Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
[/QUOTE]
Jel ste podrzavali Canka, Peru Bozica i slicne? Zasto da ne damo podrsku Vladi? Ja sam uveren da ce on biti odlican. A pored svega ovoga Dule je pozvao da u nikad vecem broju podrzimo klub. Ostoju vredjati svaku tekmu, ali Vladi podrska, ukoliko ne bude islo oteracemo ga i kraj price al nije zasluzio da od starta bude pod takvim pritiskom i vredjanjem kako nije za prvog trenera.

Opekli smo se sa Cankom i Perom tako da, neka hvala... Ovim govnarama i jeste cilj da Vlada bude trener i da ga sutra najure zbog losih rezultata... A najurice ga tek onda kada budemo i definitivno ispusili u Evrokupu i Aba, do tada ce biti prica, podrska treneru, mi verujemo u Scepu, bla, bla...

Ako ti poznajes Vladu licno i znas da moze nesto vise onda je to drugo, meni on sa strane deluje mlako... Cak mi deluje sa strane isto kao Pera i Canak, slican mentalitet ljudi, neubedljiv... Ovde se mi borimo sa azdajama, celom drzavom, bolesnicima koji ce ove godine imati 15 miliona budzet, nesto nisam siguran da Vlado moze to da iznese...

Inace, nista licno, ovo je moje misljenje a do sada sam kroz zivot u 90% slucajeva dobro procenjivao ljude jer mi je u jednom delu zivota to bio posao... Eno Sakota kod fmp, dzaba mu cak i neko trenersko iskustvo kad stoji pored klupe kao mrtav... Kako ono da te motivise kad pocnes da padas u toku utakmice...

I da, niko ovde ne kaze da Scepa nece dobiti maksimalnu podrsku samo ljudi sumnjaju na osnovu prethodnih godina i kako smo prolazili sa pocetnicima...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nije problem podrška Vladi nego način (ne)vođenja kluba koji je rešen da otera čoveka koji je bio sposoban da gurne državnoj drolji prst u oko. Sutra će oterati Vladu zbog loših (ili suviše dobrih) rezultata pa ćemo onda davati podršku nekom drugom...

Dosta više!

Edit:
Samo da dodam - KKP (još uvek) ima trenera, njegovo ime je Andrea Trinkijeri. Kraj priče!
Imamo jos uvijek trenera zato sto se nije dogovorio sa Ostojom oko raskida ugovora. Do 25.jula je imao rok da aktivira klauzulu izlaska iz ugovora, sto je učinio, i sad ostaje da se vidi koliko mu klub duguje (ako mu duguje, pretpostavljam da duguje), i koliko on ili njegov novi klub treba da isplati Partizanu. Sto se tice ostanka Trinkijerija nema ni govora, tome niko nije da prostora.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Немојте пљувати Владу кад још није ни дошао а Тринкијери није ни отишао. Да неће можда чачанска веза да нам доведе Жоца? Будимо реални. Тринкијери је био најбољи тренер кога смо могли да пожелимо а да то није Дуле.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.839
Dule, Dzile, Trinkijeri u basketu, Marko Nikolic u fudbalu... Nisu otisli za bolje ponude, vece pare ili karijeru... Pa zasto su otisli? Oterani zato sto su bili dobri. Zato sto nisu dali titule. Pa treba covek stvarno da bude kompletni idiot da mu po ko zna koji put rade istu stvar, a da ocekuje drugacije rezultate. U ova 4 slucaja jel bila prihvatljiva situacija posle, nije. Ni u jednom od njih. Daleko od toga. I sad opet? E ne moze. I ne treba. I prvi Vlado, ako mu je uopste stalo do kluba ne treba da prihvati to. Ja moju podrsku ne dam nikome osim Trinkiju. Bolje je da se ugasimo nego ovo da pustamo da se desava, jer sve dok pruzamo podrsku i mirimo se nece stati sigurno. A otpora nema.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Колико год смо се ,,ми" упрегли да пљујемо Остоју, толико и вас неколицина њега браните из петних жила.

Ko brani Ostoju bre?
To sto ovaj klinac Pam Pam lupeta neke gluposti protiv mene, i sto mu to moderacija trpi, to nema veze sa mozgom.

Jebe mi se i za Ostoju i za sve iz uprave. Ja da vi niste pisali odje da je Ostoja psihov bot ja to nebih ni znao..jer politiku ne pratim.
Samo kazem ko god da dodje na nejgovo mjesto bit bolji nece!

Previse se njemu daje na znacajanosti odje. A lik se nista ne pita.. Da se pita vjerovatno bi zadrzao Trinkijerija. Ovako mu psihopata naredi sta da radi i on to mora da izvrsava.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Nije Šćepanović kriv što je Ostoja retard i naravno da ću mu pružiti podršku kao što bi je pružio i Vladi Jovanović, Miloju ili Čanku, bez obzira što sam siguran da je to ne jedan nego 5 koraka unazad (Miloje pogotovo) i jednostavno nije to to . To ne znači da ću podržati Ostoju, Tošu i ostalu ološ koja je i na primjeru Trinkijerija pokazala koji su im osnovni motivi zašto im je dozvoljeno da i dalje sjede tu gdje sjede. Jasno je svakom da je odlazak žabara uvod u propast i ko god od nabrojanih da dođe, nije ni približan kalibar, autoritet i sve ostalo što je Trinkijeri bio.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Dule, Dzile, Trinkijeri u basketu, Marko Nikolic u fudbalu... Nisu otisli za bolje ponude, vece pare ili karijeru... Pa zasto su otisli? Oterani zato sto su bili dobri. Zato sto nisu dali titule. Pa treba covek stvarno da bude kompletni idiot da mu po ko zna koji put rade istu stvar, a da ocekuje drugacije rezultate. U ova 4 slucaja jel bila prihvatljiva situacija posle, nije. Ni u jednom od njih. Daleko od toga. I sad opet? E ne moze. I ne treba. I prvi Vlado, ako mu je uopste stalo do kluba ne treba da prihvati to. Ja moju podrsku ne dam nikome osim Trinkiju. Bolje je da se ugasimo nego ovo da pustamo da se desava, jer sve dok pruzamo podrsku i mirimo se nece stati sigurno. A otpora nema.
Ovo poslednje je trebalo uraditi kad su Generala oterali, sad ne vredi ni pominjati, nema smisla. Drugo, jeste da si u pravu ali mi reci da li, po tebi, treba pljuvati po Japancu, ni krivom ni dužnom, ili možda treba podržati naše momke, što povlači da treba podržati i njihovog trenera, prosto ne mogu da odlučim šta je ispravno u ovoj situaciji... Nekako mi se čini da niko od onih na terenu i pored njega, nije zaslužio ništa drugo osim bezrezervne podrške. E, sad, ako si za bojkot sezone, Kluba, dođeš na trening, teren, gdegod, kažeš momcima kako ne opraštaš politici kurvi, ostoji botu, pičkoustoj nakazi, ćokilegendiubici, i da zato bojkotuješ naš Klub i momke. Ili ih pljuni, njima je to isto...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nije ovde reč o bilo čemu ličnom niti o eventualnim personalnim rešenjima. Stvar je principa i RAZLOGA Trinkijerijevog odlaska! Ako čovek ide zato što mu nije obezbeđen budžet ili zato što mu je otišao Volden i sl. onda NEMA PODRŠKE NIKOME jer ko god da dođe, pristao je na taj manji budžet (za razliku od Trinkijerija) i na primanje plate za ikebanisanje na drugom mestu u svemu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.708
Imamo jos uvijek trenera zato sto se nije dogovorio sa Ostojom oko raskida ugovora. Do 25.jula je imao rok da aktivira klauzulu izlaska iz ugovora, sto je učinio, i sad ostaje da se vidi koliko mu klub duguje (ako mu duguje, pretpostavljam da duguje), i koliko on ili njegov novi klub treba da isplati Partizanu. Sto se tice ostanka Trinkijerija nema ni govora, tome niko nije da prostora.

Sve je to meni jasno. Samo pokušavam da pošaljem poruku vajnom nam predsedniku. Neka se dogovara sa čovekom, plati šta je dužan, da budžet koji traži i de-aktivira klauzulu. Ili to ili neka se nosi u tri pm. I on i onaj koji ga je doveo.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.839
Duleta nije skinuo Ostoja, nego Pekovic u koga se verovalo da je spasitelj i da ce svojim novcem da digne Partizan. Drugacije je vreme bilo generalno. Tada cak razmere ovoga, iako je Dule pricao sta se desava, nisu bile toliko ocigledne svima. I da, generala smo morali da odbranimo, nismo. I sad najbolje da nikoga ne odbranimo i ne pokusamo nista.

Posle Duleta jos tri puta se isti scenario ponavlja. Pitanje je ovde samo da li hocemo da prezivljavamo dok je vrhovni peder na vlasti, ili cemo da dignemo glas. Jer ako kojim slucajem Vlado uradi nesto ove sezone i overi garagane, sledece ce njegov pomocnik da nas vodi. Ovaj ovako moze doveka, ne vidim da se umara ili da manje uziva u tome. Da li je bojkot pravo resenje, ili siri front delovanja i na utakmicama i van njih, ne znam. Ali ove poruke poput podrska Vladi, on je nas, ne vode nigde i ne resavaju nista. Pacifiziraju ona osecanja koja su nam sada neophodna.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.472
Локација
Žrnov
Duleta nije skinuo Ostoja, nego Pekovic u koga se verovalo da je spasitelj i da ce svojim novcem da digne Partizan. Drugacije je vreme bilo generalno. Tada cak razmere ovoga, iako je Dule pricao sta se desava, nisu bile toliko ocigledne svima. I da, generala smo morali da odbranimo, nismo. I sad najbolje da nikoga ne odbranimo i ne pokusamo nista.

Posle Duleta jos tri puta se isti scenario ponavlja. Pitanje je ovde samo da li hocemo da prezivljavamo dok je vrhovni peder na vlasti, ili cemo da dignemo glas. Jer ako kojim slucajem Vlado uradi nesto ove sezone i overi garagane, sledece ce njegov pomocnik da nas vodi. Ovaj ovako moze doveka, ne vidim da se umara ili da manje uziva u tome. Da li je bojkot pravo resenje, ili siri front delovanja i na utakmicama i van njih, ne znam. Ali ove poruke poput podrska Vladi, on je nas, ne vode nigde i ne resavaju nista. Pacifiziraju ona osecanja koja su nam sada neophodna.
Duleta je skinuo Vučić. Ende. Isto kao i Trinkijerija.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.839
Ono sto sam hteo da kazem, mozda se nisam jasno izrazio, jeste da je iskoristio coveka od maksimalnog poverenja navijaca Partizana za skidanje Duleta, sto sada nije slucaj.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.492
Reaction score
23.108
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Posle smene Duška Vujoševića, sve im može proći, pa i čovića da postave za predsednika.

Tad je trebalo reagovati, a ne da plaćenici vređaju ljude kojima je bilo očigledno šta se dešava. Teren je pripremam i pre smene, sa raznim "stručnjacim" i doktorima po medijima, a i posle smene.

Sad samo možemo posmatrati šta se dešava, verovatno ni tad ne bi ništa promenili, ali bi pokazali bar malo dostojanstva.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dal postoji nešto gluplje od poredjenja fudbalskih i košarkaških trenera...
Sport u kome nam je statistički najuspešniji trener Vermez i pored njega možda Stanoje koji se smuca po kineskoj petoj ligi i sport u kome su naši treneri kroz istoriju bili i najbolji evropski.
Kao da u fudbalu imamo opciju da dovedemo fudbalskog Trinkijerija pa da je poređenje na mestu...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Možda je bolje dok ćute - Znači da se još pregovara. Koliko bih voleo da se oglase, toliko me je i strah od lošeg rezultata tih pregovora. Posebno će da mi bude strašno jer spadam u karegoriju onih koji se uvek nadaju do poslednje desetinke, dok se sirena ne oglasi.

Time moja sreća bude neizmerna u slučaju pobede ali i razočarenje u slučaju negativnog rezultata.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.738
Локација
Novi Beograd
Druze da me ne shvatis pogresno, bolje da se ne nadas. Posle svega izrecenog tesko da postoji opcija da ostane Trinkijeri iako bih to najvise zeleo.

Izaslo je dosta prljavstina od strane Ostoje, od narucenih tekstova pa do onog intervjua da su mu dali odlicnu ponudu a na njemu je da odluci. Mislim da je odavno puklo izmedju njih. Da bi ostao trener morao bi da proguta previse neceg sto uopste nije zasluzio a to da he ovde zbog para a busa se u ljubav, da ga je Partizan vratio na mapu itd... Siguran sam da nece preci preko takvih stvari. Cim su to uradili Ostojini znaci da je puklo izmedju njih i da se vade. Mekintajer je zelja Trinkijerija a dosao je uz saglasnost sa buducim trenerom. Posto to nece biti Trinkijeri crta se da ce biti Vlado Scepanovic.

Mislim da jos javno nisu izasli zbog toga sto nisu nasli model kako da se rastanu. Koliko znam zvanicno je podneo zahtev za raskid saradnje 26. juna isto kao i Volden pre njega. Tako da su oni bivsi a ako se ne varam ni Volden zvanicno nije otisao, tj nije predstavljen kod cigana.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.126
Reaction score
1.870
Локација
На ЈУГУ Канаде!
3655C476-1175-4790-A054-6CB1411970A3.jpeg0429F782-0D8B-4868-847E-82FDF81042C7.jpeg

LEGENDE traže MOMENTALNE OSTAVKE a govna konferenciju (kao i posle Šoštara nedavno)... i još kažu BIVŠI igrači... :pop HALLOOOO!! To su LEGENDE i ne samo kluba već i REPREZENTACIJE!!! Osvajači evropskog, svetskog i olimpijskog ZLATA! a šta su ti nedićevci osvojili??? a da: članske kartesns i fkcz...:picka-ciganska::angry-smiley-002:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top