Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Nek je sa srećom Šćepi.

Pre pola sata je i Dangubić potpisao ugovor na dve godine.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Progovori konačno i Ostoja nešto, doduše ne baš o razlogu Trinkijerijevog odlaska, ali...'ajd sad...
Očekujem da i Trinkijeri kaže bar koju...pa makar i ne bilo o razlogu svog odlaska, ali...

A Vlada (Vlado) je (parafraziram) rekao da više voli da pokaže rad a ne da priča o njemu, tako da...neka bude to da smo ono što radimo, a ne ono što pričamo! I nek mu taj njegov rad (krv, znoj i suze) donese svima nama uspeh!
Volimo mi itekako da slušamo one koji lepo pričaju, kao Dule ili Trinki, ali volimo i da K.K. Partizan bude na vrhu, pa makar trener i ne pričao previše.

Uzgred, Šćepa je bar pomenuo Trinkijerija kao jednog od velikih trenera sa kime je radio, mada je zaboravio da odgovori na ono pitanje o odlasku tog istog Trinkijerija i odlasku Voldena...ili možda nije želeo da odgovori...
...ali, mogao je bar onda ,,konferansije,, da ga podseti na pitanje...a možda je i on to zaboravio...ili nije hteo...ili nije smeo...šta ga znam, ne mogu da tvrdim ono što ne znam...

Što se tiče dolaska bilo kog novog (starog) trenera u Partizan, uvek sam za to da taj treba da bude neko ko mnogo zna i ko je iskusan i sjajan u tom svom poslu...a s druge strane, pokazalo se da ponekad i početnici itakako ,,vrše pos'o,,... Ponekad.

A ,,pos'o,, Partizana je uvek da bude najbolji, i sve ispod te ,,crte,, smatra se ili neuspehom ili...bar onim ,,smuti pa prospi,,...
I dobro se zna da ništa ovde (i svugde) ne uspeva tako dobro kao uspeh - pa će tako i ovde, i na drugim mestima, neki da se kunu u ljubav prema Partizanu i u podršku Šćepanoviću, i neki će stvarno takvi zauvek da ostanu ,,postojani kano klisurine,, pa makar bio i smak sveta, i doćiće na svaku pa i najmanju i najnebitniju utakmicu - ali većina će doći da da podršku tek kad bude ,,osetila mrs,, (mrs, mrsno, masno, meso, krv, opipljivo, uspeh)...

Arena će se puniti tek pobedama i nekim osetnijim izgledom da Partizan poosvaja ne samo nešto, nego svašta...
Tako ti je to moj Vlado...ti već kao ,,Japanac,, imaš samurajsku posvećenost onome što radiš, pa, nek ti je sa srećom...

Ja lično od tebe očekujem da poosvajaš sve ono u čemu nas je Korona virus zaustavio...a ako uzgred osvojiš i domaći Kup, niko neće imati ništa protiv...čini mi se da Superkup ABE neće ove godine ni da se igra, tako da...eto imaš za početak bar toliku (ili tolicnu) ,,olakšicu,, da jedan trofej ne moraš da juriš...
Ali ove druge moraš.

Napred Partizan!
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Последња измена:

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Nije, to je bilo Jaje iznenađenja, tad je i drugačiji bio grb, bili smo Partizan Zepter kad je to Jaje bilo. Ekipa Dozet, Varda, Brkić, Vidačić, Čubrilo, Drobnjak 97/98 čini mi se, ovo je bilo kasnije.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Само да пожелим срећу Владу Шћепановићу. Један ми је од најомиљенијих играча Партизана икад. Никада нећу заборавити онај кош против Хемофарма и 40 против Урала. Надам се да ће као тренер донети много среће и успеха, као што је то чинио у играчким данима.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Pišeš iz Japana, ovde kasni vremenska zona :D

Danas je potpisao ugovor , sutra promocija.

Bitno je da je Japanac potpisao na vreme ,nek mu bude srećan početak posla kao glavni trener kao i ostalim pomoćnicima koji su dobili šansu u Partizanu.
Duda Ivković 1978 kad je zamenio Žeravicu, Duško Vujošević kad je zamenio 1986 Laleta Lučića i naravno kao Željko Obradović kad smo osvojili evropski trofej.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top