Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ovo za FMP je nesto sto je trebalo da bude odradjeno jos pre koju godinu.
To sto se to sad stavlja na dnevni red je samo obican populizam da se skrene prica sa situacije sa Korijem i Trinkijerijem.
Krajnje bespotrebno i jeftino izgleda.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Zna li neko, dal ima istine u ovome?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Pa da su odmah nešto uradili, možda bi bilo nešto. Sada je to sve pravno ispeglano, tako da nema teorije da se nešto promeni. Dzaba sto svi znaju, papir trpi sve. Najviše bih voleo da grešim, ali ćoravo govedo nije baš toliko glupo da to prepusti slučaju
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Kada se ovako ozbiljne teme pokrecu u poslovnom svetu ili javnom prostoru, obicno se toliko dobro pripremi teren ili slucaj, tako da sve ostalo bude formalnost. U javnost se ne izlazi nikada, niti se pokusava, ako nisi 100% siguran u uspeh, i takve stvari se planiraju dugo. To bi u ovom slucaju znacilo da je Ostoja vec prikupio odobrenje od svih klubova i da zna unapred kako ce glasati povodom ovoga. Da je maltene u saradnji sa ostalima i pokrenuo inicijativu. Tako da ako Ostoja ovo ne dobije onda je to samo dokaz da je obican diletant i da skrece paznju sa Trinkija i evidentnog rasula ako on ode. Licno shvatam kao uvredu da nas tretira kao navijace komsinice kojima ovakve price mogu da se prodaju lako...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Ako je u pitanju izvorni fmp to je trenutno czvbgdfmpilr, pošto je trenutni fmp ko zna koji radnički. Zanimljivo je da svi portali koji su preneli informaciju već u samom startu priznaju da oba kluba vodi isti nečovek. Neće od toga biti ništa i naravno da nećemo zaboraviti na stanje u našem klubu, ali takve inicijative treba stalno podnositi. Možda i otići i van okvira lige
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Ovo mi lici na klasicni SNS potez.

Ode Volden, nema javljanja par dana, pojavi se Ostoja i kaze jednu recenicu o tome, pritom nista konkretno. Naravno ta tema se brise iz arhive iako kod njega nije ni trebala da postoji za javnost i vadi se nesto iz fioke da se menja tema. (MMK i ovo za FMP)

Po svemu sudeci koliko je brzo izasao u javnost sa time da se izbaci FMP, ili je nepripremljen izasao da menja temu i pokaze da se radi nesto ili je maher svog posla pa je vec sve pripremio i eto slucajno se potrefilo sa vremenom kad je otisao Volden a Trinkijeriju smo dali najbolju mogucu ponudi na trzistu koju nece nigde naci i sve je na njemu... Hm...
Evo drugar je iznad napisao sa cime se slazem da se sa ovako ozbiljnim stvarima izlazi samo kad dodje do formalnosti, kad si pripremio teren. Za ovakve stvari treba mnogooo lobiranja jer znamo sta pudlica radi.

Po sledu dogadjaja logika mi govori da ce ovo biti teska sezona. Ovo mi lici na pucanje coraka kao za Evroligu i dostaa jos puta od strane Ostoje, plus ono prebacivanje odgovornosti na Trinkijerija sto se tice ugovora mi takodje govori da nesto ne stima izmedju njih i da bi Andrea mogao da nas napusti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako mu je ovo paravan za Voldena SUPER. Samo da nije paravan za Trinkijerija, toga se bojim... A naravno da od tog posla nema ništa i da će ga ćoravi opet izraditi (po dogovoru, čini mi se) po hiljaditi put!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Ne znam kako sve to pravno funkcionise tj. da li klubovi sami mogu da izglasaju da izbace fmp iz takmicenja,ili treba jos pravnih vratolomija za tako nesto.Ako je samo do glasanjia svima je u intersesu sem drolji iz predgradja da ih izbace...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.076
Reaction score
36.069
Da sam "malo" naivniji pa i da im poverujem. Ali da ne bude da mračim, spremio sam lopatu za sneg (čitaj govna), ako se pokaže da sam sumnjao u druga Ostoju bez razloga.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.289
Локација
Brdo Banovo
Malo cu skrenuti :D s teme, ipak je naucnofantasticna...
Zna li se ko vodi/organizuje i slicno one razne instagram stranice s imenom Partizana?
Zanima me za Partizan.novosti da l je oficijelna stranica... i imaju li oni-neki drugi pravo na to?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top