Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
U trenutku mog pisanja je imao ponudu na stolu, tako da super sto si znao pre svih pa verovatno i pre njega Nemoj da misliš da branim Ostoju, on je poltrončina.Nisi mi odgovorio na pitanje oko izjave Dangubića?Ili nas je ispljuvao kada su se ugasile kamere?
Poslao sam i ja ponudu Andrijani Limi ...na stolu je .Samo čekam da se izjasni.Najverovatnije ćemo se višegodišnje družiti

Isto tako čekam da bude Spejs na mreži pa će najverovatnije on napisati da li sam samo ja znao pre svih a možda i samog Trinkijerija.

Ne vidim ništa što si me pitao u vezi Dangubića što je ne razjašnjeno a da nije interpretirano i prilgodjeno osnovcima.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.536
Локација
Beograd
OK osnovac, završili smo diskusiju.
 
  • Like
Reactions: Oki

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Posto o nasim igracima samo lijepo, imate na you tube kako Nemanja učestvuje u promociji sezonskih ulaznica sa pjesmom "zvezda mi je sve". Bas je lijep dok pozira. A kruže glasine da divno pjeva "indija, pakistan" sa sve gurbetima.
Sve li mi potpisujemo...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Kad ost'o.ja odgovara na pitanja? Mišljenja sam da je jedino i ključno pitanje, na koje sigurno nećemo dobiti istinit odgovor, da li je primarni cilj našeg KK Partizan fuzija, ne bi li se prividno izlečili mandovski kompleksi, a na koji mi svakako nećemo moći uticati?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
čekam da bude Spejs na mreži pa će najverovatnije on napisati da li sam samo ja znao pre svih a možda i samog Trinkijerija.

Evo me na mreži al neću ništa da kažem što već nisam rekao. Pregledaj dobro sve moje postove i nađi makar jedan u kome se nije desilo ono što sam pisao. Pri čemu ne moram da budem "informisan", samo logično zaključivanje brate :D Nikakvo ti saznanje pre ovoga ili onoga ne treba. Dovoljno je pratiti košarku 30+ godina i živeti u Srbiji.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Evo "Principi" reagovali sinoć na dešavanja.... Jbt šta smo dočekali..
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
O toj temi nastavite na Otpadu...
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Vlado trener, sto se i ocekivalo... Bice ovo turbulentna sezona

Iako sam sve vreme branio Trinkijerija u vezi ove situacije, a i na dalje cu ipak se mora reci da je morao da se obrati navijacima. Makar rekao nesto i zavio u oblande ali je ostao duzan bar da kaze par reci navijacima koji su sve vreme bili uz njega. Cekao sam sve vreme nadajuci se da ce ipak izaci i reci ako nista drugo par reci kojima ce se oprostiti od kluba. Toliko je bar mogao.

Ako ne na konferenciji onda bar preko Tvitera. Nije mi ok da ovako bez reci ode zbog nas navijaca.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.490
Srecno Vlado, ako budes mlak kao Pera i Canak brzo ces i ti biti jos jedna potrosena legenda... Uvek je najteze naci sredinu, izmedju postenog odnosa, drugarstva sa igracima ali i autoriteta... Grobari ce sigurno biti uz tebe... Sve najbolje, tim nece biti los, videcemo...
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Vlado na dve godine,da oformi sto jaci strucni stab,i sta drugo,polako po trofeje !
Srecno ,i daj odskoci,postani trenercina !

Jbg,gurbeti najavili da se oslanjaju na domace snage,trenutno potpisali 5 stranaca...hmmmmm

Mi pravimo radnicku,ratnicku,fizicku ekipu ...
To me pomalo podseca na nas Partizan,na tvrd basket...
Ima najave da Gorda potpisuje na jos godinu,to je mnogo bitan igrac (skoro celu sezonu je vukao kao prvi plej i ako je nominlno bio drugi...) ,vec godinama jedan od najboljih ABA igraca,timski igrac,zna da povuce...

Treba nam TOP petica,i akomoze Gagi ili Luca kapiten !
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Vidim ja da ovde (opravdano?) sumnjamo u Japanca ali zar ne vidite KO je sa njim (zaokružen na slici)! Žoc mi ovde dođe kao profa Nikolić (bio savetnik najtrofejnijem treneru svih vremena)! tako da: PUNA PODRŠKA za Vladu i da sluša PARTIZANA iz Čačka! A za Žoca: Dobrodošao nazad KUĆI! :respect:clap
4C5D8B87-7D42-4DA9-AB8F-6A7131AAAC31.jpeg
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
:buhaha :buhaha :buhaha Nisam se odao nego ne čitam kako treba :D

Чекај, јеси ти Спалдинг или Спејс
:D

Šćepanoviću srećan rad, al ne znam odakle vam ovo za ŽOC-a? Jel to da se lakše svari odlazak Trinkijerija, odustane od bojkota ili..? Pošto ne verujem nešto u sezonu sa publikom usled ovog sranja sa COVID-19, ne znam uopšte šta da mislim i očekujem...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top