Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Zar stvarno mislite da mafija ne može da stigne do Italije ili Nemačke?
Hteo je da izađe da kaže sve, ali mu je "zabranjeno".

Posle ovakve pljuvačine od strane navijača, nikome nije dužan da se pravda, niti da sad izlazi da kaže neke stvari, pa da opet krenu po svim medijima da ga mažu govnima ovi Ostojini ortaci.
Siguran sam da će se zahvaliti navijačima za podršku, ne brinite.

Naravno da je Vujošević u pravu, on je jedina bezgrešnost koja hoda među sapiensima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Već je i na forumu delimično uspeo proces, polako se okreću mišljenja, debeli će biti izdajnik, "puna podrška" i slične baljezgarije.
Nisu upotrebili ništa revolucionarno nego ono što im je uspelo desetinama puta.
Poslednje u nizu, "što se ne obrati Trinkijeri?", a živo me zanima šta bi mogao da kaže, jer ono što oni misleći već znaju ne sme, a da laže ne vidim svrhu.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Već je i na forumu delimično uspeo proces, polako se okreću mišljenja, debeli će biti izdajnik, "puna podrška" i slične baljezgarije.
Nisu upotrebili ništa revolucionarno nego ono što im je uspelo desetinama puta.
Poslednje u nizu, "što se ne obrati Trinkijeri?", a živo me zanima šta bi mogao da kaže, jer ono što oni misleći već znaju ne sme, a da laže ne vidim svrhu.


Ma zasto ne sme alo?

Kako bilo ko sa tri grama mozga moze da kaze da Trinkijeri, svetski kosarkaski strucnjak ne sme da kaze dve reci o nepravdama koje su mu servirane, ali zato Aleksandar Stanojevic, i Dule Vujosevic otvoreno rekose da im je trazeno da budu drugi, da su terani od vrha drzave, da su vrseni pritisci itd, pa ne vidim da im je neko pobio familiju i zbrisao ih sa mape sveta.

Cuj Nikolu, moze mafija vuciceva do Italije da stigne... zemljo otvori se...
Da nece kevu da mu prepadaju i zovu na telefon u 2 ujutru... smesne price..

Ili si covek ili nisi.

Za ostoju smo znali da je splacina, za "trinkija" je razocarenje, otud ovakve reakcije.

****Boldovano za stojanceta jer ne zna nikog drugog ko bi izasao i rekao nesto tako
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Dobro, on ne sme, razumem, ubiće ga mafija. I neki drugi isto ne smeju jer će i njih da ubije mafija.
Ali ima li u ovoj zemlji, na ovome svetu neko spreman da pogine za svoju reč? Nema? Ostali heroji samo u narodnim pesmama?
Dule Vujošević je nešto rekao, ali, eto, njega mafija nije ubila, sažalili se ljudi, bolestan je čovek...
A ko zna, možda i njega truju kad ode na dijalizu, samo sporo im to nešto ide...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne znam nikog sem DV da je pričao o tome i platio je debelu cenu, kakav crni Stanoje i njegova kao navodna priča s Ružićem, bolje da ne ulazimo u priču oko Ružićeve uloge u svemu oko FKP ovde na forumu ( podsetio bih da je puč te sezone započeo aktivni vojnik SNSa - Krstajić). A DV je ekstrem koji je ovde proveo desetine godine i kome je Partizan u dnk.
Očekivati taj nivo rizika da snosi Italijan koji je ovde nepune 2 godine je neozbiljno i sebično, živi čovek svoj život ne trebaju mu nikakve komplikacije oko ovoga.
To što su ga ljudi zamenili bastionom grobarstva u nedostatku drugih je njihov problem, ne njegov.
Apropo slepog verovanja DV.
Za bilo kog trenera Partizana da mu malo zakopate u razgovoru dao bi negativnu izjavu, i to ne smatram za loše, treneri su takvi, pogotovo dobri, najsujetniji.
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ma niko ne ocekuje od italijana frontalnu borbu sa vucicem kao sto je Dule radio.

Dovoljno bi bilo, i toliko nam duguje, da izadje i kaze da uprava nije ispunila ocekivanja i Partizan ne bi imao konkurentan tim ove godine, ostoja prekrsio dogovor i doslo je do rastanka.

Kulturno, izmedju redova, ali dovoljno da shvatimo sta se desilo.
Niti ce vuciceva mafija da ga juri po nemackama, niti ce ispasti picka i otici kao poslednja jajara, i svi zadovoljni.


Jos ima vremena da to ispravi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To je bilo žabarski - oratorski, ne znam ko je mogao na to da nasedne, ja sam i o tome pisao.
Ja sam gledao isključivo kako radi, nije mi se sviđalo odsustvo domaćih i mlađih igrača, ali ono što je radio s ovim timom je bilo top, bili smo prvi u svemu i to je problem, to je valjda svima jasno.
Ja da sam na njegovom mestu ili bih se pozdravio sa rečima da mi nije dozvoljeno da se borim za El ( svi znamo kolke su šanse da se ovo dogodi) ili bih samo odradio nešto pro forme, "lepo smo se družili" što verujem da će se i dogoditi za par dana, da se gledamo i lažemo da je otišao zbog ovog ili onog nema smisla.
Pri tome postoji aktivna kampanja blaćenja od strane trenutne SNS priče tako da i nema neke svrhe šta god rekao, ako nekom ubiješ kredibilitet ubio si i kredibilitet onoga što je rekao, niko više ne bi ni poverovao u njegovu priču.
O mafiji nemam pojma, ali znam da može da mu se oteža život na ovaj ili onaj način, pretnja je pretnja nije na njemu da misli da li će je neko ostvariti.
Inače u svetlu toga samo da dodam da trenutne odluke EL nisu slučajne niti sprega sa ciganima odnosno vlasti, što je Bg glavni favorit za sve te utakmice vanrednog stanja, za Virtus Darušafaka itd. CZ je ušla u celu tu priču da im rukovodstvo kao prolazi neke EL akademije, pičke materine, meša se novac kroz mali milion tih nekih EL dodatnih obuka, akademija itd...
 
Последња измена:

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Krajnje je iluzorno uopste ocekivati od AT da izlazi u javnost i da prica zbog cega nije ostao ili sta se desavalo iza kulisa. Emocije na stranu, ali tako nesto je veoma neprofesionalno i njemu samom ne moze nista da donese. Kao sto su neki vec pre mene rekli, ko bi od njegovih novih poslodovaca hteo coveka koji cim zavrsi kod vas izlazi u novine i pljuje te (bilo to tacno ili ne). Nama je Partizan emocija, ali njemu ili bilo kome drugom kosarka je posao, i izvor prihoda.
Mi smo sami krivi sto od njega ocekujemo da on bude bastion grobarstva, a imamo toliko bivsih igraca i funkcionera koji ili cute ili daju legitimitet ovome sto nam rade.
Sto se tice DV i njegovog intervjua, svaka njemu cast za sve sto je uradio kao trener i svu onu radost koju nam je doneo, ali sa ljudske strane ovo bio razocaravjuci intervju i zao mi je sto sam ga uopste slusao.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Kad u Partizan neko dolazi, morao bi da zna gde dolazi!

A Trinkijeri je odlično znao, nije on bio Avram Grant kojem da pokažeš geografsku kartu Evrope, verovatno ne bi znao ni da prstom ubode gde je Beograd a kamoli da navede imena bar prvih 11 igrača koji su mu bili u timu koji je ,,vodio,,...
Dakle, znao je Andrea gde je, pričao o tome kako je ,,krao,, znanje gledajući Partizanove trenerske velikane krišom sa tribina, rekao je da novac nije važan, da se naježio od punog Pionira, da je ovo zemlja košarke, pominjao pljeskavice i praseću bajaderu, govorio da su za njega njegovi momci najbolji na svetu, da je došao da vrati Partizan tamo gde je Partizanu mesto...i...šta je sad? Gde smo to stali i zašto smo stali?
Oj drugovi je'l vam žao rastanak se primakao?

Niko ga nije ,,tukao po ušima,, da govori o emocijama a ne o profesionalizmu, o velikom klubu a ne o ugovoru i parama...pa gde je sad bar par reči, pa makar i ,,između redova,, da shvatimo zašto je otišao, neću ja da mi vi po forumu ,,crtate,, da ga je Ostoja ostavio bez tima i prihoda, a SNS mu zapretio da će mu servirati neki ,,sicilijanski specijalitet,, povećanja mortaliteta njegove porodice... Odrastao je čovek (i to poprilično) pa nek kaže sam šta je bilo, bar on ume sasvim lepo da govori, i to na više jezika!

I, kad se iz Partizana odlazi, moralo bi da se zna kako se odlazi!

Da se razumemo, ne očekujem od čoveka da pogine zbog Partizana, ali i ne mogu da verujem u ,,izginuće,, ako ga sam ne pomene, možda ga je Korona virus psihički ,,načeo,, pa želi neko bolje (zdravije) mesto za svoju profesuju, za lakšu komunikaciju sa porodicom, za veći profi izazov u nekoj EL, za više novca na svom računu, itd...sve je to u redu, i razumem da se neke stvari i ne govore, i da je pametnije prećutati ih, itd, sve razumem...
Ali, red je red, par reči smo zaslužili, kakve god te reči bile...

Uostalom, možda će čovek i da ih kaže, samo čeka neki (ne znam zašto i koji) trenutak da ih izgovori?

Što se tiče i njega i Stanoja i Duleta, i svih koji kroz Partizan defiluju i prolaze, 100 puta sam ponovio, ne treba od tih ljudi iz našeg Partizana praviti neke svece, idole, jer niko od nas to nije i ne može i ne treba da bude...

A opet, ubeđen sam da na ovom Forumu ima mnogo zadrtijih, časnijih, poštenijih i hrabrijih ljudi nego što ih ima u Partizanu...i životno, a i kad je Partizan u pitanju...
Ali, eto, svi se mi zatelebasimo u neku ideju o nečemu, iako je to samo ideja, ne realnost...
Ali, jebeš i realnost...i nje danas ima, a sutra je već nema, uzmi sve što ti život pruža danas si cvet sutra uvela ruža, samo što se neke stvari za ponos ili sramotu ipak vrlo dugo pamte...

Dakle, sve u svemu: Napred Partizan! : )
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Ne ocekujem da sere po ovim gadovima i iznosi prljav ves i neke medjusobne razmirice sto su imali,zabole me kurac za to,ali ocekivao sam da ce do sada da izadje i kaze nesto,bilo sta,hvala vam na svemu,nismo uspeli da nadjemo zajednicki jezik oko dalje saradnje,zao mi je,vidimo se opet,bla bla...zasluzili smo toliko majku mu.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Kaze ona stara prica da je najveci trik djavo izveo kada je ubedio ljude da ne postoji.

Godinama se mi raspravljamo ko je kriv, ko nas je od uprave upropastio kako u fudbalu tako i u kosarci, ali odgovor je samo jedan i uvek ce biti samo jedan. Djavo! Djavo je kriv za stanje u kojem se SD Partizan nalazi, smer u kome ide i propast koja je neminovna ako se nesto drasticno ne promeni, a nece.


I nas djavo je slatkoreciv i nas djavo nas je skoro ubedio da ne postoji, nas djavo kaze da dobijamo isto, da on bez obzira na svoje simpatije ne pravi razliku, on mase papirima gde to i pise, papirima iz njegove kuhinje, cak i nasi sportisti, nase legende idu kod njega, klece ispred njega, ubedjuju i javnost i nas kako je sve ok, kako smo jednostavno nesposobni da budemo prvi i nije nam djavo tu nista kriv.

Medjutim od kada se nas djavo reinkarnirao sredinom 2012 i do sada proslo je ne racunajuci tu godinu koja je vec bila pocela i na koju nije mogao toliko da utice sedam godina. Sedam dugih godina koje ako ih uporedimo sa sedam godina pre toga dobijamo sledece konkretne i nedvosmislene rezultate.
Fudbal:
Pre: 6-1 za nas Posle: 5-2 za njih, mi uzeli drugu sezonu i onu Markovu cuvenu

Kosarka Aba:
Pre: 6-0 za nas Posle: 4-0 za njih jedna ponistena sezona i cibona prve godine

Kosarka KLS:
Pre: 7-0 za nas Posle: 5-1 za njih jedna ponistena sezona, mi uzeli samo prve godine

Ostali sportovi, citiracu Duleta Vujosevic koji kaze da su sva ekipe sportskog drustva Partizan bili sampioni 2012, a prosle godine samo jedan klub, kuglaski.

Stoga svaka rasprava ko je kriv za ovo ili ono je apsolutno bespredmetna, svaki nas uspeh je anomalija, ali nasa kriva ide na dole, par skokova na gore ne menja trend, naprotiv, samo daje prividan osecaj da je sve u redu.

On ne moze da postoji bez partizanovaca, a Partizan ne moze da postoji dok je on tu. Na nama je, ali mi nismo ono sto mislimo da jesmo...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jel vam zaista toliko potrebna potvrda zbog cega je covek otisao iz Partizana..
I jel vam zaista toliko potrebno "volim i ja vas"..
Dajte ljudi, mesetare nam po klubu godinama a mi vecito postavljamo pogresna pitanja
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Da li ste stvarno sad pokrenuli priču o mortalitetu i ubistvima?
Neki od vas bi trebalo duboko da istraže svoje mentalne odaje. U kom diznilendu ili mordoru vi živite?

Očekivao sam veće širine od članova ovog foruma. To što vi pišete, to su neki ideali koji ne postoje. Nabaviće vam Ostoja trenera kakvog zaslužujete siguran sam u to.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Mislim da je bivši igrač fmpa Zoroski.
Inače ovo relativizovanje da je prosečan igrač da ovo nije strašno, sve i da jeste ( a veoma je diskutabilno) ovo je samo pokazna vežba, naš starter ide tamo da bude rezerva, a limarčina se busa u grudi s njihovim otpatcima...


I sad vi meni recite da nama isti ciganski okot koji je odveo Voldena dovodi Mekentajera u fazonu nisam se dovoljno ugradio u prvog ajde ako se ovaj isto pokaže vodim ga u FMP ?

Očigledna saradnja na 'partijskom' nivou a mi se tu nešto nerviramo.

Koliko duguje KKP bagro ??
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
@Nikola_G

O kojoj širini ti pišeš, ne razumem te? O širini shvatanja kako je ovaj svet ustrojen? Dobro, znamo kako je, i šta sad da ne pišemo ništa, da ćutimo?
Evo, ti možda znaš sve o ovoj situaciji, pa kaži nama koji ne znamo. I kaži izvor. I kaži zašto ti to smeš ili ne smeš da kažeš, a zašto Trinkijeri ćuti.

Kažeš posredno u svom poslednjem postu da mu niko ne prati ničim, pa o.k. onda neka kaže zbog čega je otišao. Ima neki drugi razlog, pa o.k. neka onda kaže koji je. Neće da kaže, zbog nekog trećeg, četvrtog, petog razloga, o.k. ne mora, ali osnovni je i ljudski red reći nekome doviđenja, zbogom, hvala, volim i ja vas, ne volim vas, bla, bla, bilo šta...
Kao što rekoh, možda će čovek i da kaže, možda čeka prvo Ostoju, itd...
A možda i neće nikad da kaže, otkud ja znam šta je u njegovoj glavi?
Ali, javna je ličnost, bio je u našem Partizanu, a mi ovde svaki dan o tom Partizanu pišemo, pa ništa čudno što smo ,,razvezli,, i o ovom slučaju...

Ideali...i postoje i ne postoje, kako za koga...imam utisak da recimo za Novicu Veličkovića postoje, imam utisak da za neke druge ne postoje...

Ko smo mi pa da ,,dobijemo,, nekakvog trenera kojeg ,,zaslužujemo,,? PARTIZAN mora da ima trenera kakvog zaslužuje, ne neki ,,mi,,...
Ko je Partizan u košarci to svi znaju, i kakav trener treba takvom klubu, i to svi treba da znaju. Niti smo mi doveli prethodnog trenera, niti smo ga terali, niti postavljamo sledećeg...

Ali Partizan nije stvoren, pravljen i razvijan da bi bio nečija ikebana i džak za udaranje, treba nam trener koji će da pravi takav Partizan, trebaju nam igrači koji će da igraju za takav Partizan, treba nam uprava koja će da vodi takav Partizan...

Nije najbitnije da li ćeš nešto osvojiti za jednu, 10, 100 ili 1000 godina, nije čak najbitnije ni da li ćeš pobediti u bilo čemu, bitno je da se ne predaješ, da se boriš, da pokušavaš...

Ne priznajem opravdanje tipa: otkako je Vučić na vlasti mi slabo šta osvajamo i slabo ćemo šta osvojiti.
Dobro, tako je, i šta sad?
Možemo li i mi nešto da uradimo? Kad kažem mi, mislim na svakog navijača, igrača, trenera, sve naše klubove...
Kad kažem nešto da uradimo, mislim na bilo šta. Ionako se ne bismo složili šta tačno da uradimo.
Ali ne pristajem da je Vučić jedini razlog i opravdanje za sve što nam se dešava. Pa nije on bog. Nije ni svemoćan. Nije ni večan.
Nego ovde je narodni običaj, ne valja knez, ne valja kralj, Tito je sve upropastio, Sloba je bio kriv, žuti su sve prodali, evo ga sad i Vučić da dokusuri Partizan.

E pa neće moći!
Ako ima nekih kojima je još uvek stalo do Partizana. Ako nema...ono što se kaže, da se ne ljubimo...ionako zaraza još uvek vlada...

p.s.

Pa ti si prethodno pomenuo mafiju:
Zar stvarno mislite da mafija ne može da stigne do Italije ili Nemačke?
Hteo je da izađe da kaže sve, ali mu je "zabranjeno".
A onda se čudiš nama što smo to shvatili kao ozbiljne pretnje:
Da li ste stvarno sad pokrenuli priču o mortalitetu i ubistvima?
Neki od vas bi trebalo duboko da istraže svoje mentalne odaje. U kom diznilendu ili mordoru vi živite?
O.k. niko to i nije shvatio kao pravu, izvornu, mafiju, a i ,,mortalitet,, je, nadam se, ,,prejaka reč,, u ovom slučaju...međutim ko nekome može da zabrani nešto, osim ako kršenje te zabrane ne stvara dotičnom neke vrlo ozbiljne probleme...
Pa čak i da mu je neko ,,zabranio,, da priča o ovome ili onome, nije mu valjda zabranio da kaže samo jedno ćao ili jedno arivederči?!

Neke stvari ja zaista ne razumem...bar zasad.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Trinkijeriju je na prvom mestu trenerski rad i uspeh koji može da ostvari, Duletu Vujoševiću je na prvom mestu Partizan, tako da ne možete očekivati sad da ovaj priča o nekim političkim pričama i zakulisnim radnjama, kao što je Dule pričao.

Ja sam ga posmatrao kao trenera koji može da s Partizanom napravi uspeh, a ne da sam se ložio na te neke pričice o ljubavi, čak me je to i nerviralo.

Stoji možda to da je imao emocije prema Partizanu, više nego što će imati prema Bajernu ili prema nekom drugom, al da se ne zajebavamo, nije on odrastao uz Partizan i preživeo sve one evropske kučke, i vađenje iz kovčega, mokraću, drmanje koševa i ostalo...

I sad sav bes na njega, a ne na one koji nas kasape 5 godina u svim sportovima, i to zašto, zato što neće da kaže, otero me vučić da kučka bude prva?

Na Duleta se sad pozivaju neki koji su isto za Duleta pisali kao sad za Trinkijerija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top