Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Svako ima pravo na gresku u zivotu ( pa i na takvu ruznu da ode kod onog smrada u zeleznik). Oduvek se znalo da je Dangubic ,,nas”, uz Novicu i Zagora bice to sve kako treba sa te grobarske strane.
Vecina navijaca se kune u Stojketa (dok je branio pristojno) a znamo kakva je tek njegova ruzna proslost. Em ciganin em je govorio da nikad ne bi presao u Partizan za bilo koji novac. Danguba je za njega limunada.
E sad ide onaj deo u kakvom je on stanju i to sto smo i sa njim ikebana.

Dangubic je sve ono što nama treba.
Moderna trojka koja može da ispreuzima sve od 1-3 , igrač koji se lako prilagođava sistemu.
Jedina mana mu je taj šut ista priča ko sa Zagorom.
Na stranu što vapimo za domaćim igračima , što je po meni srž.

Nego gde je i šta radi Kravić?
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Velika glupost sto ga dovodimo,ako ga dovodimo.
Samo ce malom Trifi da zauzima mesto bezpotrebno
On je susta suprotnost malom Trifi iako su po pozicijama slicni. Jedan je fizikalac, dobra odbrana i skok, suta bez ali dobar u tranziciji, a drugi je meka ruka, ogroman talenat, koji tek treba da ojaca i razvije se u nekog Bogdana npr.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Jedina mana Dangubića što je Dangubić.
Svako figura koja uvredi Partizan je govno!
Nema dalje.
Govno ako dodje,igraće govno...govno da nosi dres Partizana.
Sport,košarka je lepa stvar,poštujem borbu i respektujem igrače koje se bore za ono što vole,pa bilo to igrači bivše Zvezde,Fmpa ili Metalca.
Ovo govno je volelo Partizan otišao kod Čovića i javno rekao da se odrekao sve onoga što ga determiniše kao Grobara.
Sada je samo GOVNO.
Da je Čović tražio način kako da me sjebe još više posle fenomenalne kradje igrača i proterivanje trenera bilo bi ovo...ali zašto bi to radio kad imamo mi nas
Dovodjenje govneta da nosi dres Partizana
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.406
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ovo je mozda i najbolji domaći igrač na toj poziciji ako izuzmemo Gagija Milosavljevića.Ne možemo samo strance da dovodimo.
Postavi u kojoj su Dangubić,Rašon,Mozli ne može niko da parira u skoku.Dramite kao da nije bilo preletača i nismo opraštali ružnu prošlost...Vlade Divac,Duško Vujošević,Miloš Vujanić,Raško Katić,Stefan Janković...Ne spominjem strance kao ni Andreju Milutinovića i Aleksandra Cvetkovića jer je tada bila situacija daj šta daš.
Jeste se posrao po nama kada nam je bilo najteže,red je da se oduži.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Nije tajna da je Dangubić ceo život grobar i to krvavi. Ne mogu nikako da mu oprostim 2014, ali mnogo je tu bilo stvari na koje je on eventualno mogao uticati, mada ko zna kakav je to pritisak bio sa raznih strana... Sve kad pogledam, potpuno mi je svejedno, niti mi je drago niti ga nešto sad mrzim. Ako dođe, nek pokaže da nije mogao da igra punom snagom za one koje mrzi valjda.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Nije tajna da je Dangubić ceo život grobar i to krvavi.
Krvavi grobar ode u Betis ili Burgos, ljigavi ode kod cigana jbg. Pritisak je sigurno imao i ok, izabrao je što je izabrao, ali da ne prosipamo priču o grobarstvu koje je imao priliku da pokaže a on se popišao po njemu. Poštenije je reći, dolazi cigan u Partizan, neko će oprostiti ružnu prošlost, neki neće al da se prosipa priča o njegovoj grobarštini ne ide
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
A koja to struka uopšte dovodi igrače u klub?

Jel vi to kad dajete ocene dangubiću pričate o onom vremenu kad je igrao kod cigana pa i bio neki talenat.

Gde je taj dečko zadnje dve godine?
U Estudijantesu davao 5.8 poena za 20.5 minuta u proseku.
Poređenja radi Aleksa Avramović je davao 14.7. A saigrač mu je...

Njemu beše Sparsi slali onog trenera jedne godine da nauči šut, ali džaba...


Dali su nam jedne godine priliku da se igramo sa jednom rukom odvezanom, pa kad videli da možemo i sa jednom da ih bijemo, rešili d ove godine ne rizikuju i da nam vežu obe.

Nas jedino može da povadi da korona zaustavi sav sport na godinu, dve.
A da ovi spucaju ovih 10+ miliona uludo...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Sto neko rece bek sa 3.4 poena u proseku....

Ovaj nema nista kosarkarsko u sebi, pritom sigurno nece igrati za pljesku i kajmak.

Resio populista da se "revansira" Covicu, a kad se dele trofeji ( izuzev kupa mozda ) ima opet da mu popusi.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Step 1: Startni plej ti ode u predgrađe

Step 2: Najuriš najboljeg trenera koga možeš da angažuješ u ovom trenutku, koji već ima oformljenu ekipu i sjajnu hemiju

Step 3: Aktiviraš burek novinare i "legende" da pljuju po istom što jače mogu

Step 4: Dovedeš mučenog Dangubića

Step 5: Svi o tome pričaju, niko se više i ne seća kakvu si veleizdaju počinio pre manje od nedelju dana i time uništio klub na duže staze

:clap:respect
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Možda izgleda sa strane :" bio Dabguba kod njih ...sada će kod nas.
U sportu na Balkanu odavno je to prestalo da bude tako.
Sada mu dođu spletke kao iz "igre prestola"
Samo što od kako je ovaj na vrhu države mi obično nemamo nikakvu strategiju.
Godine kada je trebalo da se odluči gde želi da dođe ,Partizan je još uvek bio Partizan i još malo je imao otpora i mudrosti ...ako me razumete na šta mislim.
Poslušajmo šta je govno izjavilo
 
  • Like
Reactions: Zex
Статус
Затворена за писање одговора.
Top