Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Svaka ti čast pogađaš u milimetar!!!! Nisam verovao da Dule može biti u tome DIREKTNO uključen! Bili me stomak od muke... Čak si i ti predvideo vađenje na Duleta na neki posredan način ali ovako direktno - Ne mogu da verujem i ne znam šta da mislim.
To sje nažalost samo protokol koji se prati .
Najgore tek predstoji.
Vidiš ovog našeg člana foruma @stojančeta što je najglasniji ovde cele godine pričo da mu smeta jedna stvar.
Sa sledećim potezom će i njemu da zapuše usta...
tako da ukratko ...najebali smo
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Cek sad ne razumem, jer pljujemo po Trinkijeriju ili po Vujosevicu? ne mogu povezem!
Zar mora da se bira jedno od ta dva?
Čekaj, opet ona klasika ako ne aminujes svaku izjavu neke osobe, znači da si protiv?
Ne slažem se sa ovim što je Dule rekao. Ima svoje razloge, mada bi bilo pametnije da je ćutao. Ali ga i dalje poštujem. To je to.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Vujosevic ima toliko bivsih igraca koji ga obozavaju, a medju njima su i Velickovic i Scepanovic, naravno da zna vise o situaciji u klubu od svih nas.

Bez obzira da li se nama ta situacija svidjala i ne mislim pritom na ovu izjavu o Trinkijeriju.

@zive bio sam malo ironican, nisam ni ja za to. Prosto mi gledamo stvari iz jednog ugla oni iz drugog. Napisah negde gore da Trinki nije naivan, i veruj mi nije, ali sam bas bas pogodjen njegovim odlaskom
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Trinki, ljubavi, ne zaboravi nas...
Ti neces biti ovde da nas ispratis u nasem sledecem pokusaju, ali racunamo na tvoju moralnu podrsku TRINKI!
Pozdravi sve tamo!
Volimo te!
Adio Grande!
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Ne vredi, ne moze, izbuseni smo iznutra. covicevo pseto zoroski ti odvede igraca u predgradje, a ti mu se "osvetis" tako sto mu uteras jos para u dzep preko Mekintajera kojem je takodje agent... pa ne mogu, jednostavno ne mogu.... gde je granica ponizenja.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
@grobarani

Dule je bio poslednji bastion naseg Kosarkaskog kluba
Dule je kopao i rukama i nogama da ga zastiti od naprednih hijena
Dule je predvideo sve ovo, upozoravao nas sta sledi i kako cemo zavrsiti
Dule je narusio svoje zdravlje boreci se za Partizan
Dule je oteran iz kluba i obelezen kao ludak

I jos brdo toga..

E zato Duletu ne mozemo spocitavati, i deliti lekcije sve i da nije u pravu, sto je i moje delimicno misljenje..
Varda, Grbovic, Krstic gledaju mahom svoje dupe i kako da se podvuku pod napredne pickousne. Vujosevic ne verujem da ima skrivenih motiva, izuzev sto je donekle sujetan i ogorcen
Sa Duletom u istu recenicu ne moze niko kada je KKP u pitanju. Eventualno mozda Sale ali i to je pitanje. O bagri poput krstica ili grbe ne vredi ni pricati.
Poenta je sto oni ovo i hoce. Podele podele i samo podele medju grobarima.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Kako izdrzati sledece 4 godine, nadam se ne i vise? Ne znam, ali uveren sam da kad se desi promena vlasti, onih preko puta vise nece biti ni na mapi.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.106
Reaction score
27.538
Локација
Из Чикага (моји...)
Ne treba rasipati energiju na podele nego, kao što rekoh, puna podrška Šćepi Grobaru a debel... pardon...gosn Trikijeriju puno sreće u nastavku karijere u Borusij...pardon Bajernu. Kako je ovdje stalno pričao o pljeskavicama i kajmaku njima će o kobasicima i to je to. U svijetu se sve ionako vrti oko novca i moći sviđalo se to nama ili ne (a nama trenutno svakako ne :D ).
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sa Duletom u istu recenicu ne moze niko kada je KKP u pitanju. Eventualno mozda Sale ali i to je pitanje. O bagri poput krstica ili grbe ne vredi ni pricati.
Poenta je sto oni ovo i hoce. Podele podele i samo podele medju grobarima.

Skontali su da narodu logika nije baš jača strana, skontao sam i ja da ciganima nije, al' sam se baš zajebao što se nas tiče...

Uveo bih ban za debile, ne moraju biti cigani.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovo sto je Dule rekao mozda i nije pametno, mozda je i totalno pogresno, al nije to nas problem - nas problem je to sto je samo on nesto rekao...

Godinama na razlicitim temama pisem da nas najveci problem nisu vucic, kokeza, covic, udovicic, vucelc, ostojic i ostala govna, vec Sale Djordjevic, Zeljko Obradovic, Vlade Divac, Predrag Mijatovic, Moca Vukotic, Filip Filipovic, Danilo Ikodinovic...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Corey seme ti se zatrlo.
Boli me qrac sto je stranac govno odvratno je znalo gde prelazi .Zelim mu ACL u prvom kolu baba lige.Jebo ga otrovni patuljak kad ga hrani drzavnim parama sve mu jebem mrtvo i zivo. Jebao ga Dule jos ga boli.

Trinkijeri da se oglasi zasto je otisao,on bar moze otvoreno da prica jer njega ovde niko nema da zastrasuje i ostalo.Ako toliko ne ispostuje navijace Partizana nek se onda tera i on u tri lepe picke materine.

A volina sa nadogradnjom nek se tera u tri kurca kad pravi ugovore tako da dozvoljava coravom da nam otima igrace.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ljudi, jedini pravi neprijatelj Partizana je Aleksandar Vucic! Sve ostalo zajebite...Nemojmo kritikovati ni Duleta, ni Trinkijerija...Ja necu cak ni Ostoju...Zasto? Pa zato sto je Ostoja potpuno marginalan lik u celoj ovoj prici...Cak mislim da on stvarno voli Partizan, ali to je toliko nebitno, jer se za sve pita ovaj drugi...Najgore od svega je sto je vecina nas toga i svesna, ali opet biramo da pljujemo njega umesto da bes usmerimo tamo gde treba.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Što se tiče ovog latentnog pljuckanja po Trinkijeriju, pa ja bih ga sto puta više pljuvao nego neki sad da je pristao da glumi fikus ovde godinu dana i da bude ikebana ćoravom za 450k evra.
Ovako kad je video koliko je sati ispao je čovek i odbio da učestvuje u cirkusu i bruka se... Ne date mi sredstva da napravim konkurentan tim - Adios.

Od mene poštovanje i hvala.

A ti Ostoja pičketino raspala napredna nadam se da si dobio bar tapšanje po ramenu od onoga zbog čije sreće sve ovo radiš, pička vam materina i tebi i njemu!

Izvinjavam se na rečniku ovo je moj poslednji upis gde uzimam ovu bedu od čoveka u usta.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Što se tiče ovog latentnog pljuckanja po Trinkijeriju, pa ja bih ga sto puta više pljuvao nego neki sad da je pristao da glumi fikus ovde godinu dana i da bude ikebana ćoravom za 450k evra.
Ovako kad je video koliko je sati ispao je čovek i odbio da učestvuje u cirkusu i bruka se... Ne date mi sredstva da napravim konkurentan tim - Adios.

Od mene poštovanje i hvala.

A ti Ostoja pičketino raspala napredna nadam se da si dobio bar tapšanje po ramenu od onoga zbog čije sreće sve ovo radiš, pička vam materina i tebi i njemu!

Izvinjavam se na rečniku ovo je moj poslednji upis gde uzimam ovu bedu od čoveka u usta.

Neka izadje i nek kaze to otvoreno_On bar nema razloga da se plasi velikog vodje.U cemu je problem da lepo twitne "ljudi traze od mene da budem drugi" i to je to.Lepo posle toga govnjivom motkom oteramo govna iz kluba i cao . Ja sam siguran da Andrea nije kriv sto je trazio raskid ugovora ali voleo bih da otvoreno to i kaze.Otisao 10000 km odavde i opet cuti,zasto?
 
  • Like
Reactions: Oki

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Kakav je to nacin covek nam rec nije rekao i zapalio? Neko ko se izjasnjavao kao Grobar da ode bez da se javno zahvali na podrsci beskrajnoj, na hiljadama kilometara predjenih? Krenulo je od Venezie,Limoz,Trento,Bologna, Slovenija,Bar.Svuda je Partizan ove sezone imao podrsku nije ostao sam. A andrea ne moze javno da se zauvali. Jel to hvala? Ako jeste dovidjenja daleko ti lepa kuca i sve najbolje. Partizan ce postojati i bez tebe. Duletova je svaka na mestu. Prodavao nam fore na koje smo padali, tradizione di famiglia, pljeskavice na kajmaku vamo tamo.. Puna podrska Vladi, izaci cemo jos jaci! Napred PARTIZAN, limare duvaj ga!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Znaci nama budzet 3 mil njima 5 puta vise, ali nije da nismo navikli. Nekako se sve cudno poklopilo posle izbora. Kome od Partizanovaca nije jasno da je Usnija opcija za koju nikada ne treba glasati nije normalan, a mi cemo svakako gledati nas Partizan na nekim marginama. Sledece izbore organizovati listu za Partizan i odjebati sve ciganjske opcije tipa Boska, Vulina, Djilasa, Vucica, Jeremica itd. Ovo sto se dogadja moze samo u Koreji i u Srbiji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top