Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Priželjkivao sam ga dok je bio neokaljan, pride uvek mi je ličio na fenomenalnog Thoma Yorkea, pevača Radioheada. Sad bi mogli u duetu da zapevaju:

...What the hell am I doing here
I don't belong here...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.143
Reaction score
2.069
Локација
u srcu šesnaesterca
Ljudi, nema potrebe za nervozom. Sa ovakvim virusom nema sansi da se kosarka igra sledecih godinu dana, tako da je odlazak Voldena uz placanje obestecenja odlicna stvar. Isto i sa Trinkijerijem, samo bi im se placala plata i na kraju bi otisli za dz.. Ne bi nikog vise sad dovodio i ovo sto je doslo je veliko breme za skraceni budzet. Cigansture ce tek da najebu najstrasnije, mada ce njima drzava uvek da dospe po potrebi. Svakako im zelim sve najgore
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
,,Inače "Urbana legenda" o fotografiji Nemanje, svojevremeno u kopu grobara u Pioniru koju mi često šaljete u poslednje vreme, nije istinita. Lično sam imao priliku da upoznam momka koji neodoljivo liči na novu akviziciju Partizana koji je uslikan."
-Батистута!
-Габриел?
-Свега ми!!!
Пантић је жизофреник, ал' и овај је на добром путу. Не верујте својим очима, него мени! Кад вам кажем :buhaha
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.838
Generalno, ona fotografija, neko zumirao neka dva piksela i kaze ,,E, to je ovaj.'' Moze da bude, a i ne mora da znaci. Meni ne lici ni na koga.

A i koga boli uvo.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
564
Reaction score
2.145
Bas zato sto je "grobar", jos mi je mucnije da ga gledam u nasem dresu. Secam se kako se seirio nad ponizenim Partizanom dok je coki placao, sad kad karijera ide dole, moze i "moj" Partizan.
Neka mucnina nesto...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Čemu ovakva poruka? Da li zaista misliš da profesor može da utiče na dešavanja u Partizanu?

Napušavamo kurcem kvalitetne ljude po netu. To nije strategija koja će promeniti bilo šta.

Kapiram da smo svi nervozni, jer ne možemo ništa da uradimo trenutno, ali profesor sigurno nije zaslužio takve reči.

Moze da kaze da ne valja ovo sto se radi, ako misli da ne valja. A ocigledno misli.
Moze da kaze da je ostoja slagao da ostaje u klubu.

Svasta se moze, samo kad se hoce.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Nisam ljubitelj preletaca nikad bio, ali ako cemo terati mak na konac, ajde da se odreknemo Tomasevica, Vujanica, Jova Stanojevica, Gilica, Robertsa, Luke Bogdanovica, Vranesa, Micova pa i trenera profesora Nikolica i Duleta.

Licno, uvek mi je bio iritantan lik, ali kosarkaski je bas ono sto je nama uvek donosilo titule. Timski igrac, univerzalac sa odlicnom odbranom.

Neka izgine na treninzima i terenu, kara mutirane i bice to OK.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.741
Sa malo zakašnjenja, želim Japancu svu sreću na klupi. Da završi posao koji je prethodnik bio sprečen da privede kraju, pa neka mu gazda crkne od muke...

...i gazda i gazdin gazda.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
kosarkaski je bas ono sto je nama uvek donosilo titule. Timski igrac, univerzalac sa odlicnom odbranom.

Vidi druže, u pravu si pod uslovom da je on zbog titula došao. Ali NIJE! Zvao ga je O'stojko da kao zamaže prebeg VOLDENA, posebno da nam se dolije ulje na vatru posle Trinkijerija. Ne znam šta je sa profom i šta je hteo reći - čak više i neću da razmišljam. Samo budala može misliti da je Trinkijeri otišao zbog 100-200k. Znamo da je otišao zbog BUDŽETA...

Znamo mi i ko je kriv što nemamo budžet ali to ne može da ABOLIRA O'Stojka! Mislim da je pošten svet otišao iz Partizana. Ovi što su ostali ili nisu pošteni, ili nisu imali gde da odu.

Da je nekog morala u KKP NIKO ne bi ušao dok se BUDŽET ne izjednači! Ili barem učini razlika manje nepristojnom u odnosu na ovu razliku sada. To bi bio uslov svih uslova a ne da se igramo mazohizma i pričamo o moralu. Da niko nije seo na klupu posle Duška Vujoševića do današnjeg dana, već bi odavno bili ugašeni. Realno, niko se ne bi izdrkavao na nama, dobro bi svi razumeli da smo NESTELI iz nesportskih razloga i mogli bismo se PONOSNO sećati pokojnog evropskog velikana koga je ugasila politika jer nije želeo da se preda na parketu!

Daleko poštenije i časnije nego glumiti vicešampiona i mlatiti se po EC-u čekajući u redu za WC! Ne znam da li će se možda neko probuditi ako ne daj bože Ćoravi dobije ugovor na 10 godina sa EL ili ćemo tek tada naknadne pameti prizivati BCL umesto EC-a?

Nije meni problem što nismo prvi, problem je što se i ne borimo da budemo prvi. Prave se fikcije i šarene laže. Dangubić ima sreće što se cela sezona NEĆE ni igrati ili će se igrati u PRAZNOJ ARENI pa neće imati ko da mu jebe mater - Imaće godinu dana da se dokaže i pokaže a nama će COVID pomoći da da BOJKOTUJEMO O'Stojka (jer nas svakako neće pustiti u dvoranu). Kakve smo budale, mi bismo je i ove godine napunili - sreća pa nećemo!
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Nisam ljubitelj preletaca nikad bio, ali ako cemo terati mak na konac, ajde da se odreknemo Tomasevica, Vujanica, Jova Stanojevica, Gilica, Robertsa, Luke Bogdanovica, Vranesa, Micova pa i trenera profesora Nikolica i Duleta.

Licno, uvek mi je bio iritantan lik, ali kosarkaski je bas ono sto je nama uvek donosilo titule. Timski igrac, univerzalac sa odlicnom odbranom.

Neka izgine na treninzima i terenu, kara mutirane i bice to OK.
Od mene ce imati isti docek kao i #55
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Dobro dosao Dangubicu u najveci klub na ovim prostorima .Zelim ti titule i pobede u svetom dresu a od tebe licno da se iskupis za ciganiju time sto ces da gines za sveti dres.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Povlacim prethodni post.

Treba mu jebati mater za ovu izjavu, i potom ponistiti ugovor ako je pravno moguce.
Ako nije, "ubediti" ga da je najbolje da pristane na rsskid.

Ne salim se.
Teraj mandova, jebo mu pas mater cigansku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top