Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

VelikiDodo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
9
Reaction score
0
Ako neko zna koliko dobar trener pravi razliku, onda smo to mi. Znači više od najboljeg igrača u timu. Zato ako ne daj bože izgubimo Trinkijerija, kolike su šanse da Željko bude "Profa" nekom našem mlađem treneru, ili čista utopija - da se vrati Dule.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
@Stojanče
Tegeltija prenosi informacije koje mu se serviraju kada sve bude završeno, ima tu privilegiju da je prvi objavi i nista vise od toga, ne zato što to ne bi možda mogao da sazna da hoće već jednostavno tako ne radi i to je sasvim ok. Ovo oko Voldena dolazi sa totalno druge strane i nije toliko "prljavo" koliko misliš al nema veze...
Pričaćemo kada Trinkijeri potpiše novi ugovor sa Partizanom.
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Malo više je demonizovan Ostoja ,razumem iz kojih razloga... ali ide se u krajnost.
Ne postoji način nažalost kojim Partizan može biti konkurent osim ovim putem koji gazi sa Ostojom.
Ali da će pucati sebi u noge ukoliko Trinkijeri nas odjebe to je definitivno.
jer onda je definitivno oguljena slika Partizana i situacija u kojoj se nalazimo.
Jeste finansijski veliki udarac u potražnji Trinkijerija...Ali da li će Arena biti dupke puna(za koju kažu da je posle države najveći prihod) posle drugog kola je takođe važno razmotriti .To kažem misleći da pričam nekom iz uprave.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Čitavu drugu polovinu 2015 i skoro čitavu 2016 smo imali proverene informacije, direktno iz kluba, na kraju je ispalo da su te informacije najobičnije sviranje kurca, i zaključak je bio "ljudi su bili u zabludi, ne uzimajte za zlo...", oni koji su tad bili na forumu znaju o čemu pričam.

I ne pišem ovo što nekom uzimam za zlo, verujem da je većina imala časne namere, ali je verovala pogrešnim ljudima, da bilo je onih koji su bušili, ali to je druga priča. Ono što hoću da kažem da te insajd informacije nikad ništa dobro ne donose, pa makar bile i od onog koji je na licu mesta, jer i njega mogu lagati i iskorištavati, pogotovo ovakva gamad.

Samo logika.

Može Trinkijeri potpisati, ali mi ništa ozbiljno nećemo uraditi dok je ovih na vlasti, ako vam nije jasno zašto, imali ste prilike da vidite ove nazovi izbore.

Mislim, jebe mi se što nećemo ništa uraditi, ja Volim Partizan, a on je okupiran bubašvabama i pacovima, i svestan sam toga, volim ga još više jer su jedino tako mogli spustiti velikana, postaviti mu pacove da ga vode.

Da li ste za ovih 8 godina vladavine ovih videli da je i jedan jedini član te sekte uradio, ma pomislio ono što je protiv volje svevišnjeg?

Zajebite, jeste limar sns, ali... Ili ste previše naivni ili ne znate šta se vam se dešava ispred nosa u državi.

Da, mora biti neko njihov, to je jasno, ali ne postoji pekovićevo vreme i limarevo vreme, od teranja najtrofejnijeg trenera Partizana, je sns vreme u KK Partizanu, a da li je Pera, Mika ili Žika nije bitno.

Neće ni to do veka, a mi smo i sad veliki i bez evrolige i bez titule, kao što bi bili veliki i da smo u toj beton ligi.

Loženje i lovirike po svaku cenu je nečiji drugi mentalitet, a ti drugi će uvek biti mali.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Polako ljudi sa Tegijem. On prenosi info iz kluba, radi za pare i ok je da bude "Ostojin" ali čovek nije do sada bio u funkciji "propagande" za Ostoju. Naprotiv, kada se ovaj dobro iskenja u nekom dnevnom listu, Tegi to ume da ignoriše ili čak opovrgne u fazonu "šta se ložite?". Drugo, nikada do sada nije udarao na igrača pa verujem da neće ni sada.

E sad, što bi smo mi voleli da znamo lascivne detalje i deo prljavog veša (Ostojinog, pretpostavljeno), to nam Tegi svakako neće dati. Ako Volden ode zbog Trinkijerijeve koncepcije OK ali ako ode zbog PARA u jebeni FMP, onda Ostoja i nema neki manevarski prostor. Može samo da PRIZNA da dobija MANJE od FMP-a.

Drugim rečima, prinuđen je da sačuva Trinkijerija ili će morati da kaže nešto što svakako "nije cool" da se kaže sa pozicije predsednika kluba.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Bili smo pred nečim veoma ozbiljnim, da ne kažem da smo bili izraziti favorit u završnici sezone 19/20, ali, epidemija, karantin, zaraza...
Sada se odjavljujem jer ne želim da ispadne da pravdam nekoga ili da sam na sns strani.

Nešto drugo mi je bila poenta, ne trofej, titula, kad sam rekao ozbiljno, mada bi bio lep evropski trofej za koji smo bili favoriti.

Ja te bar ne bih prozvao da si na sns strani, tako da što se mene tiče, ne moraš da se ograđuješ.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
mi ništa ozbiljno nećemo uraditi dok je ovih na vlasti
Ja sam prestao da pišem na nekoliko tema o K.K. Partizanu i obećao sam da neću pisati do kraja sezone jer sam želeo da proverim da li je ipak moguće da uradimo nešto ozbiljno i dok su ovi na vlasti - na primer, da osvojimo Evrokup, ABA ligu, uđemo u EL, pa ajde osvojimo i srpsku titulu...

I onda da proverimo u praksi tu teoriju da je nama nešto ,,zabranjeno,, - koja me je nervirala i zbog koje sam i prestao da pišem - zato što sam smatrao da jednom Novici, Jaretu, Trinkijeriju i ostalima niko ne može da ,,zabrani,, da pobede nekoga (bilo koga!) ko im se ispreči na terenu...
Naravno, ako su u stanju to da učine, jer niko nije svemoguć i niko ne pobeđuje neprekidno, osim ako ne namešta sve utakmice...

Na moju veliku žalost, Korona virus, sprečio je sve nas da ugledamo i doživimo dokle to Partizan ,,sme,, ili može da ide...
Da smo sve poosvajali, ja bih vam onda dokazao da SNS eto tu ništa nije mogao da spreči, a da nismo, onda bismo mogli da raspravljamo da li je to zbog SNS-a ili zbog toga što je protivnik bio bolji i jači, imao bolju ,,difens,, i dao više koševa od nas...

Ali...ta prošla sezona je potpuno ,,poništena,, ali ipak na taj način i završena, i sad sledi naredna...tako da obećanje da do kraja sezone neću pisati na nekim temama sam održao, mada nemam ja puno toga da kažem na košrkaškim temama ni ubuduće...

I nikada nećemo saznati šta bi bilo kad bi bilo da Korona virusa nije bilo baš onda kada je najviše zajebao K.K. Partizan...

Ali mnogo mi smeta to ,,zabranjeno,, nam je da budemo prvi, ništa nećemo osvojiti dok su ovi tu, itd...
Ne mislim ja da je to toliko stvar ,,zabrane,, koliko toga da se ovim drugima ,,upumpaju,, milioni, da ,,vetar u leđa,, u savezima, među klubovima i sudijama, pa da se onda pusti da sve ,,ide svojim tokom,,...

Dobro, naravno da je lakše da nešto osvoji onaj kome jedna ruka ili noga nisu ,,vezane,, vrlo ograničenim budžetom npr. ali opet...ja ne volim da se Partizan ,,otpisuje,, unapred pa ma u kakvoj ili koliko teškoj situaciji da smo!
Ne volim, pa eto, ne volim!

Eto, neki ,,otpisani,, Bojan Ostojić je uspeo da da gol u finalu kupa pa smo taj kup osvojili, a u sledećem finalu, kada smo već bili ,,otpisani,, neki Strahinja Pavlović je makazicama dao golčinu pa smo ponovo ,,bili u igri,, mada taj kup ipak nismo osvojili...
Ko je nama zabranio da napadnemo tu Vojvodinu u produžecima pa da ih rastavimo na sitne činioce? Niko nam nije zabranio nego je Sava naredio da igramo mirnije, a to nije donelo pobedu...
Ko je nama zabranio da osvojimo titulu u fudbalu ove godine? Niko nije zabranio, ali nismo pobedili u iksiks utakmica i eto...

Jeste tačno da otkako su ovi na vlasti JSD Partizan ima gomilu problema koje ti na vlasti ne žele da reše, ali opet termin ,,zabranjeno nam je,, meni ne paše...pogotovo jer i ovi što nisu bili SNS pa su nam zabranili da gradimo novi JNA, itd, itd...zabole me bre i za SNS i za sve druge, ko je bre nama kada nešto bitno pomogao u zadnjih iksiks godina?!

Ko brani nama da skupimo milion, dva, tri, kolko treba evra i damo ih Vaterpolo Klubu Partizan?! Pa ima nas milion, šta je za svakoga od nas da damo po evro ili tri? Ništa. Nego lakše je ne uraditi ništa... Ko brani na primer jednom Divcu, Mijatoviću, ili ko već ima malo više ,,na računu,, da pokušaju da budu finansijeri i uprava tog V.K. Partizan? Možda bi im neko i branio, ali ne videh da su probali...
I tako sve redom...
Jesu ovi gore sve krivi, ali i mi ništa ne radimo da ih ,,zaobiđemo,,...

Sve u svemu, ne volim, politiku, ne volim političare, ne volim što se u sve mešaju, ne volim što se o njima stalno priča...Prošle godine smo bili u prilici da sve poosvajamo, da li ćemo biti i ove...naravno da zavisi i od finansija i od toga kako će taj predsednik Ostoja i od koga te finansije da ,,namakne,, ali ne volim da mi ni on ni finansije ni SNS ni Vučić budu glavni faktori o kojima ćemo stalno pričati!
Partizan je ovde glavni faktor, ne oni, ne politika, ne SNS!

Sve i da nemamo isto novca kao ,,cigani,, prošle godine (a tako je i bilo!), pokazali smo da možemo da se ,,pofrkamo,, i sa njima, pa i sa svima ostalima iz ABE i EK...

I, kao da smo i prošlih nekih decenija stalno osvajali evropske trofeje u košarci, kad nije taj SNS bio na vlasti...ove godine imali smo šansu, ali...kako se samo to ,,namestilo,, jebenim virusom da ne proverimo u praksi šta bi bilo do kraja...eto namestilo se...
... i sad...

...kao što već rekoh, daleko je i do početka sezona a kamoli do njenog kraja...daj ako možemo bar malo da se odnorimo od tog SNS-a bar za neko vreme...i bar na nekom mestu...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Mislim da je svima jasno u slučaju odlaska Trinkijerija da uprava nema nikakvu želju da radi ono sto je u interesu KKP ako je ikada i imala bar malo...
Osim ako ne dodje Zeljko. Samo da dopunim recenicu, da bude logicki tacna, nista drugo.

Druga stvar, ako ode Trinkijeri, a Zeljko bude odmarao u Cacku dok nas trenira Vlado Scepanovic, nek mi se napusi kurca isto kao i ostoja. Ustvari, duplo vise od ostoje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Glupo je sada pričati kako je Volden krš igrač, ispada kiselo grožđe. Ali je isto tako glupo ne videti da je Volden sa kraja sezone (odnosno iz poslednih odigranih mesec dana) više nego duplo bolji igrač nego kad je došao. Da li je do trenera, hemije.. nije sada toliko bitno. Cenim ga zato što se podredio ekipi. Nigde ne piše da igrač koji je u nekoj drugoj ekipi bio "divljak" se takođe neće podrediti ekipi ako se to od njega bude tražilo.
Ako Trinkijeri ode, kriviću podjednako i njega samog i Ostoju, jer znao je gde dolazi i sa kim treba da radi, a ako i nije znao, trebalo je da ode ranije, ako to ne može da podnese.

I naravno da nisam zadovoljna što nema trofeja. Ali, kad je Partizan u pitanju, za mene važi ono "it's not about the happy ending, it's about the story".
A glavni akteri priče su IGRAČI. I prethodna sezona je bila baš onako knjiški primer šta je to Partizan. Pravi rolerkoster emocija.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Pa to bi bilo najpravednije i najpostenije. Medjutim, pudlica je vec isplivavao vec milion puta iz ovih situacija.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Статус
Затворена за писање одговора.
Top