Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Jos jednom, jebao vas limar da vas jebe, nebitan lik, nebitna prica, na svaki pomen istog ban za glupocu i habanje servera.

Zna se ko nas jebe i ko ce nas jebati bar jos 2 godine, sto se moze pokazati i sasvim dovoljno za narednih 10, ako ovi fasuju 10 godisnju licencu sledece godine.

Dakle, da bog da lekove kupovali za tu crkavicu od platice ili sta god bilo da su dobili od psihopate ako je jednom partizanovcu to bio razlog da glasa za njega.

Isto, zajebite Ruzica, voli taj Partizan vise od pola foruma... dok je on FK bio pod njegovom upravom imao je 6 uzastopnih titula, jebali vas Krstajici, snsovci, fiktivni dugovi, mutavi djura paravan itd... cinjenicno stanje je jasno, (u fudbalu: sps 6- sns 1 jedva na guzove, za kosarku i ostale sportove da ne trosim reci) a kome nije, neka se ne naziva partizanovcem, znaci nije se ni potrudio da pomisli 5 minuta na Partizan i stanje u kom se nalazi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Neko je Mozli/Pejdž, a neko je volden.
Neko je Pejners a neko volden
Ja baš nešto razmišljam...kao stranac je, ide za novcem, nije njemu bitno gde je, itd...
I, o.k. bilo je, pogotovo u košarci tih prelazaka tamo-vamo i to nekih baš bitnih ličnosti oba kluba, itd...a ovaj je tek (samo) jedan od mnogih...

Ali...poslednjih godina tom ,,drugom klubu,, oprašta se svaki dug, mutiraju, regenerišu se, dobijaju državnu pomoć, organizuju se zbog njih neki F4 u BGD-u, itd...
Sve to čini da se mi koji nismo uz taj ,,drugi klub,, ili u njemu, osećamo kao neki građani drugog reda...a to već nije samo pitanje nekakvog sportskog rivaliteta...
Što npr. država njima (F.K, K.K. Itd.) u ,,milisekundi,, oprosti svaki dug i da im dodatnu lovu a našem V.K. Partizanu takve vrste pomoći nema pa nema?

I sad, volden sve to ne zna, nije mu bitno, a ja zamišljam da sam košarkaš, pa da igram u USA za neki crnački tim, pa posle odem u neki koji sledi tradicije Kju Kluks Klana i, eto, ja sam iz Srbije, ovde kod nas nema mnogo crnaca koji bi ovde bili rođeni, a Kju Kluks Klana nikad ovde nije bilo, i, šta onda, ja sam tamo samo stranac, idem za lovom...kakve veze ima gde igram...
E pa jbg, ima veze, bio bih svestan da time veoma vređam prethodni klub i njegove navijače, i ne bih to uradio nizakakav novac...

Naravno, karikiram malo, ne postoje takvi klubovi u USA (bar se nadam?), ali nisam se zezao za ono ,,građani drugog reda,, - jbg, nije svako ponižavanje vezano samo za boju kože! Mi voldene, eto, većinom nismo crnci (neki i jesu!), ali pljunuo si na našu borbu protiv ,,crvenih mundira,, - a to mu dođe nešto kao ono iz stripova, ali i iz istorije tvoje domovine...nije meni što si ti otišao, nego što izgleda uopšte nisi svestan gde si i kod koga si otišao...

I, kad već pomenuh sve i svašta, nečiju boju kože, ili šta koga vređa, danas sam baš čuo da ima nekih inicijativa da tim američkog fudbala Vašington Redskinsi, čak promeni svoje ime jer ,,redskinsi,, (crvenokošci) je (bar u novije vrema ozvaničeno) uvredljivo (i rasističko) ime za američke indijance...
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ne zaboravite...imali smo strasnog igraca,velikog grobara za predsednika...Pekmena...
Da li je on sa namerom unistavao Partizan,ili treba i neko drugo znanje sem da si bio vrhunski igrac i veliki grobar???
Posle Duletove ere,ovo sada sa Limarom najvise ima smisla,i ne lici mi da smo proslu sezonu se prodavali...bili smo na svim poljima na pol poziciji...
Sada je velika prekretnica,da vidimo sta stvarno Ostoja moze !
Meni se svidja sto je na sportske pozicije postavio prave grobare bivse igrace (Loncar,Dragutinovic,Kecman,Pavlovic,Scepanovic)...
Sudicemo na kraju ...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.307
Mozda je glupost, ali jel moze da se pokrene neka vrsta peticije (digitalne) da se trazi da Macvan dobije neku funkciju klubu?
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Od svih ovih imena koja se pominju jedino Milojevic, po meni, deluje kao neko ko mozda moze da iznese nesto vise... Skupio je malo trenerskog zanata, ume da podvikne, ima stav...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Meni ni Miloje ne uliva poverenje, neko ko nikada nije vodio ekipu koja je imala imperativ pobede, nama treba iskusan u dobar trener, ali nazalost vrv cemo gledati nekog pocetnika na klupi opet
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Нисам сигуран колико би Милојевићево искуство у Мишковој ергели, где је приоритет био развој играча а не резултат, могло нама да користи. Ако хоћемо да будемо конкурентни, да нападамо трофеје у свим такмичењима, онда нам треба тренер који зна како се играју финала и важне утакмице уопште. Тринкијери је био такав. И Џикић је био али са много тањим ростером. Са Шћепановићем је све велико коцкање. Једино позитивно код њега је то што познаје екипу али једно је бити помоћни а скроз друго главни тренер. Притисак и одговорност су неупоредиво већи. Друга ствар, он је можда и планиран за наследника Тринкијерија али сигурно не од ове сезоне.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ma kakav on stav ima. Trenirao razvojnu ekipu 10 godina kojoj cilj nikad nije bio rezultat već poboljšanje statistike igrača. I ovo sa Šćepanovićem je van pameti. Ako smo zadržali 80% ekipe, i ako planiramo još dodatno da pojačamo neke pozicije, a na sve to kao jagodu na šlag dovedemo trenera početnika, to je i gore nego odlazak Andree. Nama sada treba iskusan trener koji će znati šta radi i koji će iskoristiti poznavanje i hemiju među igračima i koji će nastaviti tamo gdje je Andrea stao.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ono kada pomisliš da je neko dotako dno, u svakom smislu, i da dalje i dublje ne može,....

Setiš se Gorana Grbovića, heroja naših detinjstava,...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Od svih ovih imena koja se pominju jedino Milojevic, po meni, deluje kao neko ko mozda moze da iznese nesto vise... Skupio je malo trenerskog zanata, ume da podvikne, ima stav...
Možemo i nekog forumaša da postavimo isto trenerskog iskustva ima. Za forumaša bar znamo da ne bi odmah plesao kako Miško kaže.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Znamo svi sta nama treba ali da je Ostojin sef zeleo da budemo jaki sa klupe ne bi nam odsekao ruke sa Trinkijerijem, Vlado ce izgleda biti zrtveno jagnje, ne bih da zaglibimo na samom pocetku sa porazima pa da se posle pitamo mozemo li medju 4 u Aba ili u grupi Evrokupa...

Stojance@ Sta znam ali izmedju Vlade i Miloja ja bih pre Miloja a i malo su te price mozda preuvelicane, ispada da Miloje nije smeo da ode po hleb i mleko a da ne pita Miska... Videcemo, postavljanje trenera ce pokazati jasno da li smemo bar da se borimo protiv sekte 5 puta veceg budzeta od naseg... Ili pored ruku necemo smeti da koristimo i noge...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance@ Sta znam ali izmedju Vlade i Miloja ja bih pre Miloja a i malo su te price mozda preuvelicane, ispada da Miloje nije smeo da ode po hleb i mleko a da ne pita Miska... Videcemo, postavljanje trenera ce pokazati jasno da li smemo bar da se borimo protiv sekte 5 puta veceg budzeta od naseg... Ili pored ruku necemo smeti da koristimo i noge...
Pa ja ne znam kako da nazovem “trenera” koji dozvoli u plejofu da mu igrači odu u kamp u Trevizo, koji dozvoli da mu dođe igrač na jednu utakmicu i ode.
Svašta može da bude, ali trener nije.
Vlado je bar pokazao muda i otišao iz budućnosti kad mu je pukla svlačionica i kad je Bokan pokušao da mu kontroliše minutaže.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Stoji to ali koliko je sad njima bilo stalo do nekih rezultata, tako da se verujem zbog toga nesto nije ni bunio... Razvoj tih klinaca i prodaja je prioritet, njemu sansa da se kali kao trener a ni uspesi nisu bili losi, secas se da je on imao mnogo dobrih utakmica protiv nas i fmp-a, na jednu loptu, kup uzeo...

Mislim da kao trener ima neku perpektivu, e sad za to kakav bi stav zauzeo da vodi Partizan, ne znam...
 

Lazarus

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
41
Reaction score
282
A zašto niko ne spominje Žocovog kuma Vladu (Vlade) Androića? Imajući u vidu najširu moguću sliku, nekako imam utisak da bi to bilo dobro rešenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top