niske grane,ali ne konta da nasu istoriju ne moze da izbrise i da ce Partizan da postoji sve dok je i njegovih navijaca. Vlast ce se promeniti, ali Partizan ce opstati sa ili bez Ostoje. Waldena sam prezalio, sve sam vise u fazonu ako je takav i bolje da ide. Ostace svakako samo oni koji su odbili pudlicu. Sto se kaze da malo odvojimo trule jabuke od zdravog stabla. Samo da najzdravija jabuka ne ode, to me samo plasi (Trinkijeri), a cutanje nikada nije bilo dobar znak. Ajde Ostoja izdaj saopstenje, produzetak na 3 godine, neka pocrkaju mamu im njihovu!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
A to sto nas je Kodi Miler Mekintajer zapratio na instagramu? To niko ne komentarise?
On je igrac po mom ukusu i kvalitetniji je od Voldena, verovatno cu sad biti kritikovan kao i kad sam pricao da Stefan Markovic losiji igrac od Gordica, i naravno videlo se sve u areni.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Iskren da budem ne pratim košarku van Partizana, tako da nemam pojma kakav je igrač KMM, ako potpiše za nas ostaje mi da se nadam da će da bude zver, kao što se nadam da će Volden da se raspadne u mrtvom fmp zajedno s istim.

Ne navijam za igrača već za Partizan, kad neko ode na ovakav način ne preostaje mi ništa drugo nego da mu poželim drugu kinesku ligu nakon ovoga i to posle BAT-a.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Poceli su naslovi da Trinkijeri preuzima Bayern i da je zavrsio sa nama... Zna li neko bilo sta, kakva je situacija??? >.<
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Volden je igrač, za kojeg bi slagao, ukoliko bi napisao, da mi ne bi bilo drago da je ostao.
Sa druge strane. Ukoliko pogledamo celokupnu prethodnu sezonu. On ne imao više praznih minuta/mečeva, no situacija gde je pravio neku razliku. Pamti se meč protiv Virtuza i.. Meni je donekle sad i problem da se setim nekih posebno blistavih momenata dotičnog.
Zaista mnogo stranaca je prošlo kroz Partizan. Volden sigurno nije neko za kime sada treba nešto posebno žaliti.
Bio je deo Partizana . Dao neki svoj doprinos. Hvala mu na tome i.. Ćao.
Možemo se sada sporiti. Stvar ličnog sagledavanja stvari.
Meni lično Mekintajer. Ako bi poredili njega i Voldena. Pre bi izabrao Mekintajera. Možda je Volden neko sa boljom odbranom u odnosu na Mekintajera. Ali zato u svemu ostalom je po meni, ovaj drugi.. Ne bolji, vec drastično bolji. Šut, ulaz, pregled igre..
Jednome, hvala. Zavisno od toga gde na kraju bude otišao. Mogu mu poželeti sve naj, ili ne.
Ukoliko pak Mekintajer dodje. Ja lično sam zadovoljan ovom "rotacijom"
Volden/Mekintajer.. Manje više. Najbitnije je da Trinkijeri ostane i narednu sezonu/e, puni limenke.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Volden je bio veoma značajan šraf za stvari koje se ,,ne vide'' u statistici. Da pokrije rupe koje drugi naprave, da iščupa skokove sa svoje pozicije, 3-4 ničije lopte po utakmici. To je veoma bitno. Što Mekintajer ne može ili vrlo retko može. Pregled tu negde. Mekintajer možda ima bolji šut, pre svega za 3, kad ga krene i svakako ulaz pod kontaktom, što sam i napomenuo kao bitnu stvar za utakmice sa FMP-om.

Ne znam odakle se pojavi više ljudi, koji retko pišu, da pišu kako je Volden boranija, a Mekintajer pojačanje kakvo smo mogli samo da poželimo.

Počeću da paranoišem.

Javi se, Ostojah!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Poceli su naslovi da Trinkijeri preuzima Bayern i da je zavrsio sa nama... Zna li neko bilo sta, kakva je situacija??? >.<
Gluposti. Radi se na produženju ugovora.E sad u tome nam baš ne pomaže aktuelna situacija u klubu(nema veze sa Voldenom, njega je hteo da najuri još u januaru).Uskoro će se znati sve oko njegovog nadam se ostanka mnogo duže od još jedne sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Videcemo samo kazem moje misljenje, Volden je covek imao dve top utakmice ostalo je bilo toplo hladno, mnogo vise ce me boleti odlazak Gordica.
Mišljenje je da je Durant bolji od Lebrona ili obrnuto, ne videti Voldenov doprinos kao osnovu ovog tima u oba pravca nema veze s mišljenjem.
O Stefanu Markoviću i Gordiću ne bih komentarisao jer je ipak Gorda naš igrač, ali i njihove karijere dovoljno govore...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Gluposti. Radi se na produženju ugovora.E sad u tome nam baš ne pomaže aktuelna situacija u klubu(nema veze sa Voldenom, njega je hteo da najuri još u januaru).Uskoro će se znati sve oko njegovog nadam se ostanka mnogo duže od još jedne sezone.
Ako se ovo ispostavi kao tačno, @mvp cisternu piva da kupimo i pošaljemo na kućnu adresu!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Gluposti. Radi se na produženju ugovora.E sad u tome nam baš ne pomaže aktuelna situacija u klubu(nema veze sa Voldenom, njega je hteo da najuri još u januaru).Uskoro će se znati sve oko njegovog nadam se ostanka mnogo duže od još jedne sezone.
Njega može da najuri :
1.Vučić
2.Ostoja
Kraj spiska.

Ako hoće da mu produže ugovor produžiće.Ako ne žele ...neće sigurno.
Mišljenje drugih je bitno koliko i naše sa foruma.Samo da se završi ovo taktički dobro biću srećan
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Gluposti. Radi se na produženju ugovora.E sad u tome nam baš ne pomaže aktuelna situacija u klubu(nema veze sa Voldenom, njega je hteo da najuri još u januaru).Uskoro će se znati sve oko njegovog nadam se ostanka mnogo duže od još jedne sezone.
Hteo da ga pojuri u januaru?
Pa dobro, realno kako je igrao tada to je i ocekivano bilo... Mada je on dosta minusa u napadu peglao u odbrani i niko to nije gledao na taj nacin... Podredio se timu svakako.
Nema sta da je on bio super za ekipu, ali msm da je stvarno morao mnogo vise, da je svaka tekma mogla da mu bude bar 50% kao ona u Bolonji. Ja sam ga licno gotivio zbog odbrane i toga kako je prihvatio ulogu, ali ne mogu da kazem ni da mi se MMK ne svidja. Kada se sve sabere i oduzme tu su negde u nekom rangu kvaliteta, msm da ne gubimo mnogo, samo smo izbacili jednu krticu iz ekipe.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Znate kad je dolazio Pejners u Partizan kako su oni koji ga poznaju govorili da je to igrac koji se ne vidi mnogo, ali puni sve kolone i ume da izmisli poene kad je frka, pokupi skok, odigra odbranu...E, Volden je za nas bio upgrade-ovani Pejners. Dosao sa reputacijom igraca koji divlja, a ovde se u potpunosti podredio timu...Povuce kad treba, uhvati gomilu nicijih lopti, odigra odbranu...To su stvari koje mogu da prelome utakmicu, a ne vide se toliko kao poenterski ucinak...Pritom je i bio povredjen neko vreme sto se bas osetilo u nasoj igri, pogotovo na skoku...Zato mi je krivo sto ide...

Sto se tice KMM, on je koliko znam bukvalno bio pred potpisom pre Voldena, ali ne znam da li smo se mi odlucili da ga ne potpisemo ili nam ga je Cedevita ukrala u poslednjem momentu...Moje neko misljenje je da je defanzivno to veliki downgrade u odnosu na Voldena, a ofanzivno su rekao bih tu negde...Jedino u sta sam siguran jeste da je KMM bolji asistent i da bi zbog toga mozda vise lezao nasim centrima...
P.S. Sad videh ovo sto napisa @mvp za ponasanje...Ako je kancer za svlacionicu to odmah menja stvar i takvog se igraca po meni treba resiti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top