Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Neću reći ništa što već nije izrečeno u ovoj temi i sasvim je u redu ako za ovo padne ban ili komentar bude obrisan ali bih ipak želeo da iskoristim ovu priliku da, ukoliko je ovo tačno da Trinkijeri odlazi, kažem Ostoji Mijailoviću da mi se napuši kurca i jede govna i da je zvanično jedno pseto odvratno izdajničko, svima koji su ikada glasali za SNS želim da crknu u najgorim patnjama i svima, APSOLUTNO SVIMA, iz te fašističke mafije hoću da poručim da želim njima, njihovoj deci, prijateljima, unucima, prijateljima njihovih prijatelja sve najgore i najodvratnije do kraja njihovih smrdljivih, govnjivih, nebitnih, maloumnih, iskompleksiranih života, i da mi je cilj u životu da poživim duže od svih njih kako bih se na svaki njihov grob posrao i popišao onako propisno, makar imao 95 godina i ostao u invalidskim kolicima. Pička li vam materina odvratna.

toliko.
 
Последња измена:

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Jednopartijski sistem u svemu... HOROR!!!
Da li je moguće da su oni toliko nemoćni da ne veruju ni svim parama koje im se upumpavaju, ni svim igračima koje nam otimaju ili pokušavaju da nam otmu, ni svim aparatima van terena, ni svim garancijama, nego im je potrebno osiguranje u vidu totalnog razoružavanja Partizana?!?
PAKAO
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.719
U pravu si, mi smo okupirani od Duletovog odlaska. I mozda bi racionalno bilo da bojkotujemo ali ljubav je jaca izgleda pa trpimo...
To je naš najveći problem, gutamo, gutamo i gutamo... ne znamo reći sad je dosta, jebite se... prošle godine kupim dve sezonske, ove već skupio pare za tri... a ne, Ostoja, ove godine od mene možeš dobiti samo kurac... mnogi će reći da tako ne pomažem Partizanu, da nije fer prema igračima... a kako to pomažem Partizanu pomažući njegove dušmane?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ciganin već neko vreme priča kako je on novi trener.

Jebo mu pas mater cigansku. A vidim govna ciganska koja navijaju za fmp se nakotila i dosla ovde da se slade... Procice i ovo vase govnjivo vreme sve vam jebem. Mars odavde, usmrdecete nam forum.

"Nova" javlja da je Scepanovic prvi pik za novog trenera a "Direktno" Mitrovic.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Од тога да се ради на продужењу уговора за Тринкијерија, па до његовог одласка и устоличења на његово место јебеног покојника Јаковљевића! То се могло прочитати овде у року од пар сати. Значи од најбољег могућег, до најгорег могућег сценарија. Од Тринкијерија очекујем барем неку изјаву, овако је баш пилићарски да оде без икакве објаве нити ишта. Ако је све ово тачно, Митровић једино колико толико прихватљиво решење. Како тече борба кроз институције? Јесмо ли јебали или смо опет нагужени? Мислим на седницу АБА лиге. Набијем на курац комплетно Бугојно и све и једног члана фамелије Вучић који се икад родио и који ће се икад родити!
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Уколико не убеде Робију да преузме тим,остала имена су небитна,може онда слободно и Аца Пазова да седне на клупу
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
radi drzavna masinerija samo tako....u dupe se sutiraju jer je korona prekinula sezonu i posto su videli da bi sve uzeli,
pa kad smo vec dosli toliko blizu da nas odma vrate na svoje mesto i da ne pomislimo da opet ugrozimo status mezimice...
iskreno upravi i celom sns zelim sve najgore,a kako krade izbore i vladace dok je ziv mi da se spremimo za duguuu susu jer on zeli da nam vrati onih 12,13 godina kada je njegov klub bio ugasen..pa neka svaki grobar opet glasa za njega pa makar bio i penzioner zarad pomoci od 3000 kojih ces potrositi na pastetu dok gledas sta ti rade partizanu...gde je sada okupljanje kao za stanojevica,kao za duleta pa lepo kuc kuc ostoji na vrata i u cemu je problem druze...a ovako kada je poslusnik bez ikakvog pritiska i straha od navijaca on moze da radi sta god zeli a mi od naseg pisanja i kukanja nemamo nista...cak i nase razmisljanje sve ce ovom jednom proci..hoce kada ne bude onaj na vlasti a posto je ustalio sistem da od 6.5mil dobije 1.5mil glasova i tvrdi da je pobednik on ce vladati dok je ziv,problem je takodje sto nema lobiranja...da li ima neko u vlasti ko bi pomogao partizanu ima li neki grobar u vlasti koji bi mogao da mu se suprostavi....na kraju dzabe se sve ovo pise treba ostoji pokucati na vrata skinuti mu periku i pokazati da se ne igra sa nasim partizanom....jer ovo sta on radi je sramota i ako trinki ode i hala sportova bi bila poluprazna a igranje u areni tek suludo
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.738
Локација
Novi Beograd
Ovo je nazalost bilo ocekivano nakon one izjave od juce.

Samo bih zamolio sve da batale ko ce doci posle, JER JEBENO NIJE BITNO KO CE DOCI. Covek koji nas je izvadio iz govana i opet doveo do toga da se oseca hemija, zajednistvo, iscekivanje utakmica i uz to bio prvi u svim jebenim takmicenjima, ODLAZI ZBOG TOGA STO NECE IMATI KONKURENTAN TIM.

Sad me iskreno zabole kurac ko ce doci jer snam sta je pozadina ( DA NEMAMO KONKURENTAN TIM), moze doci i Zeljko licno (a naravno da nece) opet cu se osecati usrano.



Pocelo je govedo Ostoyah da baca forice iz FK, beskonacan budzet Cigani, Jedini u svetu oni imaju veci budzet nakon korone (da se razumemo slazem se sa svime) ali to nije opravdanje KONJU GLUPAVI ZA TVOJU NESPOSOBNOST.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ljudi moji,

ovo je STRAŠNO!
Prvo, slažem se da je svaka ,,grobarština" koju smo imali umrla sa odlaskom Duleta. Priče o Novici, Radetu i ostalima su lepe, ali kada smo ćutali kada su terali generala, čemu se nadamo? Pa testiraće nas do krajnjih mera, dotle da kažemo VIŠE NAS PARTIZAN NE ZANIMA. Bukvalno.

Drugo,
vidim da se priča kako ne bi trebalo da nas diraju kad već imaju sve pare ovog sveta. Pa pogledajte šta Juventus radi u Seriji A. Sve što valja u Italiji kupuje, namešta utakmice i eto ti rezultat. To ovi prepisuju i to bukvalno. Kuridža proigra, oni ga kupe. Sad Walden... i tako dalje.

Treće,
mi od dolaska AV na vlast nemamo tribinu. Prosto nemamo. Ne postoji više taj otpor na tribini. NULA. To je bar očigledno. Kad se poslednji put sa tribine orilo ,,vučiću p...." ?

Mi više nismo simbol otpora. Polako postajemo SNS kučka. Znam da mogu da dobijem bodove zbog ove izjave, ali to je ČINJENICA! Zaseli su u svim klubovima i siluju.

Kada mi kao navijačni dignemo glas, na trbini, ispred stadiona, ispred uprave... tad će se nešto promeniti. Siguran sam da pola tribine glasa za sns. Pričam o ,,organizovanima". Tako da ne možemo očekivati ništa drugo osim ovakvog tretmana.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
koliko navijaca Partizana ima koji su mu dali glas mendju onih 1.8M nek bude i 1.5.. nebitno..
koliko navijaca Partizana ima nekog u familiji (simpatizera makar Partizana) koji su mu dali glas?
koliko navijaca Partizana boli kurac (ko ce vladati ovom zemljom, ko ce krojiti sudbinu Partizana) pa ne izlaze nikad na te izbore? Koliko navijaca Partizana se skupilo kao podrska kad su terali Duleta ili Stanoja, bio sam oba puta - saka jada.
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Ostoja je ugasio. Zavrsenja je njegova era kod nas. Neka pusi k, i on i njegova fasisticka stranka.
A izvini, ko će da se to suprotstavi hordi SNS simpatizera koja je okupirala naš klub i zvaničnu tribinu? Kako to misliš da izvedeš? Nismo uspeli da sačuvamo ni FK ni VK pa evo nećemo ni KK. Usrali su se u nas. Ako misliš da ćeš to uraditi nedolaskom na utakmice, varaš se, tako Ostoja i napredna bagra iz kluba neće otići. Oni to i priželjkuju.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ja sam za to da se ode ispred zgrade kk na dedinju i lepo da se tera ostoja, bilo bi lepo organizovati jer ovo prelazi sve granice, opet nas srozavaju na vreme posle Generala, i bicemo kanta za nabijanje.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ljudi moji,

ovo je STRAŠNO!
Prvo, slažem se da je svaka ,,grobarština" koju smo imali umrla sa odlaskom Duleta. Priče o Novici, Radetu i ostalima su lepe, ali kada smo ćutali kada su terali generala, čemu se nadamo? Pa testiraće nas do krajnjih mera, dotle da kažemo VIŠE NAS PARTIZAN NE ZANIMA. Bukvalno.

Drugo,
vidim da se priča kako ne bi trebalo da nas diraju kad već imaju sve pare ovog sveta. Pa pogledajte šta Juventus radi u Seriji A. Sve što valja u Italiji kupuje, namešta utakmice i eto ti rezultat. To ovi prepisuju i to bukvalno. Kuridža proigra, oni ga kupe. Sad Walden... i tako dalje.

Treće,
mi od dolaska AV na vlast nemamo tribinu. Prosto nemamo. Ne postoji više taj otpor na tribini. NULA. To je bar očigledno. Kad se poslednji put sa tribine orilo ,,vučiću p...." ?

Mi više nismo simbol otpora. Polako postajemo SNS kučka. Znam da mogu da dobijem bodove zbog ove izjave, ali to je ČINJENICA! Zaseli su u svim klubovima i siluju.

Kada mi kao navijačni dignemo glas, na trbini, ispred stadiona, ispred uprave... tad će se nešto promeniti. Siguran sam da pola tribine glasa za sns. Pričam o ,,organizovanima". Tako da ne možemo očekivati ništa drugo osim ovakvog tretmana.
naravno da nemamo tribinu ili bilo koga da se ovoj torturi suprostavi kada je drzavna bezbednost postavila svoje ljude mahom sa severa na tribinu a prave grobare poubijala ,pa naravno da nema ni tribina opoziciju koja bi mogla da vrati na staro stanje stvari
a za vucicu pederu pa niko nije lud da dobija batine na utakmici od njegovih ljudi kada krene da se peva....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top