Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Kad vidim podjelu izmedju navijaca, cutanje bivsih igraca koje je Partizan stavio na kosarkasku mapu, zapitam se, da li smo zasluzili sve ovo? Pa zar ne smije niko da kaze rijec?
Ja cu ga voljeti i vise nego do sada.
 
  • Like
Reactions: BaX

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Ma kakav fb nalog, eno ostojini botovi već ispisali gomilu poruka gde pljuju Trinkija... što se mene tiče ja sam odlučio: ove sezone bez mene u Areni... volim Partizan, ali neću ostoji da dajem podršku dolaskom...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Ostavicu komentar sada na pocetku, jer necu moci da podnesem da citam pateticne upise tipa, gde se ipak ne odustaje od borbe i poziva na podrsku novom treneru itd itd itd po ko zna koji put prezvakana prica

Uprava KK Partizana je odlucila da puca sebi, a i nama, u noge i, time nas je skroz osakatila jer su nam ruke vec vezane.

Jebem vam sve prodano
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Е до курца!

Таман помислиш, ево га прави човек на правом месту, попнемо се навише за који степеник, очекујеш следећи, кад оно...овај оде...
Гробарска срећо, јебем те ћорава!

Сад само још очекујем да нам Ф.К. прода Садика и Фићу, али да нам саопшти да нема проблема, јер ће их успешно заменити тандем Немања Николић - Ђоле Ивановић. А калифа Маркеца уместо калифа Бамбија већ имамо.

Само се надам да ће се некада, негде, још за овога живота, срести Ћелави Марко Дупла Круна Николић и Чупави Умало Евролига Еврокуп АБА Шампион Андреа Тринкијери и добрано испричати о томе како су и зашто су отишли из Партизана...

Ми који уз Партизан вечито и заувек остајемо, немамо где да одемо...

Само...

Остоја, ја ти пре неки дан рекох да поразмислиш о томе како се и зашто се пуни Арена...
Па ти види сад шта ћеш...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ma kakve pare, kao da nas narod u zadnjih 30 godina nije takav, veruje u sve sto procita, bar je to 96 posto Srbije takvo.


Drugo je mi smo upuceni na nas forum, gde vise manje dosta ljudi razmislja slicno, pa se mozda neko zanese i prevari da nas ima vise od 0.33 posto.

Zao mi je odrastao sam uz KK i navikao da jedan trener bude tu bar 10-ak godina, ovo sada menjamo kao čarape.

Pratice se normalno, jace je to od nas, ali ne sluti ni na sta dobro.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top