Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ništa..
Ostaje nam da se uzdamo da će kafe kuvarice ovaj put odabrati kako treba...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
CMM je bio pik Trinkierija. Doveden je verovatno i da se ugasi požar od histerije nastale od odlaska Waldena. Bio je verovatno najlakše rešenje u ovom momentu zbog uspostavljene konekcije sa igračem još prošle godine.
Da li je doveden da "oraspoloži" Trinkierija, ne znam.

Nisam rekao da odlazi 80% ekipe, već da neće ostati. Mozli, Jaramaz i Zagorac nisu 80%. Neki će da odu, zavisno od toga ko će biti trener.

Neke stvari sam napisao moderaciji, ovde još uvek neću dok ne bude zvanično.

Ali izjave Grbovića i sličnih, mogu vam reći šta uprava planira u sledećoj sezoni.
Svaki scenario u kom AT odlazi, znači ikebana.

A Tegeltija može svaki dan da parfemiše govna, smrad neće nestati.



PS. Andrein profil na TW vam govori koliko mu je zinulo dupe da ode za parama. Čovek je veliki emotivac i mnogo mu je teško što će možda MORATI da ode. Više se neću javljati.

Pozdrav
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Nema šanse da to cigansko pseto postane trener neko je to iznad lepo u postu napisao fora je da mi kažemo neeee kakva ciganštura dolazi za trenera a da oni posle postave Miloja ili koga već pa da naša rekacija bude u fazonu uh dobroe jbt a Trinkijerija niko više ne pominje. Efekat kuvane žabe i ništa drugo, nemojte se braćo nervirati džabe malo li je bilo razloga ovih dana.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ma kakav Jakovljevic, to su sns spinovi. Sad je vecina nas ogorceno i sad krece prica da dolazi ciganstura pa kad kazu nema od toga nista, "mi" sretni a Trinkijeri odavno bivsi...


evo ovde imate odgovor na pitanje dolaska Jakovljevica...

mislim da nema potrebe vise da mu pominjemo ime i zagadjujemo temu..
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ma koji Jakovljevic... ovi saboteri iz uprave nisu ludi, pa to bi bilo providno cak i za partizanovce, simpatizere zgadije... ne, oni ce dovesti-zajebati na emociji prema klubu nekog naseg ala Scepanovic, Milojevic... usrali su se od rezultata koji bi Trinkjeri mogao da napravi...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Voleo bih da znam sta znači izraz "neprimjeran".

Ako je Scepa ispred Duleta, Željka i sl vrhunskih trenera onda je ok. Nama treba jaka licnost i proveren trener. A ako cemo da stavimo Šcepu onda da otpustimo igrace i da krenemo od betona.
Postoji i deo realnosti ali Ostojini botovi slobodno nek guraju pricu o Šcepi. Videli smo u proslosti kako smo prolazili sa takvim resenjima.
Prvo da se ozvaniči da Andrea nije nas trener pa posle licitirajte. Sve ostalo su spinovi i zajebancija

Da ti upis nije za forum niti za javnost.
Ako nemas kulturu izrazavanja onda nemoj da pises.
Nicim te nisam uvrijedio niti isprovocirao da mi napises tako.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Samo čekam spin kako su oterali Trinkijerija jer su mislili da ponude ugovor Duletu.

Jer posle ovih tvitova, objašnjavanja kako je Andreu Partizan vratio na mapu i Tegeltijinog PR-a, teško da će biti ikakve saradnje. Teško mi je da poverujem da će on takav da zažmuri na sve to i zaboravi. Čini mi se da nema nazad, al ajde da vidimo.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Da ti upis nije za forum niti za javnost.
Ako nemas kulturu izrazavanja onda nemoj da pises.
Nicim te nisam uvrijedio niti isprovocirao da mi napises tako.
Znam ja odlicno sta si hteo da kazes, samo nisi napisao pravilno pa je tesko citljivo a kamo li razumno. Zamisli kad bi svako pisao dijalektom iz svog sela i izvrgavao reci. Zamisli upis Vranjanca ili Leskovcanina na nijihovom izvornom jeziku (imam dobre drugove tamo pa znam o cemu pricam). Inace, izrazavanje ti je bas na nivou da bi drugima delio lekcije.
Ti licitiras trenere i prizivas Scepu a jos niko nije rekao da Andrea vise nije trener. Sem spekulacija i nagadjanja ostojinih (namerno malo o) sns botova u koje spadaju i grba i ratko i njima slicni ( opet namerno malim slovima jer ne zaslužuju drugacije).
Procitaj sta si napisao pa vidi ciji post nije za javnost i sta je zajebancija, a šta ne.
Predlazem ti da vreme koje trosis braneci ostoju potrosis u branjenju svetinja, korisnije je i plemenitije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Samo čekam spin kako su oterali Trinkijerija jer su mislili da ponude ugovor Duletu.
Nisam siguran, da će ovo pokušati, ali će prilično sam siguran izvući neku izjavu od DV u kojoj kritikuje Trinkijerija. I verovatno će uspeti, em ga je uzeo na zub zbog one izjave o “vučiću sportašu” em je tu trenerska sujeta ( ne voli se međusobno niko od njih), malo je tu i neslaganje sa tolikim strancima i budžetom, Tegeltija će tu malo baciti rovca i napraviti neku koktel izjavu za one koji ne razmišljaju svojom glavom.
To je poslednja faza, a četvrta je već u toku, to je čuveni fkp mehanizam manjeg zla, bace udicu da je novi trener Dostanić i onda kad dođe Drulović ti budeš u fazonu, pa jbg nije loše moglo je gore, malo sam i razočaran očekivao sam nešto modernije od limenog...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kad smo već kod Tegeltije, zašto on ne objavljuje vest o KMM? Ili meni nešto ne fercera sa instagramom...

Ajd malo i u off (imam pravo jer ću biti retko kratak :buhaha :buhaha :buhahaKrilni centar Andrej Voroncevič više nije košarkaš CSKA sada će O'Stojah da reaguje munjevito! :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.886
Шта фали Јаковљевићу? Ипак је он направио Богдана!

Прича око Јаковљевића, Мекинтајера и пре свега избацивања ФМП-а је толико очигледан СНС-ов modus operandi, да није тужно било би урнебесно... Направио си срање и сад бацај бомбе да замаскираш хаос који си направио. Иако је прича око избацивања ФМП-а толико нереална, да је смешно о њој говорити. Плус ангажуј бот машину да смањиш ширење пожара.

Проблем је што имамо умоболне уписе и на форуму. Имаш ове Остојине сведоке који покушавају да испирају мозак људима са очуваним когнитивним функцијама, имаш људе који су просто дебили и верују у причу Остоја краљ Тринкијери гоМно и имаш класичне тролове као што је овај Ла зић.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Nisam siguran, da će ovo pokušati, ali će prilično sam siguran izvući neku izjavu od DV u kojoj kritikuje Trinkijerija.
U pravu si, ne bi se Ostoja usudio ni da se našali sa ugovorom Vujoševiću.
U narednoj epizodi BCTV, Tegeltija reciklira neku izjavu u kojoj se eto ispostavlja da je Vujošević ipak bio u pravu, ali da se limeni trudio da popravi alavog Italijana. Eto, bio je čika Dule u pravu, sad je i govnar shvatio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top