Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Mamu vam jebem cigansku smrdljivu da vam jebem! Najpederskiji i najprevarantskiji klub koji je ikada postojao je zvezda usrana! A i nase klosarske uprave nista nisu bolje! Ne samo ove sada nego svaka a posebno one u periodima dok smo karali i harali i umesto da budemo svetlosnim godinama ispred ciganskog isprdka da ne moze ni 10 sns-ova da im pomogne da nas stignu mi kao pazljivi i stidljivi prijatelji,necemo da pravimo velike korake napred,da slucajno ne ostavimo “drugara” na cedilu,da imaju velikosrbi konkurentnu zvezdu da navijaju za nju...nabijem ih sve na kurac...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Zao mi je veliki mali covece, steta je sto nisi deo nekih lepsih i boljih vremena.. Hvala ti na svemu Trinki, vratio si KK Partizan gde treba a to ti nisu i nece oprostiti, kao ni Celavom sto je sad u dalekoj Moskvi.. :navijac
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Nego kad kreće serijal : Postavite pitanje preCedniku Partizana ?
Oj (limare,čoviću,vučiću) jebem li ti iliti jebem li vam nanu,šta uradi-ste
našem Partizanu...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Prvi put posle dosta godina necu kupiti sezonsku za utakmice KK Partizan, a dusa me boli. Ne samo sezonsku, vec ni kartu. Za FK nikad nisam bio redovan, uvek mi je kosarkaski klub bio mezimac sportskog drustva i dovelo me cigansko govno do krajnjih granica da ne mogu vise da idem da gledam ono sto najvise volim. Ti momci koji ce igrati i braniti taj grb nisu zasluzili, kapiten, Jare, Rade i ostatak ekipe ali ne moze se vise davati legitimitet ciganskim janjicarima iz uprave i vrha ove srozane raspale ciganske drzave. Toliko boli ova nemoc oko KKa. Revolt mogu iskazati jedino na ovaj nacin, a prakticno sam sebe kaznjavam, ili me govnar ciganski Ostoja kaznjava. Svodi se na isto. Nek bude srecan ako proda 500 sezonskih, a sve bih dao da se ne proda nijedna jer mi nismo ovce, i Partizan nije i nece biti ciganska filijala.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Realno ne vidim ko bi ostao... Vide momci koliko je sati... Pejdž i Jare su EL kalibar i to nosioci igre da budu, osim ako se ne desi čudo da Žoc dođe (što nema nikakve šanse nego kažem samo u tom slučaju), očekujem raspad ekipe...
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Kontam da je Partizan veci od Trinkijerija,zar ne.Otisao,srecan mu put,doci ce drugi. I dalje je veliki deo ekipe tu a kosarku igraju igraci a ne treneri. Naravno da on drzi volan ali niko nije nezamenljiv. Ne kapiram zasto ljudi odlaske stranaca kapiraju kao izdaju. Volden otisao za vece pare,amerikanac...otisao bih i ja iz nekog Gruzijskog tima u redove najveceg rivala za duplo bolji ugovor,ko ne bi? Trener otisao,i on radi za pare.Ko zna koliko bolji ugovor,i ja bih. Sto se tice Ostoje,ne zanima me za koga glasa,kome pripada,ovo sto se Partizanu desilo ove godine je visa sila(usrana korona),ne moze niko da me ubedi da Ostoja do sad nije radio u interesu Partizana.Da li ima lufta za jos jednu sezonu pokazace vreme koje dolazi.Onda cu doneti svoj sud,od KK PARTIZAN ne odustajem nikad.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Sto se tice Ostoje,ne zanima me za koga glasa,kome pripada,ovo sto se Partizanu desilo ove godine je visa sila,ne moze niko da me ubedi da Ostoja do sad nije radio u interesu Partizana.Da li ima lufta za jos jednu sezonu pokazace vreme koje dolazi.Onda cu doneti svoj sud,od KK PARTIZAN ne odustajem nikad.

Ovo je toliko ispricana prica, da je to vec postalo smesno. Koliko jos sezona da prodje pa da donesemo sud o Ostoji i tome sto on radi? Koliko jos sezona treba da prodje? Da se Partizan ugasi pa da onda pocnemo da mislimo svojom glavom? Nemam nista licno protiv tebe, samo govorim neke stvari.
 

eldiablo

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2018
Порука
10
Reaction score
28
Локација
Beograd
Pozdrav svima! Odavno pratim ovaj forum ali se nisam uključivao do sada.

Danas definitivno moram. Samo da poželim Ostoji Mijailoviću da sve pare što je u životu zaradio na lekove potrošio!

Stariji sam čovek, Partizan volim i pratim oko 35 godina ali ovo što nam je priredila ova naprednjačka hulja zvana Ostoja, ovakvo dobrovoljno samoubistvo stvarno ne pamtim....

Da li si ti normalan ???
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dosta plakanja vise u pm.

Boli i mene sto se sve ovo desava ali stvarno dosta kuknjave. Cigani vise odje cijeli dan, citaju ovo i nasladjuju se.

Ajde malo povedite racuna sto pisete.
Pojedini odje spavaju na forumu, u stanju su po 10 poruka dnevno da napisu.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Ostoja da ode što pre iz Partizana. To je još jedino ostalo o njemu da se kaže.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Mora se bojkotovati kk Partizan, ja ceo dan ne mogu da se smirim i da verujem da vise nema Trinkijerija. Ne znam sta je resenje za ovo, meni je bojkot jedino resenje, mnogo mi je tesko i sve mi je teze da poverujem da se ovo desava.
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Ovo je toliko ispricana prica, da je to vec postalo smesno. Koliko jos sezona da prodje pa da donesemo sud o Ostoji i tome sto on radi? Koliko jos sezona treba da prodje? Da se Partizan ugasi pa da onda pocnemo da mislimo svojom glavom? Nemam nista licno protiv tebe, samo govorim neke stvari.
Nisam ni shvatio kao napad,razumem sta hoces da kazes.Ja samo kazem da vidim razliku izmedju svih post DULETOVIH KKP i ovog od ove godine.Jedino na koga sam ja ljut je ova belosvetska mafija koja je izmislila ovaj virus koji je osujetio ono sto smo svi znali,povratak KKP u EL.
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Mora se bojkotovati kk Partizan, ja ceo dan ne mogu da se smirim i da verujem da vise nema Trinkijerija. Ne znam sta je resenje za ovo, meni je bojkot jedino resenje, mnogo mi je tesko i sve mi je teze da poverujem da se ovo desava.
Lose resenje, to i hoce veliki vodja.. procicemo kao “opozicija” koja je bojkotovala izbore.. treba da nas bude nikad vise da iskazemo bunt
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Boli me kurac sto se niza rasa nasladjuje, oni se smeju na viceve koji to nisu, raduju pobedama cetvorokoracima, uzdizu u nebesa trenere koji imaju nameshten niz od 20 pobeda... dakle, niza rasa je niza rasa, nikako nije razlog da ne iznesemo misljenje da je ovo sto se desava demonstracija sile.

Kao i posle prvih izbora na kojima je pobedilo ono govno, njegovi prvi koraci neposredno posle izbora se odnose iskljucivo na unistenje Partizana. Ko ne shvata, i jos ga glasa, a kao navija za Partizan, jebem mu mater u picku maloumnu.

Jebao vas Ostoja, ovaj nam pogasio sve klubove... nasa jedina nada do pre neko vreme je bila Kosovo, tema zbog koje je i dosao na vlast, i to ostaje jos malo dok ne ispuca sve kredite.

Prvi naredni konkretni potezi oko Kosova se od njega ocekuju pocetkom novembra. Ako to ne pocne ubrzano da isporucuje, pada 2022.
Ako pocne konkretna rasprodaja, i vozi redom kojim ga teraju, onda vozi i ceo mandat, pa ce onda videti sta ce s njim, a mi smo u tom slucaju debelo najebali.

Eto, americke demokrate ne volim, ali ne toliko kao sto mrzim njega, a mislim da ce ga oni zesce pritisnuti ako dodju sad u novembru, i da ce ga sigurno maknuti te 2022, pa kad niko nema muda iznutra, mozda je spolja spas.

Eh, moj Partizane, gde su te nasadili...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top