Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.874
Reaction score
7.704
Pickousti smrad se plasi Trinkijerija, cak i kad mu je vezao ruke, i kad ima Partizan 4x manji budzet od kucke, pa je morao da ga skloni da se ne bi ponovila jos jedna ovakva sezona.

Napusite se kurca smradovi ciganski!Nicija nije gorela do zore!

Ostoja debilcino sns raspala!

Nikad neces biti sam, ja ti to obecavam!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ima i ona:
generala ako uhapse, grobari će svi puške uzeti... :icon-lol:

Očekujem da se oglasi predsednik vasione u pauzi brisela, da kaze kako jedan klub tj njegovi navijaci u srbiji ne zeli da deli sudbinu naroda...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Trazite obracanje Ostoje a predsednika drzave nema vec 3 dana... niko nista ne prica nit se zna gde je - jedino ako sam nesto propustio. I svako se sakrio zbog nekog drugog razloga... teska neka vremena za sns... izbori nisu prosli onako kako su zamislili, vodja nema vise sa kim da pregovara oko vlastite teritorije, korona im lupila tesku samarcinu od koje se nece bas tako lako izvuci (videsmo i culi smo malo pre reakciju u Pazaru), tu su jos ekonomska pitanja... gomila se i nadam se da ce se svi kolektivno podavati u sopstvenim govnima pa taman da se Ostoja nikad vise ne obratio kada je KK Partizan u pitanju.

Uglavnom u ovom haoticnom stanju u kojem se trenutno nalazi Srbija, tesko da nam on bilo sta moze reci... Procenjujem da on zna kako stoje stvari ali da se nada da nesto moze da izcupa... a da bi izcupao trebao bi da saceka da ovi prvo izcupaju i snadju.

Malo sam skrenuo na politiku ali ovo je sve tako usko povezano, da prosto ne mozes da je zaobidjes.

E moj Partizane.... Procice i ovo jednog dana. Volim te!
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Ovo sa Trinkijem me pogodilo, vise nego samaranje navijaca pre par godina i jako me udaljava od naseg KK. Iskreno da kazem sve je puklo kao mehur od sapunice, opet demonsteiraju silu na vezanom protivniku, a realni Grobari su mi gori nego cigani, dok je takvih spasa nam nema, a propasti necemo i bicemo samo vreca za udaranje. Nazalost ..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.754
Reaction score
55.241
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Verovatno se predlaže za upravu
Onaj faul koji je bio na kraju, jeste bio faul ali suditi faul u dve desetinke do kraja u jednoj utakmici koja donosi trofej", rekao je Varda.”
Poserem mu se u usta objektivna.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
@ Spalding Ima li nešto kod Švaba ozvaničeno?
Швабе као извор наводе српске медије,међутим помиње се да је спортски директор Бајерна исто Италијан,и он и Тринкијери су већ сарађивали у Бросеу. И ево још неког одговора из Бајерна 'Auf Nachfrage von SPORT1 wollten sich die Bayern nicht zu Trinchieri äußern und erklärten, dass „vor Mitte Juli bei uns wahrscheinlich keine konkreten Personalfragen fixiert und geklärt werden“.
Из Бајерна нису хтели да се изјашњавају о Тринкијерију јер до половине Јула неће бити конкретних одлука о персоналу у клубу.
 
Последња измена:

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.356
Reaction score
1.879
Локација
Gde god ti da igras...
Pizdim ovih dana, sve ovo me pogadja. Pre svega jer znam da gubimo kontinuitet, dobar momenat, odlicnog trenera. Da stvarno svi oni vole Partizan, naslo bi se resenje siguran sam. Ali za predsednika imamo stranackog poltrona a za trenera ipak surovog profesionalca. Ne krivim ga ni malo ali ipak je on rekao ne tako davno " dobro je da Srbija ima predsednika kakav je vucic. Pravi sportista" Jebem ti sport i takve "sportiste" Ostoja mars iz Partizana!!!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ima nešto mnogo gore od tog drugog mesta, a to je uništavanje kluba bacanjem u dugove preko 10m eura i da je uz to sve vreme drugi. Za to vreme ide zaluđivanje mase, bacanje magle, razvodnjavanje kritične mase, gašenje/gaženje identiteta oko kojeg su se ti ljudi okupljali koje proizvodi gađenje i odlazak ljudi sa tribina. I lagano umiranje kluba koje niko neće na kraju ni primetiti niti se osvrnuti. Tipično urušavanje firmi u državnom vlasništvu pre privatizacije za tepsiju ribe, a posle nekog vremena i gašenje preduzeća od strane tog privatnika kad svi zaborave da je firma ikada i postojala. To je san ovih bolesnih umova, i to svi mi kojima je ovaj grb u srcu jednostavno ne smemo da dozvolimo.

Ratko Varda, ljudski maksimumu koliko košta obraz?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Sto je najgore znajuci pomalo Vardu, mislim da on ovo sve prica sto zaista misli, samo je ocigledno u zabludi navucen, ubedjen sam da nije iz nekog interesa za razliku od poljoprivrednika i njemu slicnih.

Sto se tice situacije sve ste vec rekli i slazem se sa 90 posto stvari, samo mislim sta ovde u afektu napisali da cemo i dalje pratiti i nervirati se bar 90 posto nas.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.874
Reaction score
7.704
Ja ne potcenjujem vlast nikad.
Imaju veliku moc i nisu toliko glupi koliko neki to misle.
Sa merom pale i gase odredjene procese.
Tacno je nastelovano:
1. da se ponadamo,
2.da im bude sladje kad osvoje i
3.da peru usta sa nama da i mi jedemo za istim stolom sa njima.

Ja sam za varijantu omladinci i 6to mesto na jadranu i ne peru usta sa nama. Samo cudo i neka magicna moc u vidu povrede njihovih bitnih kosarakasa, predobra hemija i bolji trener kod nas moze da donese cudo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.001
Pored toga, dovodjenje ovog igraca nam salje jasnu poruku da trener nece biti ime od autoriteta. Da planiraju nekog ozbiljnog, ne bi se sad potpisivali igraci. Ostaje mogucnost da su vec sa nekim dogovorili i da je on trazio Mekintajera, ali sanse za to se mere promilima. Sretan vam Scepanovic, Jovanovic ili tako nesto..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top