Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.454
Локација
Храм фудбала
Ma sta taj Profesor nebitan lik, pa to sto on radi moze bilo ko u klubu, do sad je i Ostoja skontao kad treba teretana kad dvorana.

Hvala Profo za proslu sezonu, pored onog na terenu i za par sjajnih intervjua, koje je pravo zadovoljstvo gledati, slusati, citati.

KK Partizan je pravi primjer drzavnog aparata, za inteligentne i skolovane osobe ocigledno vise nema mjesta.
Al pojacace nas Ostoja sa 20 likova sa kupljenim diplomama i mufte zavrsenim srednjim skolama.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.763
Локација
Humska ulica
Potpisao za prvi tim Trej Dreksel iz Mladosti. Koliko vidim oprao je 1. KLS, prosječno ubacivao 18 poena. Ali to je treći nivo takmičenja. Je li ga gledao ko, kakvi su utisci?

Nisam gledao momka u dresu filijale nam ,ali po ovom pojacanju se vidi da se stremi ka totalnim anonimusima jeftinim do zla boga.Ove godine se opet vracamo na budzet 2-3 miliona max (kao onomad sa Renfroom u timu) .Znaci opet glumimo sparing . Jad i cemer . Drexler-u sve najbolje u svetinji
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ne zaboravite...imali smo strasnog igraca,velikog grobara za predsednika...Pekmena...
Da li je on sa namerom unistavao Partizan,ili treba i neko drugo znanje sem da si bio vrhunski igrac i veliki grobar???
Posle Duletove ere,ovo sada sa Limarom najvise ima smisla,i ne lici mi da smo proslu sezonu se prodavali...bili smo na svim poljima na pol poziciji...
Sada je velika prekretnica,da vidimo sta stvarno Ostoja moze !
Meni se svidja sto je na sportske pozicije postavio prave grobare bivse igrace (Loncar,Dragutinovic,Kecman,Pavlovic,Scepanovic)...
Sudicemo na kraju ...
Pa, s obzirom na to da se kraj nazire, slobodno možemo da sudimo i sada.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Slažem se sa velikom većinom napisanog. Toliko je očigledno da psihopata leči svoje komplekse iz mladosti. Ne samo na KK Partizan, već na celo SD, na sve što ima bilo kakve veze sa Partizanom.
Sa druge strane, ne mogu da se pomirim sa ovolikom dozom prisutnog defetizma.
Jednostavno, (biranim rečima), zabole me za Ostoju, Pekmena (Za Danilovića to ipak ne mogu da izustim. Ipak mi u neku ruku bio i idol u detinjstvu).
Ja bre, ne mogu a da ne dam podršku Šćepanoviću (ako on i zvanično bude imenovan za trenera).
Ne mogu a da ne dam podršku Novici, Zagoru, Jaretu, Mozliju.. Ili ovom najnovijem pojačanju (čak ni imena trenutno ne mogu da mu se setim).
Partizan je iznad tamo nekih Ostoja, Nedićevaca, Vazura i ostalih g...na!
Koliko god Partizan bio sputavan, a limenkari protežirani. Utoliko pre je i neki inat u meni jači i potreba da podržim Partizan u ovom trenutku veća.
U inat Ostoji, psihopati i ostalima, kojima će kad tad doći kraj. Jedino je Partizan taj koji je tu i ostaće tu, kao simbol otpora, simbol nečeg najlepšeg. Zbog čega osećam ponos što sam deo istog!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST
Trinkieri danas potpisuje za bayern.
Pratite koja je dužina ugovora, jako bitan detalj.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam gledao momka u dresu filijale nam ,ali po ovom pojacanju se vidi da se stremi ka totalnim anonimusima jeftinim do zla boga.Ove godine se opet vracamo na budzet 2-3 miliona max (kao onomad sa Renfroom u timu) .Znaci opet glumimo sparing . Jad i cemer . Drexler-u sve najbolje u svetinji
Oba pojačanja su bila želja Trinkijerija koliko znam.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Da sad je baš sve jasno. Da mu je iole stalo da Partizana, ne bi nikada više vodio nijedan drugi klub, nego bi se povukao u nepristupačne predele Apenina i tihovao u samoći do kraja života
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Немој само неко да ми спомене нешто типа "он је наш, проверени Гробар итд." Он је своје гробарство показао тиме што је отишао међу цигане да игра ЕЛ док му се клуб за који "навија" сатирао. Брукамо се што се уопште имтересујемо за њега после свега. Ако не дође, биће да нас је испалио. А ако дође неће донети ништа.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.972
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Овом причом око Дангубића су сморили више и Бога оца! Који је ово пута 4-5, да овај долази код нас! Ваљда је некад тамо 2014 на ЦГ приморју био са Дулетом, све договорио и чврсто обећао прелазак у Партизан из Меге, међутим уместо за емоцијама отишао је путем новца! Доласком ове вашљиве управе на челу са Остојом ми њега доводимо у сваком могућем јебеном прелазном року! Шаљемо му понуде на седмичном нивоу! Само Бог зна каква је то комбинација и уграђивање у најави! До сад нас је срећа служила па је овај одбијао уговоре, надам се да ће наставити са истом праксом! Кад је требало да се одреди ко је и шта је, показао је своје лице и сад нек се носи у три лепе :angry-smiley-002:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Posle svega sa Trinkijerijem svejedno mi je ko ce doci.

Pokazali smo se jos jednom nemocni pred sektom zvanom sns. Zanima me dug koliki je i ne bi me cudilo da je zapravo konacni cilj unistenje KKP-a i formiranje novog, cisto da bi se izjednacili sa danasnjom crvenom zvezdom beograd.

Za one navijace Partizana koji govore da psiha ne zanima kosarka vec samo fudbal i kako bata preko naseg kk rusi covica, evo slika cisto da se podsete.

20200629_181706.jpg
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top