Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.267
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Gde je zapelo između Trinkijerija i Partizana? OVO su detalji!


Prema rastućem ugovoru, Trinkijeri je, prema našim izvorima, sledeće sezone trebalo da ima platu od 550.000 evra, maksimalnu do sada!
Klub mu je, međutim, ponudio smanjenje te plate zbog pandemije i otežanih finansijskih uslova za 20 odsto (neki izvori kažu i samo 10 odsto), ali je trener to odbio.
Osim toga, Trinkijeri je navodno tražio garancije za budžet za igrače i veća ovlašćenja u trošenju tog budžeta, kao, što je uobičajeno, i stan i automobil…


Neće smanjenje plate, hoće stan, auto, da se pita, još sam fale kafe kuvarice i da niko s njim ne priča.

Još nije ni otišao, a krenula je sns mašinerija, "mi smo fini, al' opet neki debeli pravi pičvajz..."

Pušite kurac, uverio sam se da i među nama ima debila koji gutaju ovakva sranja, al' su ipak manjina.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Zasto nisam iznenadjen. Zasto mislim da nas tek cekaju bombe. Ne znam. Nama je klub okupiran. Isti je kurac bio novi trener Jakovljevic ili Vladimir Djukanovic Djuka kad mi treba ponovo tim da gradimo 2+ godine. Poslovanje inace pozitivno, stanje redovno. Ko u Vesicevoj ciganki onomad.

Valja od dzeparca svako da odvoji koji dinar braco. Zlu ne trebalo za godinu dve ako se grb bude prodavao bar navijaci da ga finansiraju, kao server za forum. Bez iznenadjenja, samo polako i oslobodjeno...Nadam se da je Grba uzeo kakvu paricu preko arene, ili podelio sa Ostojom.Bar neko da se ovajdi. Teska su vremena...znate kako dalje ide pesma...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@harakiri I? Šta onda? Dovešće se neki drugi sns Ostoja? Ko da ide ispred zgrade kk? Ona tribina koja je isto sns?

Kad Trinkijeri zvanično napusti klub, trebamo i mi zvanično da proglasimo bojkot. Važi i za fk, pa neka jebu nekog drugog. Godinama trpimo iživljavanja i ponižavanja i kad već ne možemo ništa barem da bojkotom pokažemo borbu.

I da kad sam otišao već u totalni off, drago mi je da na čelu kluba nije neka naša legenda, isto tako mi je drago što je u fk glavni Anal Vučela. Proćiće i ovo, barem da naše legende sačuvaju dostojanstvo.

Stadion me neće sigurno videti, a ako ode Trinkijeri neće ni hala.

Doviđenja i prijatno, sns sekto nabijem vas na k.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Slazem se sa idejom da treba bojkotovati, ovo je izivljavanje nad nama koji smo tu svaku utakmicu godinama unazad. Al opet to je tesko ispuniti taj bojkot jer ima ljudi koji to ne bi postovali, bilo bi lepo ne kupimo nijednu sezonsku nista, pa neka onda autobusima dovodi za sendvice ljude na utakmicu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gde je zapelo između Trinkijerija i Partizana? OVO su detalji!




Neće smanjenje plate, hoće stan, auto, da se pita, još sam fale kafe kuvarice i da niko s njim ne priča.

Još nije ni otišao, a krenula je sns mašinerija, "mi smo fini, al' opet neki debeli pravi pičvajz..."

Pušite kurac, uverio sam se da i među nama ima debila koji gutaju ovakva sranja, al' su ipak manjina.

Da, da, odmah je krenulo u sns medijima blaćenje čoveka da bi se oprao njegov odlazak.


Trinkieri od kad se vratio u Srbiju je zvao Ostoju da se vide i pričaju. Ovaj ga je ignorisao i nisu se videli. Ponudio je smanjenje plate, ali tražio konkurentan tim i neke igrače koje je našao.
Sve je išlo preko agenta, kom je Ostoja dobronamerno rekao da se ne kurobeca previše.

Nije onaj tvit bio nikakvo prcanje, nego poslednja opomena pred odlazak.

Andrea, hvala za nepune 2 sezone gde smo osetili opet ono nešto! Srećno.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Gde je zapelo između Trinkijerija i Partizana? OVO su detalji!




Neće smanjenje plate, hoće stan, auto, da se pita, još sam fale kafe kuvarice i da niko s njim ne priča.

Još nije ni otišao, a krenula je sns mašinerija, "mi smo fini, al' opet neki debeli pravi pičvajz..."

Pušite kurac, uverio sam se da i među nama ima debila koji gutaju ovakva sranja, al' su ipak manjina.
A sportske.net pisu da su luksuzan stan i automobil ponudjeni od strane kluba, te da njega to uopste nije zanimalo...Navodno, samo je hteo novi i povoljniji ugovor i odgovarajuci budzet za igrace...

Sad kad krene prepucavanje bice veselo...Jedini problem je sto ce u tom cirkusu opet najgore proci Partizan...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Znači računica je negde ovakva, plata mu je bila oko 300-350 hiljada u prvoj i drugoj godini, a sad je trebalo da ima ovih 550 hiljada. Ako su mu ponudili opciju da mu se to umanji za tih 20%, znači da bi opet imao bar 450 hiljada, koje je on odbio. Znači nije toliko do uprave, nego je više to te njegove priče da je Partizan za njega čista košarka, pare nisu bitne i trm, mrt..., a onda kada to treba da se malo pokaže, onda odoh na bavarske kifle, umesto beogradakih pljeskavica... Isto nije do para...

Previše mi idealizujemo pojedince, koji su samo surovi profesionalci
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vec rekoh sta mislim o Ostoji, pa da se osvrnem i na Italijana. On nije normalan da trazi 500+ hiljada evra, sve i da nije korona na snazi, kriza, itd... Dule je u onom intevrjuu skoro pominjao njegovu platu. Ludost je za trenera dati toliki kes. Ja se nadam novom talasu korone i gasenje Evrolige. To nih slavio 3 dana.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@harakiri I? Šta onda? Dovešće se neki drugi sns Ostoja? Ko da ide ispred zgrade kk? Ona tribina koja je isto sns?

Kad Trinkijeri zvanično napusti klub, trebamo i mi zvanično da proglasimo bojkot. Važi i za fk, pa neka jebu nekog drugog. Godinama trpimo iživljavanja i ponižavanja i kad već ne možemo ništa barem da bojkotom pokažemo borbu.

I da kad sam otišao već u totalni off, drago mi je da na čelu kluba nije neka naša legenda, isto tako mi je drago što je u fk glavni Anal Vučela. Proćiće i ovo, barem da naše legende sačuvaju dostojanstvo.

Stadion me neće sigurno videti, a ako ode Trinkijeri neće ni hala.

Doviđenja i prijatno, sns sekto nabijem vas na k.
Će im ga nakriviš sada.
Sada isprati dobro.
Naši instrumenti sanacije pukotina su proporcionalne igranjem dece u pesku.
"Kovid je učinio da nemamo predvidjene finansije od arene"
"Kovid septembar je učinio da nećemo moći da prodajemo sezonske"
"Kovid novembar je zadužen pošto nemamo para od publike a za to si i ti kriv jer nisi podržao klub moraćemo da radimo na proizvodnji mladih igrača kako bi opstali"
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Previse mi idealizujemo sami sebe. Kad smo dozvolili da nam oteraju najboljeg kojeg smo imali, sve posle toga je plitak potok. Beograd ne moze da ima dva evroligasa, a ko ce da pusi u toj podeli pogadjajte sami.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
To je naš najveći problem, gutamo, gutamo i gutamo... ne znamo reći sad je dosta, jebite se... prošle godine kupim dve sezonske, ove već skupio pare za tri... a ne, Ostoja, ove godine od mene možeš dobiti samo kurac... mnogi će reći da tako ne pomažem Partizanu, da nije fer prema igračima... a kako to pomažem Partizanu pomažući njegove dušmane?

Ako "Ostoji" ode i Trinkijeri, moze specijalno da popusi kurac sto se mene tice.
Iako nisam imao nameru, cim ostanemo bez trenera - lagano nosim u Ostojahh klub tri ulaznice da vratim i uzmem pare nazad!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Navijam da Jakovljevica imenuju za trenera, pa da mi konacno dovoljno zgade i KK, pa da i tu ljubav stavim na stand by ko sto su to ovi u FK uspjeli.

Molba administratorima da dijele poJene i banove svima koji pisu bilo sta protiv Trinkijerija, ako ni zbog cega drugog, onda zbog toga sto je covjek trazio KONKURENTAN TIM, sa tim je valjda sve jasno.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.138
Reaction score
27.904
Локација
Из Чикага (моји...)
Naravno, sve se kao i obično vrti oko para. Debeli talijan je snimio kako ovdje stoje stvari i da u naredne dve godine neće moći da namakne MILION EVRA (?!) i sad ćao zdra'o ide tamo đe to može. Sve ostale njegove priče su za Brankove drugare iz kocka kocka kockice. Imaš pare ok si - nemaš? ima ko ima. Izbori završeni i firer daje sve na kurvu, a ti Grobarijo čekaj sledeće deljenje.

Prvo i poslednje upozorenje!
 
Последња измена од уредника:

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Znači računica je negde ovakva, plata mu je bila oko 300-350 hiljada u prvoj i drugoj godini, a sad je trebalo da ima ovih 550 hiljada. Ako su mu ponudili opciju da mu se to umanji za tih 20%, znači da bi opet imao bar 450 hiljada, koje je on odbio. Znači nije toliko do uprave, nego je više to te njegove priče da je Partizan za njega čista košarka, pare nisu bitne i trm, mrt..., a onda kada to treba da se malo pokaže, onda odoh na bavarske kifle, umesto beogradakih pljeskavica... Isto nije do para...

Previše mi idealizujemo pojedince, koji su samo surovi profesionalci
Računica je takva ako veruješ sns medijima...
EDIT: post iznad dok sam kucao... Debeli Italijan??? Jesam ja ovo na nekom ciganskom forumu?
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Društvo najlakše je bojkotovati. Ne pojavimo se ni u hali ni na stadionu i polako, malo po malo više nas nema. Bojkot je glupost kao što je bio i za ove izbore. Jedini način je borba glasom, transparentima i dlanovima. Pevanje protiv uprava, Ostoje, Vučelića koga god. I da nas ima puno. Sve drugo vodi postepenom nestajanju što je i finalni cilj velikog vođe
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top