Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Znači izgled vara...
Meni je on uz Tomasa izgledao kao jedan od pozitivnih ludaka
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Људи, кад уопште почиње кошаркашка сезона и чиме? У септембру Суперкупом непостојећих најбољих АБА лиге (јер најбољи нису проглашени протекле Корона сезоне)? У октобру? У септембру или октобру? О.к. ту негде...

И ви се на Видовдан жалите што ми данас немамо 100% јасну ситуацију око формирања тима?!
Па кад смо је ми то имали на овај верски празник иити крајем јуна? Никада.

Ми тим формирамо тек пред почетак сезоне, па га касније, у ходу, и доформиравамо...Рединг, Мекаду, Ангола...

Према томе чему паника још у јуну...далеко је септембар-октобар, а крај наредна сезоне још много даље...
На крају се ,,подвлачи црта,, - прошли пут Корона нас је сјебала да видимо ту рачуницу - шта ће бити овога пута, видећемо...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Da se ne lažemo Volden je dobar igrač. Naravno adekvatna zamena se može i mora naći.
Ako ide kod cigana, govori dosta o njemu samom.
Stranac, Amerikanac, nema taj osećaj pripadnosti klubu. Pogotovu u Evropu kad dođu, jebe se njima za rivalstvo. Gledaju svoj interes i kintu naravno.
Ja bih popizdeo da oni dovedu Jareta ili Zagora, nasu decu. Za strance nemam taj osećaj, koliko god mi neki dragi bili.

Sećamo se svi kad smo mi dovodili Vujanića, ja sam bio srećan kao malo dete tad. Domaći igrac, uvek ima veću težinu.

Ostanak trenera ce dosta toga otkriti. Po meni njegov ostanak nam daje za pravo da se nadamo boljim danima. Nadam se da će se iz kluba uskoro oglasiti po tom pitanju. Da se prekine prazna priča i nagađanja.
Ukoliko bude suprotno...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Kada smo dovodili Vujanica, bio sam srecan jer je dobar igrac, to sto smo ga ,,uzeli'' od ciganije, za to me je bilo bas briga.

Kao i za Luku Bogdanovica posle. Nebitno odakle je dosao, a nisam bio nesto odusevljen. Solidan igrac.

Ako tako gledamo, 'ajde da potpisemo Filipa Covica sto neko rece.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Nadam se da naši cigani iz uprave neće odmah grlom u jagode za Mekintajerom, kako bi se oprali od ovog šamara koji smo popili. Da boldujem, pošto vidim da se provlači kroz par upisa, momak nije šuter i daleko je od neke konstantnosti što se toga tiče. Ofanzivno potentniji možda, ali kroz neke druge segmente.
Da igramo Evroligu, kao što smo rezultatima zaslužili, sve bi bilo na dlanu. Dovedeš jednog Laprovitolu, i boli te kurac de će Volden.
Nadam se da ga ganferi nemaju u planu.
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
21
Reaction score
42
Локација
Beograd
Nadam se da naši cigani iz uprave neće odmah grlom u jagode za Mekintajerom, kako bi se oprali od ovog šamara koji smo popili. Da boldujem, pošto vidim da se provlači kroz par upisa, momak nije šuter i daleko je od neke konstantnosti što se toga tiče. Ofanzivno potentniji možda, ali kroz neke druge segmente.
Da igramo Evroligu, kao što smo rezultatima zaslužili, sve bi bilo na dlanu. Dovedeš jednog Laprovitolu, i boli te kurac de će Volden.
Nadam se da ga ganferi nemaju u planu.
Covek ima 14p po.utakmici u aba i 5asistencija prosek. Takav igrac ima sigurne poene u rukama za razliku od Voldena. Ja licno Voldena bas gotivim i mislim da ce biti strasan igrac
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sve u svemu - ništa novo nije rekao, čisto da se oglasi...:cekanje:
Ovaj će ući u istoriju kao vojnik stranke koji je dao najviše intervjua a da ama baš ništa nije rekao. Impresivno.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Bas danas gledam Lapravitola slobodan... Joj kako bi nam legao jedan Argentinac...
Msm da nije sigurno da ce Walden kod cigana, ali kada smo ga toliko izvredjali, onda bolje da ode nego da mu se izvinjavamo.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Može da bude redovni profesor na onoj njihovoj akademiji, to im je sigurno glavni predmet, pričati dva sata, a ništa ne reći.
Zapravo na drugo čitanje ( jer sve vrhunske mislioce treba čitati više puta) vidi se da je prebacio sav pritisak na Trinkijerija.
Što meni opet bez ikakvih insajd informacija deluje kao da se u klubu generalno loše nose s njim, što je logično.
Jer je on jedini tamo koji zna da radi svoj posao, ok svi treneri ( bolji) su sujetni i teški, ali kada radiš s ljudima koji su tu po stranačkoj liniji to dolazi još više do izražaja. Počinje već polako pranje u slučaju odlaska Italijana u prevari.
A ove insajd priče o Voldenu, kvari svalčionicu ( jedan od najborbenijih igrača) ali mu se nudi novi ugovor, pa ko koga ovde zajebava...
Da se razumemo, sve i da je informacija od nekog “pouzdanog” taj pouzdani je deo cele te priče oko kkp, koja veruje u ono što mu se kaže, ja ipak verujem logici.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ostojina alibi priča. Izgleda je ukapirao da vise ne postoji nacin da se ugura u FK i da mu je KK samim tim postao teret. Mozda i on ode kod Covica.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.392
Reaction score
2.083
Dosta je kukanje predsednice i ti si direktan saucesnik za meograniceni budjet i ostalo kod konkurencije jer te pare idu od jedan centar moci a i ti tamo clanujes. Ako nisi sposoban da klub ima konkurentnu ekipu daj ostavku. KK Partizan je institucija i nema vreme da godinama ostane bez ABA tirule kako ostali klubovi u vreme krize se pojacavaju?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
A ove insajd priče o Voldenu, kvari svalčionicu ( jedan od najborbenijih igrača) ali mu se nudi novi ugovor, pa ko koga ovde zajebava...
Niko ne kaže da se nije u prelomnom trenutku promenio i uklopio u ekipu,uostalom zato je i ostao sa nama i imao ok doprinos, ali nije igrač za kojim se seku vene i kojim Trinkijeri uslovljava svoj ostanak. On traži potpuno druge stvari, i skroz legitimne. Da li mogu i da li će mu ih ispuniti je potpuno druga stvar.Ako ih ispune to će biti pravi signal da ima nade za KK, ako ne, teško nama...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma dajte ljudi, pa izvuće nekog keca iz rukava, ono penzionerima 5 hiljada, za loženje još godinu dana, a onda sledeće sezone opet novi krug.

A već je 5 godina je prošlo od revolucije kafe kuvarica, kakve su najave bile kad se prodavala vera za večeru, do sad smo trebali imati jedan F4, makar.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Niko ne kaže da se nije u prelomnom trenutku promenio i uklopio u ekipu,uostalom zato je i ostao sa nama i imao ok doprinos, ali nije igrač za kojim se seku vene i kojim Trinkijeri uslovljava svoj ostanak. On traži potpuno druge stvari, i skroz legitimne. Da li mogu i da li će mu ih ispuniti je potpuno druga stvar.Ako ih ispune to će biti pravi signal da ima nade za KK, ako ne, teško nama...
Pa onda ta priča o otpuštanju više ne pije vodu i stvarno mu je žao jer je otišao, odnosno nije indifirentan kako si napisao, ako mu je ponuđen novi ugovor.
Long story short, ne kažem ja ni da ti ne govoriš istinu, ni taj tvoj insajder, nego da vam je izvor informacija “prljav”, nema većeg insajdera od Tegeltije al te informacije nisu kredibilne kad je njemu gazda Ostoja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top