Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Nije Dangubic nicija osveta za Voldena,mi smo njega zeleli jos u Januaru....
Svi su sa pravom ljuti na Dangubu,napravio je neoprostivu gresku...
Al opet na njemu je da nosi svoj krst i da se iskupi,a zna se sta to znaci,Titula i EL...
Za ovako defanzivan Partizan samo nam doktor Dule fali...
Sad ima ko pobegulju Voldena da cuva...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.680
Локација
Beograd
Pisati za buduceg igraca Partizana da je picka ciganska, marva, olos, ljudski isprdak je skandalozno.
Jedno je misliti da on mozda nije kvalitet za nas sa cim sam i saglasan ali vredjati na ovaj nacin zaista ne prilici.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ne smeta meni toliko ni to sto je otisao kod cigana, ubedjen sam da ta odluka nije bila njegova i da je tu bilo svega i svacega u pozadini. Smeta mi sto je poprimio taj njihov mentalitet i sto, ako je vec grobar, nije dosao na prvi nas poziv nakon odlaska iz predgradja. Umesto toga on pisa po nama vec ko zna koji prelazni rok po redu. A ovi nasi zapenili kao da je Dzordan licno...I jos kao pokusavaju da uzvrate ciganima za Voldena...Ajde bre Ostoja, ne blamiraj se.

Na stranu sve ovo, ne vidim ni sta bi nam kosarkaski doneo...Ima fizikalije i solidnu odbranu. Nista posebno. Trifa mali zna vise kosarke...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Pa nema gore od toga. Da je bio cigan, pa da kazes da su ga zejebali u djetinjstvu, al govedo sa 20 godina sa juga otislo kod cokija, da ga le branko prevaspitava... Marva par ekselans!

Da ne pricamo o tome da on igracki u ovoj ekipi nema sta traziti ni da je Milan Macvan licno.
Nemoj ovo beskičmeno stvorenje ni u istu rečenicu sa Grobarčinom kao što je Milan Mačvan.

Kako bre za nekoga ko između nas i onog smrada iz predgrađa izabere njih, ko izabere da mu govno Lazić bude kapiten, za takvog da na našem forumu neko kaže da je Grobar.... Grobar je kol'ko i oni "Grobari" po službenoj dužnosti na jugu trenutno...

Novica je Grobar, Mačvan je Grobar, Rade je Grobar, nemojte nikad za ono stvorenje što će nam možda biti igrač da kažete da je Grobar, zbog njih bar...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Znate kako, igraće on, koliko zna i ume, ali, treba li nam igrač koji će (hipotetički) na kraju sezone ako ga neko pozove, opet otići u predgradje, bez po blama... ?!!
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Postoji li ijedan novinar u Srbiji da pita Ostoju odakle nam sada novac za Mekintajera i Dangubica, a Trinkijeriju je morao da se smanjuje ugovor, dok je svakome ko iole prati sport jasno da je taj covek donosio vise nego sto ijedan igrac moze?

I da, gde su sada one Tegijeve pitalice sa Ostojom? Ili to ide samo kada se pobedjuje i grobarska javnost glorifikuje ovog SNS isprtka i njemu slicne?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Moglo bi nekoliko knjiga da se napise o ovom vremenu, evo nekoliko predloga:
ostoja - moja borba kroz institucije
danguba - kako sam na silu otet od mafijaske pudlice
gagic - kako sam ostvario san i kupio nove patike
tosa - moja borba za povezivanje staza

itd, itd, itd...imalo bi tu materijala porpilicno.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Šta drugo napisati za pičku cigansku nego da je pička ciganska, evo može realni grobar. Što dalje od Partizana i to je to. Kada je imao priliku da izabere izabrao je železnik, ako ga je neko prisilio da tamo pređe neka ispriča ko je to bio. Što se igračkih kvaliteta tiče, pravo pojačanje za drugo mesto.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Pisati za buduceg igraca Partizana da je picka ciganska, marva, olos, ljudski isprdak je skandalozno.
Jedno je misliti da on mozda nije kvalitet za nas sa cim sam i saglasan ali vredjati na ovaj nacin zaista ne prilici.
Eto,ja mislim da je skandalozno ne pisati tako o doticnom. Meni je gori svaki poturica,od pravog turcina.
Drugo sto je ispusena lula,i sto vrv nebi bio u toj poziciji da je bio pametniji onomad kada ga je Dule trazio
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Imam princip da ne vređam igrače našeg kluba... trudila sam se i kad je #51 u pitanju... međutim, ozbiljno ću ovo pravilo morati da preispitam ako dovedu Dangubića.... čak ni majica "oprostite mi moju ružnu prošlost" ne može u mojim očima da ga opere...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.580
Postoji li ijedan novinar u Srbiji da pita Ostoju odakle nam sada novac za Mekintajera i Dangubica, a Trinkijeriju je morao da se smanjuje ugovor, dok je svakome ko iole prati sport jasno da je taj covek donosio vise nego sto ijedan igrac moze?

I da, gde su sada one Tegijeve pitalice sa Ostojom? Ili to ide samo kada se pobedjuje i grobarska javnost glorifikuje ovog SNS isprtka i njemu slicne?
Zato što problem između Trinkijerija i Ostoje nije bio novac.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294

Ovo možda i nije tako loše.
Ja sam svojevremeno zbog "blistavih" Androicevih partija prestao da idem u Halu Sportova i da gledam Partizan... Ako je ovo tacno, nadam se da je bolji pomocnik trenera nego sto je bio igrac.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija
Статус
Затворена за писање одговора.
Top