Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Kad bi Vlado rekao da nam je cilj titula, odmah bi Ostoja dobio opomenu da skrene Scepanovicu paznju na to sta prica.

I umesto love za centra, dobili bi neki BAT.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Naravno da ima odlican odnos kad ih je celo leto molio i kumio da ga uzmu nazad i oni ga nisu hteli. Zatim je hteo u Buducnost ali su i oni popunjeni, pa sad kad nema nigde zbog situacije onda smo i mi dobri.
Uzeće ga nagodinu kada ga mi napravimo igračem... Pristao je da dođe na sugestiju Ćoravog 1000%... Naša prošlost je sjajna a budućnost je takva da ćemo služiti razigravanju igrača za FMP... Ostoja i Ćoravi jako lepo sarađuju samo što mi to ne znamo. Samo gledajte kad uskoro svi budemo navijali za FMP kad ne igra protiv Partizana!

Još to da se desi i slobodno mogu da se ubijem od muke!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.981
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pošto je limar očigledno ograničen na sečenje skupih polovnjaka, bilo bi dobro da mu neko objasni kad uzmeš Tomaševića, Stanojevića, Vujanića, Bogdanovića, Robertsa je “uspeh”, a kad mi dovodimo Dangubića i kad su oni dovodili Bakića, Miloševića pa čak i Gurovića to je skupljanje tuđeg škarta.
Jer da su ovom cigani ponudili da se vrati trčao bi kod njih galopirajući. Čisto da se stvari nazovu pravim imenom.
Kod nas mu želim sve najbolje, ali sve i da ima ko da ga nauči nekim stvarima kasno je sa 27 godina, imao je priliku kad je mogao.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Dokle ovo ide jbt, ljudi nas jebi i ne vade (ovo naši mislim). Izgleda da smo ozbiljno zainteresovani za Lesora, možda i najgoreg stranog centra koji je igrao na ovim prostorima zadnjih godina, cigani već slave po društvenim mrežama to naše eventualno "pojačanje".
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pa da. Još Vlado ne planira Angolu za sledeću sezonu, momka koji je u par utakmica pokazao da može da bude od koristi, po meni on jeste pojačanje, ali izgleda nam je sledeće sezone cilj samo plej of ABA lige.
 
  • Like
Reactions: Zex

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Kanda90 mogu kako hoće jer će cela sezona da se igra pred praznim tribinama zbog COVID-19....
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Uzeće ga nagodinu kada ga mi napravimo igračem... Pristao je da dođe na sugestiju Ćoravog 1000%... Naša prošlost je sjajna a budućnost je takva da ćemo služiti razigravanju igrača za FMP... Ostoja i Ćoravi jako lepo sarađuju samo što mi to ne znamo. Samo gledajte kad uskoro svi budemo navijali za FMP kad ne igra protiv Partizana!

Još to da se desi i slobodno mogu da se ubijem od muke!
Ja bih se ubila i pre toga...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Pošto je limar očigledno ograničen na sečenje skupih polovnjaka, bilo bi dobro da mu neko objasni kad uzmeš Tomaševića, Stanojevića, Vujanića, Bogdanovića, Robertsa je “uspeh”, a kad mi dovodimo Dangubića i kad su oni dovodili Bakića, Miloševića pa čak i Gurovića to je skupljanje tuđeg škarta.
Jer da su ovom cigani ponudili da se vrati trčao bi kod njih galopirajući. Čisto da se stvari nazovu pravim imenom.
Kod nas mu želim sve najbolje, ali sve i da ima ko da ga nauči nekim stvarima kasno je sa 27 godina, imao je priliku kad je mogao.

Koliko sam razumeo, Dangubica je zvao Vlado, a ne Limar.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Pitanje je dali ce se sezona igrati posebno za utakmice u zatvoreni prostor, ako je arena zatvorena gde ce nas klub da igra utakmice? Kako se korona siri na balkan tesko ce da gledamo sport na ovim prostorima. Bolje limar da proba da dovede Odja ako vec hoce da kupuje njihove bivse igrace umesto Lesora.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Kakav Lesor, kakav Odzo, ajde malo ozbiljnost jebem mu misa...dosta je bilo stresova do sada, jos nam fale i ciganske majmuncine.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ne igraju li Lucic, Dangubic i Zagorac na istoj poziciji. Nazalost nema nista od toga
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top