Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Ipak profa nece ostati u Partizanu. Javio se preko drustvene mreze i pozeleo sve najbolje Scepi..
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Jbg, tako nam je.. Zao mi, tolike godine u klubu, prava ljudina.. A
 

Прилози

  • Screenshot_20200709_214903.jpg
    Screenshot_20200709_214903.jpg
    190,8 KB · Прегледа: 145
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam dal je do mene, ali ovo što profesor naglašava "poštenu nameru" nekako baš odzvanja.
Verujem da je tačno i da je Vlado častan, ali čim se naglašava nešto što bi trebalo da se podrazumeva postoji problem.
Koprivica je po mom skromnom mišljenju jedan od najvećih stručnjaka za takmičarsku košarkašku kondicionu pripremu u Evropi.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.969
Локација
Академија
За оне који не знају, Копривица је дипломирао на теми која се тицала утицаја кондиционе спреме код шахиста. То је била до тада необрађена тема и био је први који се тиме бавио. Као студент послао је свим водећим шахистима тог времена писмо са упитником који је саставио, коверат и поштанску марку да му доставе одговоре. Скоро сви су му и одговорили и на основу тога је обрадио тему. Испоставило се да неки велемајстори током партије шаха губе и по неколико килограма! Тако је настао првокласан стручњак, оног старог совјетског типа. Остало је историја. Докле год буде могао макар и саветима да помогне, та помоћ је добродошла. Волео бих да за коју годину као пензионери он и Дуле буду у клубу као што је некада био професор Аца Николић.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.634
Po mojim informacijama, Koprivica ostaje ne kao kondicioni, vec kao savetnik.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja za ovo odavno nemam zivaca, pa cu sada Profi napisati ono sto sam i Zeljku prije nekoliko dana.
Hvala za sve do sada, a za ovu cestitku mi se napusi kurca!
Puca mi vise kurac ko koliko godina ima, ko je kakav igrac bio, ko je koliko koseva dao i ko je u koliko titula ucestvovao - ako se sad pravi mrtav, sto se mene tice kao da nikad u Partizanu bio nije.
Apsolutno nulta tolerancija za sve nijeme posmatrace unistavanja SD Partizan.

PS. Ako smo poruku pogresno protumacili (a nismo) , izvinjavam se Profi.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
Znači ovako, Ostoja je uništitelj, to je u redu.
Dok je Profa hteo da sedi sa uništiteljem, mi smo aplaudirali, divili se i nadali se Evroligi, tada je sve bilo u redu.
Sad kad Profa, iz ovog ili onog razloga, neće više da sedi sa uništiteljem, mi ćemo i dalje da aplaudiramo i nadamo se Evroligi, a on je izdajnik.

Zanimljivo. A zanimljivo je i šta smo i kakvi smo mi u ovakvoj situaciji. Jer eto, već sledeće godine ćemo biti u situaciji da igramo Evroligu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.897
Reaction score
7.766
Nek je sa srecom Scepanovicu ali treba da ima na umu da ukoliko on sam sebi ne nametne pritisak trofeja nece izaci na dobro.
Kad je Trinkieri dosao uz samo ime i renome su se ocekivali trofeji, sada Vlado moze da postane alibi, kao mlad je ima vremena, a odletece jos jedna godina.
Znaci Vlado sam sebi mora da utuvi od prvog dana da stvara tim za trofeje i plasman u Evroligu. Trener u Partizanu nije funkcija, nije posao.
Nek ti je sa srecom.:pfc:
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Dangubic zvanicno naš igrač.
Da ti oprostimo ruznu prošlost, teško. Bio si naš pa njihov, sad igraš za Partizan ali nisi "naš"
Nešto kao Maja Gojkovic si :D
Dobrodošao i da ti se muda okilave dok ne spereš cigansku prošlost, dobrim utakmicama i zalaganjem
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Šćepanoviću srećno, nadam se da ćeš ostaviti dublji trag u tvom i našem Partizanu! Okolnosti nisu sjajne, voleo bih da demantuješ nas sve i da se pošibamo muški za to finale evrokupa, a uprava neka onda smišlja nove izgovore!

Dangubiću dobrodošao, radom i trudom na terenu speri 2014. godinu i sve nakon nje. Neka igre na terenu govore umesto praznih priča i pranja o ružnom delu prošlosti, želim ti zdravlja i kontinuiteta na parketu da pružaš ono najbolje što znaš.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja iskreno sam na nekim starim vrednostima ucen, kad dodju njihovi kod nas (Tomasevic, Vujanic, Roberts) dosta im je duze potebeno za aplauz. prosto dozivljavao sam ih kao strance (Golmana Stojkovica i dan danas), verovatno ja gresim ali kod mene je to tako. Jednom cigan uvek cigan, s tim sto mi ipak “edukovaniji” navijaci nekad to ne dozivljavamo dramaticno kao sekta prekoputasa.
ALI nas koji je otisao tamo?? Pakao od zivota da mu se napravi, u hali, na ulici, svuda!

Zasto ta kontra? eto zato!

Dobrodosao strance, Kori udovicki dobice po picki, i Napred Partizan!
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Da budem potpuno iskren nalegao sam delimicno na pricu prosle sezone da mozda ima iole neke nade za neki povratak Partizana iako je iz aviona bilo jasno da je Ostoja samo jos jedna podguzna muva naprednjaka. Ali opet zavaralo me je situacija sa trenerom, sa izborom igraca, cak i sa marketing timom.
Ovo sto se izdesavalo u poslednjih nekoliko nedelja, a sad je i konacno kulminiralo sa ovim potpisom Dangubica je ipak previse i za moj mazohisam koji, jebiga hteo ne hteo, kao navijac Partizana moras da imas.
Do nekih boljih vremena izgleda :navijac
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Dosta dugo pratim ovaj forum aktivno...Citam sta ljudi pisu, ima tu dosta upucenih clanova i onih koji poznaju ovu igru dosta bolje od mene. Ja sam Partizan uvijek gledao, nebitno kakav roster smo imali, ko nas je trenirao i koje takmicenje smo igrali. Partizan je Partizan. Radovao se, tugovao...Sve je to zivot. Mislim da smo malo prenaglili sa ovim kukanjem.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ja za ovo odavno nemam zivaca, pa cu sada Profi napisati ono sto sam i Zeljku prije nekoliko dana.
Hvala za sve do sada, a za ovu cestitku mi se napusi kurca!
Puca mi vise kurac ko koliko godina ima, ko je kakav igrac bio, ko je koliko koseva dao i ko je u koliko titula ucestvovao - ako se sad pravi mrtav, sto se mene tice kao da nikad u Partizanu bio nije.
Apsolutno nulta tolerancija za sve nijeme posmatrace unistavanja SD Partizan.

PS. Ako smo poruku pogresno protumacili (a nismo) , izvinjavam se Profi.

Čemu ovakva poruka? Da li zaista misliš da profesor može da utiče na dešavanja u Partizanu?

Napušavamo kurcem kvalitetne ljude po netu. To nije strategija koja će promeniti bilo šta.

Kapiram da smo svi nervozni, jer ne možemo ništa da uradimo trenutno, ali profesor sigurno nije zaslužio takve reči.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top