Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
ANDREA TRINKIERI JE OTERAN IZ NAŠEG KLUBA!

Mnogo neprijatnosti mu je priređeno poslednjih 7 dana i bukvalno je oteran.
Ponuda koju je Ostoja pominjao iznosila je 440.000€, na koju je AT pristao. Međutim, to je bila plata koja mu je ponuđena da bude ikebana zajedno sa igračima, da glumi da igra u fer uslovima i da izgubi na terenu od 5x skupljeg rivala u Srbiji i 6x skupljeg u EC.

AT je hteo da nastavi gde je stao ove godine za šta je tražio konkurentan tim koji će biti redovno plaćen, to mu nije garantovano i otišao je.

Zamena koja dolazi je nebitna, to će biti saučesnik u ikebanstvu i ne zaslužuje nikakvu podršku.

Međutim, po komentarima na zvaničnim profilima kluba možete videti da je kampanja ova 4 dana bila itekako uspešna, da se obični navijači Partizana ne razlikuju od kalafonaca preko puta. Onakve uvrede su nivo najvećih geaka ciganskih sa mentalnim retardacijama. Jasno je da mi takvog gospodina kakav je AT ne zaslužujemo. Mi zaslužujemo Ostoju i tako neka bude.

Hvala Andrea na svemu, uživao sam 20 meseci gledajući stari dobri Partizan koji nam se dugo neće vraćati!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.172
Локација
Kej Republika
Napisem nesto, pa obrisem. Nisam pametan.
Sludjen sam vec par dana. Vidim u kom pravcu sve ide.

Sledi nam malo sns demagogije za koji dan.
Bla bla truc truc. Reci ce mnogo, bez ikakvog smisla.
Korona, recesija, cuda muda.
Puna podrska Vladi ili nekom drugom, okrecemo se nasim talentovanim klincima.
fmp ima 15 miliki, a nama vodja dao 3. Kme kme i tako u krug.

Preziveo sam teranje Generala, tako da mi sve posle toga dodje kao mala maca.
Mada imam isti osecaj u ustima kao i tada. Pun govna i pisace od sns govna kojima nas polivaju godinama.
Proslo im je da oteraju Duleta, kad su bili na pocetku svoje tiranjie, tako da im teranje Trinkijerija sad kad su najjaci, dodje kao pokazna vezba.
Cuti i trpi, dok mi zapisavamo!
Majku im bolesnu jebem.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.292
Reaction score
10.764
Локација
Beograd
Nemam reči a nemam ni nameru da čitam... A zbog naših momaka ne mogu da kažem da neću ići u halu. A ni da ću ići. Išla sam kad su Duleta oterali, i kad su ih smenjivali k'o na traci, išla zbog naših igrača, naših ljudi pored klupe, verovatno ću ići i dalje. Verovatno, ne sigurno.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ostoja govnarcino jedna bog ce ti suditi majku ti jebem limarsku!!! AT SRECNO! TRADIZIONE DI FAMIGLIA! Vratice se on kad prodju ova nazadnjacka vremena i ispunice obecano!!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.233
Локација
U Kinšasi
Trinkijeri je trener po meri Partizana. Našao je žicu i klubu i navijačima. Njegova pojava, odnos sa medijima, prema igri, protivnicima, sudijama, to je sve ono što Partizanovci vole. Vrhunski profesionalac i vredi svaki dinar koji su ga plaćali. Njegova ekipa je imala karakter kakav dolikuje Partizanu. Želim mu sve najbolje i da nam se jednom vrati, a Upravi želim da pocrkaju, a pre toga da kažu koliki nam je dug. Nadam se da debeljko nije spiskao par miliona na krofne, tiramisu i pice igračima umesto zdrave hrane.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
"CUDNA SU VREMENA LJUBAVI TU NEMA ANDREA
MOZES DA PREBOLIS ,NEMOJ DA ME MOLIS
OPROSTI ANDREA".(Regata,ligaviji band nego @Stojancetov SARS).

Idemo dalje za iste pare.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Voleo bih samo da cujem sta Trinkijeri ima da kaze.
Nek se tera u kurac i ova korona i sve vise nasla je u kojoj sezoni da sjebe.
Bojim se samo da se sad ne vratimo u situaciju kao 2015,16
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Mogao je Trinkijeri da se oprosti barem lepo od navijaca koji su mu cuvali ledja kleli se u njega dok je ovde bio.. bio nam je kao bog.. jako me boli ovaj odlazak, mogao je da kaze Andrea zasto ide.. Ostoja ovo ti necemo precutati!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.515
Tacno bih svakom ko bude pisao o Ostoji u pozitivnom kontekstu, i govorio kako je on postavio organizaciju kluba, delio dozivotno banove!
Ako nekom treba da se crta sta se desava, onda ne zasluzuje mesto na ovom forumu jer je previse glup, a botovi i trolovi, tacnije ostojini svedoci, su takvi neljudi jer znaju sta se radi, ali politika im je draza od Partizana, da bi njihovo dalje prisustvo ovde dodatno kontaminiralo forum, gore cak i od cigana! Dotle je doslo.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
Moramo da budemo svjesni da nam je klub (ne samo košarkaški) okupiran i da je uprava tu da stvori lažnu sliku da se mi kao borimo da nešto osvojimo. Jednostavno nam nije dozvoljeno da napravimo nešto više od drugog mjesta (ako i to). Svaka anomalija (čitaj Andrea i ćelavi) se odmah, u korijenu sasjeca.

I dokle će tako biti zna svako ko nije zlonamjeran ili ograničenog intelektualnog kapaciteta. Na nama je da ovo sve nekako preživimo. Razmjere uništavanja ćemo tek moći da vidimo kada ovo sve prođe. Do tada, neka nam je sa srećom.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Volden i zvanicno u zvezdi.. ostoju treba lincovati jebes voldena al da to dopusta ciganima je sramota.. Do nekih lepsih dana, da prezivimo sa sto manje ponizenja od bande ove okupatorske, posle se vraca General da naplatimo sve ovo.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
ANDREA TRINKIERI JE OTERAN IZ NAŠEG KLUBA!

Mnogo neprijatnosti mu je priređeno poslednjih 7 dana i bukvalno je oteran.
Ponuda koju je Ostoja pominjao iznosila je 440.000€, na koju je AT pristao. Međutim, to je bila plata koja mu je ponuđena da bude ikebana zajedno sa igračima, da glumi da igra u fer uslovima i da izgubi na terenu od 5x skupljeg rivala u Srbiji i 6x skupljeg u EC.

AT je hteo da nastavi gde je stao ove godine za šta je tražio konkurentan tim koji će biti redovno plaćen, to mu nije garantovano i otišao je.

Zamena koja dolazi je nebitna, to će biti saučesnik u ikebanstvu i ne zaslužuje nikakvu podršku.

Međutim, po komentarima na zvaničnim profilima kluba možete videti da je kampanja ova 4 dana bila itekako uspešna, da se obični navijači Partizana ne razlikuju od kalafonaca preko puta. Onakve uvrede su nivo najvećih geaka ciganskih sa mentalnim retardacijama. Jasno je da mi takvog gospodina kakav je AT ne zaslužujemo. Mi zaslužujemo Ostoju i tako neka bude.

Hvala Andrea na svemu, uživao sam 20 meseci gledajući stari dobri Partizan koji nam se dugo neće vraćati!

Nije da ti ne verujem, ali ja ne verujem nikome sa insajd informacijama.
Dakle, ako je sve to sto kazes zaista tako, ne vidim niti jedan razlog da trinkijeri ne objavi intervju sa nova.rs, n1, partizan.net, bilo kime, i iznese bas sve sto se dešavalo.

Da nece ostoja preko vucka da mu posalje batinase na gajbu, ili poresku upravu na cesljanje racuna.

Pa da vidimo, ako je trinkijeri cist i svi ga jadnog sabotirali, toliko je duzan da iznese zbog svih nas koji su mu pruzali i preveliku podrsku, rekao bih akontaciono.

Tradicione di familia...dobro ga je Dule okarakterisao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top