Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Naivan ili ne. Al, sa svakim uključenjem ovde. Sve se nadam da ću naići na vest da je Trinkijeri ipak odlučio da ostane.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.561
Reaction score
3.341
Vidi se da smo najebali na odlozeno.

Jebem im seme vucicevsko, a i tzv. vodjama navijaca takodje, kad su dozvolili da brise patos sa njima za sitnu (ili krupnu) kintu... pickice jedne, najvece duse prodane u ovom sistemu, a potencijalno jedina "sila" koja je mogla da povuce protiv njega, odnosno protiv urusavanja svih temelja Partizana.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.847
Reaction score
7.576
Pod uslovom da je ovo tacno, jos uvek prihvatam sa rezervom ovu informaciju, Scepanovic mi je bio jedino logicno resenje ako postoji neko resenje u ovom trenutku.
Boricemo se za F4 Aba, imacemo par solidnih igraca i velike pobede, necemo rezimsku kurvu ugroziti i "svi" srecni.
Ostoji botu sns-a sve najgore u zivotu, verovatno ceka da potpise jos nekog igraca pa time da pokusa da ugasi pozar i saopsti da je Trinkijeri bivsi.
Nece ti to uspeti prevaro, zato braco da se dignemo i oteramo ovog zlocinca, BOJKOT, pa nek mu Arenu pune ovi iz stranke!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Ko god bio u upravi Partizana u bilo kom periodu nije ispod casti biti trener Partizana? Vruca je,mali je budzet i nemoguce je uzeti titulu? Svakom gradjaninu Srbije koji nije deo SNS hobotnice je tako svakoga dana u ovoj zemlji. Mi u upravi i FK i KK imamo ljude nedorasle zadatku,koji su pijuni u ovoj igrici ali koji se ipak ni priblizno ne ponasaju tako degutantno,odvratno,nehriscanski i slepacki kao sto to rade nebojsa iz zeleznika i terzic i u tome ce biti koren naseg moralnog prava da im jebemo milosnu mater kad za to dodje vreme. Necemo mi za vreme ovog ludaka vise ni kuglanje osvojiti,nema veze ali kada budemo svodili racune svaki navijac Partizana ce moci sa ponosom da kaze da su njegovi ljubimci svaku utakmicu dali sve od sebe i da se nikome i niko njima nije sklonio a to je veliko nesto. Vlado Scepanovic je grobar,poznaje ekipu,verujem da ce super raditi posao i Vlado Scepanovic je neko ko ume da donese pobedu i sportski da podnese poraz,Vlado se nece Ciganisati i covek ce dati sve od sebe ako na njega bude izbor.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Ne ja sam slep kod ociju pa da ne znam kakva nam je uprava. Ali taj Ostoja ne ide kod Dee,Sarape,Marica ne blamira se,ne siri mrznju,ne reketira privrednike,Grad Beograd ne unistava karijere igracima i tako dalje. Danilovica volim kao brata ali sta je u kasi ostalo iza njega? Kada gledamo kasu. Hriscanski je osecati sramotu kada se zlo vrsi i u tvoje ime.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Vladi puna podrska, Grobarcina je sto je bitno, poznaje sistem Trinkijerija koji je davao uspeha, kljuc je zadrzati Matovica i Koprivicu. Podrzavali smo mnoge Vlado je neko ko je to zasluzio. A sto se limarcine tice treba mu se najebavati majke svaku utakmicu, jer je govnar nazadnjacki, a dok su tu nasa deca moramo ici i podrzavati ih Novicu,Radeta,Jareta. Druga bi prica bila da je jakovljevic govno dosao, al Vladu cu podrzati i usput svaku utakmicu limaru vredjati sve po spisku.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Nas Ostoja je Milan Nedic i posle one reakcije na Vlasko kolo Bilija Berona prosle godine u finalu lige je kristalno jasno da je to covek vezanih ruku. Ako neko ima predlog za coveka koji nije u necijoj fioci i koji ima autoritet da preuzme Partizan,generise neku lovu i udje u ring da se pobije sa ciganskom bandom i u ABA ligi i u srpskom politickom ringu ja za tog coveka dizem ruku,ne ruku dajem bubreg.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovaj Tegeltija se baš snizio u mojim očima... Eno ga sada zamlaćuje narod sa Pantićem koji napada upravu KK Partizan i sada bi mi trebalo da to vidimo i ponašamo se suprotno, tj potapšemo Ostoju po rameni i kažemo "legenda si"...
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Иако Владу сви поштујемо због његовог играчког доприноса у нашем клубу, искрено се надам да у следећој сезони неће бити тренер Партизана. Разлога је много, и искрено не разумем Гробаре који кажу да им је то логичан исход, да је он најбоље тренутно решење итд. Које клубове је он самостално водио и колико дуго? Које утакмице је добио као тренер и колико битне? Које играче је самостално тренирао? Да ли је у тренерској каријери нацртао акцију за одлучујући напад? Да ли је икад самостално водио екипу кроз процес припрема? Да ли је доносио одлуке како да се постави екипа у неизвесној завршници? Кад већ не могу Дуле, Жељко или Дуда Ивковић, онда Митровић, Џиле или Милојевић! Немојте више почетника молим вас, нека нам Пера буде опомена! Жељко је успео, јер је крај себе имао профу. Нека Дуле, Жељко или Дуда Ивковић буду у стручном штабу и савјетују Владу нећу имати ништа против. Овако да он то ради самостално, манимо се људи ћорава посла!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Stezanje kaiša, a i vrata Partizanu. Vlado se postavlja iz prostog i jedinog razloga, sto ce vjerovatno raditi za godisnju ppatu od 150.000e i 1/2 od toga ce se isplatiti, a druga ce se duziti.
 

eldiablo

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2018
Порука
10
Reaction score
28
Локација
Beograd
Trinkijeri je trener Partizana. Tačka.

Poštovani navijači Partizana ne pecajte se na ova novinarska sranja, usrane portale, plaćeničke tekstove.
Ko god da dođe, ako ne daj bože ode Trinkijeri, mi ćemo biti vreća za udaranje. Ne pecajte se na to.

Samo hrabro i istrajno, izvršiti pritisak na naprednjaka iz Čačka.


Andrea čekamo te.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Najgore od svega što je onaj nenormalni Pantić u pravu sve što se tiče ostoje. Da je malo manje šizofren, ljudi bi ga više uzimali za ozbiljno.
A i Tegeltija je u pravu za njega što kaže, samo kad bi manje botovao, i njega bi ljudi više uzimali za ozbiljno.

Rak mozga ili leukemija, pitanje je sad :banghead:
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Svaka Farma i Zadruge i kurci palci dobijaju legitimitet i svoj etar kada postoje sledbenici i ovi koji daju pare da gledaju pljuvanje. I neizbežno "ovaj je u pravu ,onaj je u pravu" i aktivno ičestvuješ u tome.
Da je sreće bilo da ih neko zadavi na početku i da se prebace u Parove a ne da koriste Partizan i prave sve više "sledbenika"
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Znam ja odlicno sta si hteo da kazes, samo nisi napisao pravilno pa je tesko citljivo a kamo li razumno. Zamisli kad bi svako pisao dijalektom iz svog sela i izvrgavao reci. Zamisli upis Vranjanca ili Leskovcanina na nijihovom izvornom jeziku (imam dobre drugove tamo pa znam o cemu pricam).

U srpskom jeziku je štokavski dijalekat književni, a književni izgovori su ekavski i ijekavski, tako da grobarani ništa nije pogrešio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top