Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Moglo bi nekoliko knjiga da se napise o ovom vremenu, evo nekoliko predloga:
ostoja - moja borba kroz institucije
danguba - kako sam na silu otet od mafijaske pudlice
gagic - kako sam ostvario san i kupio nove patike
tosa - moja borba za povezivanje staza

itd, itd, itd...imalo bi tu materijala porpilicno.

Vojo (Šešelj) ti li si :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.121
Reaction score
32.412
Локација
vaginamandibularia
e, pa sto smo vredjali, vredjali smo.
Sad, kad je na zalost postao nas igrac nema pljuvanja.
Dakle, nema komentarisanja maloumnih izjava doticnog.
Nema observacija da su mu se oci skupile na sred cela da mu se ne pregreje CPU
Nema nista sem maksimalne podrske, klap klap rucicama, trup trup nozicama.
Nema pickaranja majke i oca mu ni ciganskih mentora za koje je srecan igrao.
Nadam se da ako nista drugo nece da nam povredi nekog igraca.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Aj da ignorišemo ko je šta je. Aj i da ignorišemo da nemamo trenera zvanično ( očigledno da imamo nezvanično).
Jel ga gledao neko otkad je otišao od cigana?
Jel se sećate taktike gde mu se naši igrači odmiču 3,4 metra?
A to su mu bile najbolje sezone u karijeri, posle toga je u padu i s povredama i generalno kao igrač.
Ja sam bio za njega dok je igrao u megi, top krosover, fizikalije kasnije je u el postao i jako dobar defanzivac.
Ali on nije napredovao ništa sem u odbrani.
Za to nam je Gegić top.
Ono u estudijantesu što je igrao je užas. Sad postoji argument Jaramaza, ali on je izuzetak ( i to pod top trenerom) ne pravilo.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.335
Ajde jos da vratimo Jankovica i Gagica i limar je odradio za sta je doveden...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.310
Ruku na srce, previse kukamo. Dok se ne razjure ta govna iz drzavnih stolica nama bolje biti nece. Prosla sezona je dokaz da i u takvoj situaciji mi mozemo da budemo konkurentni, pa cak i vise od toga. Zasto to ne bi i ove uradili? Igracima puna podrska, Novica, Zagor, Jare, oni su to zasluzili. Uprava nek se jebe. Kad proradi inat grobarski svasta moze da bude.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Толико ружних вести у последње време, да ме је тачно страх и језа ме пролази сваки пута кад читам спортске новости! Можда је и до мене не знам, али ово делује као чисто терање ината са заљубљеницима у КК Партизан(намерно не пишем навијачима, јер једно је емоција а друго бизнис) и испитивање пулса докле се може ићи са иживљавањем над светињом! Нешто слично ономе што му побратим ради у ЦГ! Што се тиче домаћих играча, ако је криза толика, а изгледа да јесте, Аврамовић и Тодоровић су свакако били боља опција и требали су бити приоритет. Нарочито Тодоровић јер је финансијски јефтинији, офанзивно знатно бољи, физикалије поседује итд, у односу на ОВО што су изгледа потписали. Лазић и Блажић имају уговоре, још Калинић да се удоми па да барем мало одахнем. Иначе то би ме послало у Лазу Лазаревића 100%, мада и овако нисам далеко:buhaha:pop
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Možda izgleda sa strane :" bio Dabguba kod njih ...sada će kod nas.
U sportu na Balkanu odavno je to prestalo da bude tako.
Sada mu dođu spletke kao iz "igre prestola"
Samo što od kako je ovaj na vrhu države mi obično nemamo nikakvu strategiju.
Godine kada je trebalo da se odluči gde želi da dođe ,Partizan je još uvek bio Partizan i još malo je imao otpora i mudrosti ...ako me razumete na šta mislim.
Poslušajmo šta je govno izjavilo
Ajde izvuci mi samo jednu rečenicu iz ove izjave gde nas je omalovazio, pljunuo po nama ili spomenuo da je veliki navijač zvezde pa da ga nazovemo govno. Ovo je klasična kolokvijalna izjava tipa tu sam, igram, dacu sve od sebe. Šta je trebao da izjavi, nisam hteo naterali me jebiga, gledacu da upropastim ovu ekipu i pljunem njihove navijače... druga je priča kada se bira klub iz evrolige i Evrokupa... Misliš da bi gledali Bogdana Bogdanovica u Partizanu da nismo igrali El?Prve sezone kada smo ostali bez El otišao je i Dule je bio besan zbog toga što nije ostavio svojim naslednicima euroligu.Jbg gledaju igrači i svoje interese a i svoj džep.Necu da ispadne da pljujem po Bogdanu niti da ga uporedjujem sa dangubicem, hvala mu do neba, ali budimo realni.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Ne verujem da će ti trebati sezonska ove sezone. Igraće se bez publike skoro sam siguran cele sezone Ovo je samo moje mišljenje. Vidiš da nas bolesnik opet zaključava a tek će na jesen i zimu da krene virus...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Ocigledno je da su razdor uneli.
Podrska igracima i treneru nikad nije niti ce biti upitna. Na kraju krajeva, samo njih i imamo od 2015 pa na ovamo.
Moju podršku danguba imati nece. Naravno, ja sam potpuno nebitan, ali sto sam stariji, to vise uvidjam istinitost poslovica. U ovom slucaju bi bila: vuk dlaku menja ali cud nikad. Da parafraziram: jednom picka, uvek picka.
Vesto se jos od dovodjenja Trinkijerija izbegavaju odgovori na konkretna pitanja od vaznosti za klub, a da to nisu "ozbiljna" pitanja tipa kokica i boja ambalaže u kojima se prodaju iste.
Dakle...

Koliki je dug kluba na danasnji dan?
Zasto je NIS obustavio sponzorstvo nakon pobede u Bolonji?
Sta je klub uradio po tom pitanju?
Zasto javnost i navijaci to saznaju tek odnedavno?
Zasto smo dozvolili da nam najboljeg igraca uzme najveci rival?
Zasto smo kao klub dozvolili da nam "novinari" razvlace tada jos aktuelnog trenera po medijima?
Zasto se duguju plate iako nam je servirana drugacije prica?
Zasto i dalje nemamo trenera?
Zasto dovodimo pojacanja a trenera nemamo?
Sta radi i cime se bavi Nikola Loncar?
I najvažnije, kako su nam i sta rade kafe kuvarice?
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ajde izvuci mi samo jednu rečenicu iz ove izjave gde nas je omalovazio, pljunuo po nama ili spomenuo da je veliki navijač zvezde pa da ga nazovemo govno. Ovo je klasična kolokvijalna izjava tipa tu sam, igram, dacu sve od sebe. Šta je trebao da izjavi, nisam hteo naterali me jebiga, gledacu da upropastim ovu ekipu i pljunem njihove navijače... druga je priča kada se bira klub iz evrolige i Evrokupa... Misliš da bi gledali Bogdana Bogdanovica u Partizanu da nismo igrali El?Prve sezone kada smo ostali bez El otišao je i Dule je bio besan zbog toga što nije ostavio svojim naslednicima euroligu.Jbg gledaju igrači i svoje interese a i svoj džep.Necu da ispadne da pljujem po Bogdanu niti da ga uporedjujem sa dangubicem, hvala mu do neba, ali budimo realni.
Ajde pre nego što ti izvučem rečenicu prvo pročitaj ceo post.
U njemu piše nešto gde može se pretpostaviti da ja znam mnogo više ,šta je bilo ,kako je bilo i kakav je to poraz bio za nas kada je odlučio da igra za njih.
Između ostalog snimak je postavljen u postu kao dokaz euforije i naslađivanja novinara na pbedu i pišanje po nama.

Tako da on je GOVNO.Provereno govno.

Stojkovic nam kapiten a mi se bunimo sto ovaj dosao iz predgradja.
Ko mu jebe mater.

Gledajući to kroz prizmu porodice.
Ukoliko neko sa mojim prezimenom rešio za vreme martovskih nereda da promeni veru i prezime, proda deo zemlje albancima.
OK.
Ali ako je došao danas ponovo sa mojim prezimenom i da traži krov i hleba na mojim vratima.
Moje je pravoda ga zovem umesto mog prezimena
GOVNO
A Stojković nikad nije bio moj niti će. Ali mi ne smeta kada dođe u goste.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jedini razlog zbog kojeg dovodimo prosječnog igrača (tj. ispodprosječnog/iznadprosječnog - u zavisnosti od forme) kao što je Dangubić, je taj da se šatro uzvrati ćortanima zbog odvođenja Voldena, a masa djelimično smiri zbog toga što nas prave budalama.

Ako gurbeti dobiju A licencu, očekujem da ćemo dovesti Durenta, taman na jedno tri utakmice, a onda i Tatjanu Rakas da završi posao.

Ko nas je kleo, nije dangubio

...dangubio, hehe :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Znaš šta mi još pored ovog posta upada u oči ovo:
Gluposti. Radi se na produženju ugovora.E sad u tome nam baš ne pomaže aktuelna situacija u klubu(nema veze sa Voldenom, njega je hteo da najuri još u januaru).Uskoro će se znati sve oko njegovog nadam se ostanka mnogo duže od još jedne sezone.
Kako je moguće dok prenosiš reč njihovu.
Ja već znao da je Trinkijeri najuren iz Partizana.
Kao dokaz mogu to poslati moderatoru Spejsu (u koga imam poverenje)
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
U trenutku mog pisanja je imao ponudu na stolu, tako da super sto si znao pre svih pa verovatno i pre njega Nemoj da misliš da branim Ostoju, on je poltrončina.Nisi mi odgovorio na pitanje oko izjave Dangubića?Ili nas je ispljuvao kada su se ugasile kamere?
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top