Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
искрено не разумем Гробаре који кажу да им је то логичан исход, да је он најбоље тренутно решење итд. Које клубове је он самостално водио и колико дуго? Које утакмице је добио као тренер и колико битне? Које играче је самостално тренирао? Да ли је у тренерској каријери нацртао акцију за одлучујући напад?

Ne razumijes?

Ni ja nisam razumio za Sava ili Mirkovica, pa sam ih podrzavao svim srcem dok nisu poceli da upropascavaju klub. Koje klubove su oni vodili? I koliko dugo? Koje utakmice su oni dobili kao treneri prije PFC-a?
Pa Sava sada kad ga dobar dio grobara napada branite skoro kao Duleta.

Sad ces da kazes, aaaa pa to nije isto? A sto nije isto molim te? Trener pocetnik tamo trener pocetnik ovamo, ista stvar...

Od svih raspolozivih resenja Scepanovic je najbolji. Zasto? Zato sto Zeljko nece doci, Vujosevic nece, Mitrovic ode u Monako, Dzikica nebih vise voljeo da gledam..od stranih trenera nece niko doci. Od domacih ne znam ni ko ima slobodan (hocemo li Pesica ili nekog djeda kao sto su ovi nesretnici imali u vidu Sakote). Onda od ovih iz regiona tu tek nema niko.

Od mene velika podrska Scepanovicu ako postane glavni trener..vise bih voljeo da ga gledam iza Trinkijerija na nasoj klupi..ali ako Trinki ode, onda Valdu trebamo dati veliku podrsku od samog starta.

Sto se tice Ostoje? Zar ne mislite da mu dajete previse na znacaju time sto ga u svaki jebeni post pominjete? Koga boli k za njega? Da ode on dosao bi mozda jos i gori psihopatin bot.
Svi znamo kako se resava problem uprave. Jedna sansa je bila sad na izbore..ali tu ste omanuli..tako da sada nema mjesta kukanju..
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
U srpskom jeziku je štokavski dijalekat književni, a književni izgovori su ekavski i ijekavski, tako da grobarani ništa nije pogrešio.
Vidi ne zelim da ulazim u dalje rasprave na ovu temu.
Nema tu problema kada je rec o ekavici ili jekavici, da bude kristalno jasno svima. Samo bi dotični mogao da se drži ili jednog ili drugog posto mu je deo na jekavici a deo na ekavici. Pa tako u postu nize, recimo, pise nisam umesto nijesam. Jos da u ekavicu ubaci i ona nakaradna slova śź i slično pa ce biti citljivo u pm.
I poenta nije u ovome vec u stavu: Njegovo mišljenje da je Šcepa najbolje resenje je primereno a nije primeren stav ako neko to smatra neozboljnim.

Kao sto vidis mi smo propustili da skinemo AV na izborima, a oni nepropustaju priliku da skinu Mila već 30 godina. Licemerstvo je dostiglo vrhunac ovih dana u svim sverama.

Na ovu temu se vise necu oglasavati. Jer nije rec o modelu pisanja već o modelu razmisljanja.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Temperament ekipe je u velikoj meri jednak temperamentu trenera. U tom delu me muči izbor Šćepe.
Ako je nešto dobro, to je nastavak istog modela rada, metodika, kontinuitet i sistem na kakav su se igraci vec adaptirati a neki i dovedeni namenski za taj "stil"..
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Scepa me je razocarao,nema nikakvu harizmu,nemi je posmatrac meca,nikakve reakcije,bas nista. Ok nije ni mogao da dodje do izrazaja pored Trinkija,verovatno nije hteo ni sam da se istice,ali mi ne deluje ni najmanje ohrabrujuce da ga vidim na klupi kao glavnog trenera...Daj Boze da nas sve prijatno iznenadi,mada...
:beyond:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma pun je košarkaški svet bivših pomoćnika koji su procvetali kao prvi treneri, pogotvo ako naslede trenera kome su bili asistent...
Doduše ne mogu da se setim baš nekog, ali to je zato što sam ostario.
Nadam se da zna u šta se upušta i da je rok trajanja 12 meseci otprilike.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
evo da te podsetim,Itudis 1 od 10000 koji su uspeli,ali nije da nema :D

Nego ne znam vas,ali mene nesto preterano ne zanima naslednik. Sve sto je trebalo vec sam saznao,osim ako se ova 2-3 dana ne budu racunala da su uopste i prosla,sve ostalo mi je manje bitno,prakticno jebe mi se koga ce da dovedu
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.844
Nema mirenja sa ovim, nema. Jebo ih i Mekintajer i sve u dupe. I kad kucam na guglu ko je coach i dalje stoji da je Trinki. Dok je tako nije kraj. A Scepa nije pola godine izdrzao kao prvi trener u Buducnosti. Realno, nemamo cemu da se nadamo ako on dodje, ili bilo ko drugi da se vezba. Ili bilo ko uopste a da nisu Zeljko ili Dule... Sto je nemoguce.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ma pun je košarkaški svet bivših pomoćnika koji su procvetali kao prvi treneri, pogotvo ako naslede trenera kome su bili asistent...
Doduše ne mogu da se setim baš nekog, ali to je zato što sam ostario.
Nadam se da zna u šta se upušta i da je rok trajanja 12 meseci otprilike.

Meni pada na pamet Dimitris Itudis na prvu loptu? :)

Inače ni je ne bih voleo Šćepu za trenera... Volim ga kao bivšeg igrača ali mi deluje kao još jedan u nizu trenera bez temperamenta...
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
ne zaboravite da je Itudis je 12-13 godina bio pomoćnik - asistent u Panatinaikosu.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Ne razumijes?

Ni ja nisam razumio za Sava ili Mirkovica, pa sam ih podrzavao svim srcem dok nisu poceli da upropascavaju klub. Koje klubove su oni vodili? I koliko dugo? Koje utakmice su oni dobili kao treneri prije PFC-a?
Pa Sava sada kad ga dobar dio grobara napada branite skoro kao Duleta.

Sad ces da kazes, aaaa pa to nije isto? A sto nije isto molim te? Trener pocetnik tamo trener pocetnik ovamo, ista stvar...

Od svih raspolozivih resenja Scepanovic je najbolji. Zasto? Zato sto Zeljko nece doci, Vujosevic nece, Mitrovic ode u Monako, Dzikica nebih vise voljeo da gledam..od stranih trenera nece niko doci. Od domacih ne znam ni ko ima slobodan (hocemo li Pesica ili nekog djeda kao sto su ovi nesretnici imali u vidu Sakote). Onda od ovih iz regiona tu tek nema niko.

Od mene velika podrska Scepanovicu ako postane glavni trener..vise bih voljeo da ga gledam iza Trinkijerija na nasoj klupi..ali ako Trinki ode, onda Valdu trebamo dati veliku podrsku od samog starta.

Sto se tice Ostoje? Zar ne mislite da mu dajete previse na znacaju time sto ga u svaki jebeni post pominjete? Koga boli k za njega? Da ode on dosao bi mozda jos i gori psihopatin bot.
Svi znamo kako se resava problem uprave. Jedna sansa je bila sad na izbore..ali tu ste omanuli..tako da sada nema mjesta kukanju..
Па основна разлика је у моменту доласка Саве и Бате на место тренера, и евентуалног аганжмана Владе. Са једне стране била је играчка стабилизација, и покушај да се нападне ЈЛС/ЛингЛонг лига у догледно време, а са друге стране је напад на Европски пехар или барем регионални. Лично навијам за Партизан, а тренери неки више а неки мање прирасту срцу. Подршка није изостала ни за време Дулета, или Тринкијерија, али ни за време Џилета, Муте, Чанка, Пере. Мислим да Владо није добро решење за тренера Партизана у тренутку кад покушавамо да се вратимо у ЕЛ(освајање ЕК или АБА).
Колико год смо се ,,ми" упрегли да пљујемо Остоју, толико и вас неколицина њега браните из петних жила. Али ајде ваљда су то тековине савремене цивилизације и новог демократског поретка, имамо Уставом загарантовано право на слободу говора :buhaha
Што се тиче овог таргетирања кривице за изборни резултат у Србији, толико је сулудо и шизофрено да уопште не знам како реаговати на то. Најбоље извињењем! Извини што мој глас није толико моћан да парира милионима других, и што су противкандидати пичкоустом најгори сој људи на планети! Не знам шта друго да ти кажем :ziveli
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Jel ste podrzavali Canka, Peru Bozica i slicne? Zasto da ne damo podrsku Vladi? Ja sam uveren da ce on biti odlican. A pored svega ovoga Dule je pozvao da u nikad vecem broju podrzimo klub. Ostoju vredjati svaku tekmu, ali Vladi podrska, ukoliko ne bude islo oteracemo ga i kraj price al nije zasluzio da od starta bude pod takvim pritiskom i vredjanjem kako nije za prvog trenera.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.106
Nije problem podrška Vladi nego način (ne)vođenja kluba koji je rešen da otera čoveka koji je bio sposoban da gurne državnoj drolji prst u oko. Sutra će oterati Vladu zbog loših (ili suviše dobrih) rezultata pa ćemo onda davati podršku nekom drugom...

Dosta više!

Edit:
Samo da dodam - KKP (još uvek) ima trenera, njegovo ime je Andrea Trinkijeri. Kraj priče!
 
Последња измена:

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.844
Zato sto kada te prvi put jebu, ok. Nisi znao, nema para, stojis uz klub i Bozica. Kada te drugi put na istu foru prejebu za Dzileta, aaaajde, jbg, opet ista fora, nema se... Ali mnogo je treci put. Mnogo je, previse. Jasna je namera.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Vlade Jovanovic bi bio s konja na magarca, Vlado Scepanovic je sa konja na ledinu, naglavacke.

Ako nece Zeljko, Vlade Jovanovic bi bio jedino rjesenje koje bi garantovalo da cemo se pobiti koliko mozemo. Pretpostavljam da bi se bar to moglo izboksovati kad bi neko radio u korist kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top