Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.515
Onda je red da opletes po Scepi pre svega, ocito je prevarant.
Ostoja je sns, i sledbenik institucija, tu je sve vec odavno jasno.

Hmm...Scepa je postavljen da se zamazu oci navijacima.
Nece Scepa i igraci namerno saplitati klub, vec se to radi na pefidniji nacin.
Imao si u minuloj nedovrsenoj sezoni pokaznu vezbu kako se to radi.
Nakon pobede u Bolonji, NIS prekine sponzorstvo. Zasto?! U trenutku u kojem je klub koji finansiraju prvi u svim takmicenjima u kojima se takmici, sa izglednim sansama da sva ta takmicenja i osvoji. Gde je tu logika? Sta mislis zbog cega je to tako?
Kada prestane priliv novca od za nas, kapitalnog sponzora, odmah si u finansijskim problemima. Nemas mogucnosti redovnog servisiranja troskova, i onda pocinje mucenje. Pocinje da se isplacuje samo deo plata, pa se onda ostane ceo mesec bez plate, pa dva meseca... I tako kroz vreme a sve to stvara nervozu i nezadovljstvo kod svih koje klub finansira. Cak su i kafe kuvarice nezadovoljne, a kamoli igraci, strucni stab...
Dalje, sudije te unakaze gde god stignu, a ne mozes nista, osim da se boris kroz institucije. I jos na sve to, uprava kluba koja bi trebala da zastiti igrace, na sve to glasno cuti.
Pa onda krenu kroz medije da ti razvlace pojedine igrace, poturaju dezinformacije, dodatno narusavaju situaciju. Ima toga u njihovom arsenalu koliko hoces.
Ostojina uloga u toj prici je da cuti, i ne talasa. To odlicno radi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.283
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Onda je red da opletes po Scepi pre svega, ocito je prevarant.
Ostoja je sns, i sledbenik institucija, tu je sve vec odavno jasno.
Iskren da budem nisam video intervju gde Šćepa navodi da je Dangubić njegova želja, al može biti i da grešim da je to izjavio.
U svakom slučaju imam "malko" više poštovanja za Šćepanovića nego za limara, pa je i logično da ima i više kredita.
A već sam napisao da nije dete i da zna sam čim se hvata u koštac i da je potrošna roba sem u slučaju nekog ludačkog talenta za trenerski posao koji bi odmah počeo da daje rezultate i igru.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Nece biti strpljenja. Cak I ako bude imao slifa, vjerovatno ce uci u neku seriju losijih rezultata i klub nece htjeti to da istrpi... da bi mogao napravis dobrog trenera, neophodno je strpljenje. Ovi nasi nemaju jer kod nas ovo odavno nije kosarkaska prica.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Bio je neki duži intervju u kom Vlado kaže da je učestvovao u dovođenju oba igrača.

Čini mi se da se Pera Božić ponavlja.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.189
Reaction score
36.672
Odrastao je čovek, pretpostavljam da je svestan toga da sam odgovara za "svoje" odluke.

Kao i u slučaju FK, podrška struci i igračima. Titule su prioritet, EL u košarci naravno. Ukoliko to izostane, svi pod ruku sa upravama i tutanj.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.880
Reaction score
7.710
Nadam se da se u Vladi krije Jasikevicijus neki.

Sto se tice Angole, istina je da smo ga gledali samo 2-3 utakmice, ali delovao je kao pismen igrac za nekih 10-12 minuta na parketu i sigurno bolja opcija od ciganskog otpadka i njegova uvodna 3 faulova za 2 minuta i par centarsuteva po utakmici.

Ovo za NIS niko da pomene u javnost, niti da pita limara sta se desava i zbog cega smo izgubili generalnog sponzora?I ako smo ga izgubili jos u februaru zasto je na dresovima pisalo NIS, sto to istog momenta nije sklonjeno?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Mene ovo za Nis isto zanima da li je istina. Ako je istina ja bi krenuo u akciju bojkota njihovih pumpi, ja isključivo kod njih sipam gorivo, imam onu njihovu karticu pa cele godine skupljam pare na njoj pa kad idem na more sipam gorivo od toga što sam skupljao.
Inače telekom sam sa dva broja otkačio kad je Dule pozvao na bojkot i direktno mejlom sam ih obavestio da ih napuštam zbog njihovog odnosa prema KK Partizan. I telefonom su me zvali par puta ali sam ih odbio bez obzira na bolje ponude i više puta ponovio da je glavni razlog Partizan.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Slazem se sa kolegom iz Cuprije. U 95% slucajeva sipam gorivo na NIS-u, a MTS je odavno zamenjen vipom. Pojedinacna borba, drugo nam ne preostaje kad smo grupno razje.ani... Zato javite sta se desava sa NISom il da sacekamo pa da pitamo dragog nam predsednika
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Otkud svima ta prica da je NIS prekinuo sponzorstvo?!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.444
Локација
Žrnov
ima neka izava da nis nije uplatio rate po sponzorskom ugovoru
 
  • Like
Reactions: rus

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.309
Локација
U pizdi materini
Ide priča da su posle gostovanja u Bolonji obustavili uplate, nisam insajder prenosim šta se piše po internetu.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja sam to ovde pročitao, novine ne čitam odavno, portale ne posećujem osim kada neko ovde ostavi neki link pa tu uđem i vidim. Ako neko ima neku sigurnu informaciju u vezi sponzorstva Nis-a neka objavi.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
629
Reaction score
3.817
Meni se cini da je i Dule to u vezi NISa pomenuo u nekim od intervjua ovih dana. Nisam siguran.


Ako nekome treba podsecanje zasto je sada Vlado tu, a ne Trinkijeri nek pogleda od 1:09:00. A ko hoce da podrzi Vladu, nek podrzi. Mnogo ga volim, ali je prihvatio da, svestan ili nesvestan, izigrava Peru ili Canka. Jos je limar imao obraza da pre par dana kaze da je on novi Dule Vujosevic i da odavno ovo planira. Uzas.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.718
Zadnjih 8 godina kada prođem pored NIS-ove pumpe okrenem glavu na drugu stranu, kakvo bre sipanje kod njih. Što se tiče ostalih, hvala Bogu, od prvog dana kad su se pojavili sam kod Telenora i kod SBBa... fiksni telefon odjavio 2013.
SMRT FAŠISTIMA - ŽIVEO PARTIZAN
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Pa taj isti NIS je jedini bio nas sponzor uvek... cigane sponzorise gasprom (uplacuju rusi sa svog a ne sa racuna NIS-a). Nisam zaista nista cuo o tome da nas ne placaju, zaista... osim prica sa foruma, tvitera i instagrama... imamo mi veci problem od toga u liku limara i njegove ekipe... mozda to oni i pustaju, kao za trinkjerija...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top