Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Naravno da ce oktiviti Trinkijerija, samo sto im u prilog ne ide njegova izjava da ovde nije zbog para... Ako se secate.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Sledeći koraci:
Okrivljavanje Trinkijerija, neke priče iz svlačionice, zaratio s kafe kuvaricama
Priča o zadržavanju 70 posto tima ( kao da to ima bilo kakve jebene veze kad je taj tim pravljen za starog a ne novog trenera)
Patetisanje tipa “Aj glavu gore postojali smo pre Trinkijerija postojaćemo i posle, podrška ( random bivši igrač) Šćepi”
Tacno tako...
Mantra je ista samo se imena menjaju...

Nenad Djordjevic, Moreira, Juca, Dule, Marko, Andrea.... al bukvalno isto tekst moze da se iskoristi
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kakav jebeni košmar. Ne vjerujem. Recite mi da sanjam.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kad vec spominjete taj famozni "Objektiv" eno sad javljaju kako je Jakovljevic najozbiljniji kandidat za novog trenera...

... koja je ovo sprdnja Boze dragi.

Mozemo mi da se cudimo koliko hocemo ali sve je slutilo na tesko sranje od kako je sve pocelo da se dogadja preko virusa i prekida sezone pa potom ponovnog odjebavanja Evrolige a sve finalnim zavrsetkom izbora i desavanjima ovih dana gde nam je i definitivno postalo jasno - na cemu smo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sledeći koraci:
Okrivljavanje Trinkijerija, neke priče iz svlačionice, zaratio s kafe kuvaricama
Priča o zadržavanju 70 posto tima ( kao da to ima bilo kakve jebene veze kad je taj tim pravljen za starog a ne novog trenera)
Patetisanje tipa “Aj glavu gore postojali smo pre Trinkijerija postojaćemo i posle, podrška ( random bivši igrač) Šćepi”
Blizu si...ali pre će se koristiti ono što su u prvoj turi što su išli preko potenciranja Marinkovića i Duleta.
Nažalost ovo je potvrda da se Ostoja ništa ne pita u Partizanu već on i samo on.
A dok se oni pitaju nema tu mogućnosti da se bilo šta pravi.
Jako glupo smo izigrani i još jednom dobro odigrano.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
.... kula od karata... preko noci...

U slucaju da nas Trinkijeri napusti i s obzirom da ne pripada ovoj naprednoj Srbiji, samim tim nema nikakav interes koji bi trebao kao da bude nesto na standby-u, voleo bih samo jedno: Kralju izadji i samo reci iskreno sta te izmedju ostalog "nateralo" da odes u drugi klub... Razumecemo i da su pare u pitanju, razumecemo i da je klub iz EL u pitanju ali bih voleli ako imas bilo sta dodatno da kazes i pomognes nama, da ostane zapisano za sva vremena, sta su ova govnjiva vlast sa sve njihovim satelitima napravile od naseg KK-a. Nista ti zameriti necu ako ne izadjes sa pravom istinom.

Edit: @StrikeFront je vec napomenuo neku zamenu a koliko sam pohvatao jutros, sva je prilika, da nas ceka neko presmesno resenje na klupi...

I da ne zaboravim goste: Sladi se manguparijo ali oseticete vi tvrdo kad tad (a i ovako redovno skidate gace), pa vam ni 10 coravih pudlica nece pomoci...
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ajde već kad je taj objektiv prvi to objavio, jel zna neko ko su oni? Ja prvi put čujem za taj medij, ko to drži?

A fk upravu zajedno sa kk nabijem na k. Ogadili ste mi sport govna napredna.

Ps svakog grobara koji je glasao za sns nabijem na kurac, jebale vas pare!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Možda je glupo pitanje, ali da li je moguće da se nakon zahtjeva za raskid ugovora treneru ipak pojača ponuda, da mu se da to što traži pa da se uštedi na neke druge stvari?
Puštite Objektiv, Sport Klub je rekao da je za njihov portal potvrdjeno da odlazi Trinkijeri. Oni su valjda ozbiljni vazda bili.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ako je taj isti portal jedini izvor i ako je stvarno objavio da je jakovljevic prvi kandidat, onda ipak ima nade da je sve ovo samo mala igrarija izmedju struja, u fazonu ti meni izbacujes fmp2, ja tebi izbacujem trenera,malo se zamajavamo kroz novine.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
.... kula od karata... preko noci...

U slucaju da nas Trinkijeri napusti i s obzirom da ne pripada ovoj naprednoj Srbiji, samim tim nema nikakav interes koji bi trebao kao da bude nesto na standby-u, voleo bih samo jedno: Kralju izadji i samo reci iskreno sta te izmedju ostalog "nateralo" da odes u drugi klub... Razumecemo i da su pare u pitanju, razumecemo i da je klub iz EL u pitanju ali bih voleli ako imas bilo sta dodatno da kazes i pomognes nama, da ostane zapisano za sva vremena, sta su ova govnjiva vlast sa sve njihovim satelitima napravile od naseg KK-a. Nista ti zameriti necu ako ne izadjes sa pravom istinom.

Edit: @StrikeFront je vec napomenuo neku zamenu a koliko sam pohvatao jutros, sva je prilika, da nas ceka neko presmesno resenje na klupi...
Znacilo bi ovo sto kaze kolega, bar za neko buduce vreme, da stranac koji je nezavisan od sns govana kaze sta se i kako se desilo..
On ne mora da spaja staz i ne privlaci ga mesto u zadnjem redu na sedjicama kss kad batali karijeru...
Bas smo resili da redefinisemo taj cuveni momenat kad " ne moze biti losije od ovog".
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Izgleda da je finansijski debakl u pitanju, ne bi (cak ni ovi) se odricali tako lako najbitnijeg srafa (Trinkijerija) i jednog od najboljih igraca (ma sta ko mislio).. planirali su ocigledno ono fmp-u 6-7-8 nama 2-3 (do izbora).. e posle izbora njima 10 nama kurac... i tako ce biti do predizborne godine onda dobijemo i mi nesto...

seme im se zatrlo!!!

a Trinkijeri im je na zubu od momenta kad je krocio u klub (upuceniji znaju sta je trazio)... a to se debelo kosi sa sektaskom sns idelogijom...

Zabar nije naivan, moguce da se "cenka" ili je prosto bio tu dok ima love (profesionalac. jbg)...

Sta je trazio?
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Trinkijeri ako ide i koji god da je razlog, red bi bio da se obrati navijacima, a ne preko tvitera da se oprasta, jer smo zasluzili da cujemo njegovu pricu, i mislim da to nikako nije u redu prema nama koji smo ga bodrili svaku utakmicu i klanjali mu se.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Kad vec spominjete taj famozni "Objektiv" eno sad javljaju kako je Jakovljevic najozbiljniji kandidat za novog trenera...

... koja je ovo sprdnja Boze dragi.

Mozemo mi da se cudimo koliko hocemo ali sve je slutilo na tesko sranje od kako je sve pocelo da se dogadja preko virusa i prekida sezone pa potom ponovnog odjebavanja Evrolige a sve finalnim zavrsetkom izbora i desavanjima ovih dana gde nam je i definitivno postalo jasno - na cemu smo.
Ciganin već neko vreme priča kako je on novi trener.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top