Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.073
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Srecno Birca, ja ga se iskreno i ne bi odricao, iako ima milion mana i toliko puta me je i iznervirao, ipak to sirenje i opasna prijetnja sa pozicije 4 za tri je dobra stvar.
Da iskoristim priliku i napusim "novinare" koji znaju da Angola nije nista pokazao u citave dvije jebene utakmice koje je odigrao u nasem dresu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Birca, hvala ti!
Ti si partizanovac.
Ja inače ne volim takav tip igrača, niti bih ga imao u ekipi generalno, ali čovek je veliki Partizanovac i želim mu sve najbolje.
Druga stvar je, jako je malo domaćih igrača, iole nekakvog kvaliteta koji će svesno da pristanu na to da igraju 5,10 minuta po utakmici.
Zapravo ih ni nema. Pretpostavljam da će tu poziciju dopunjavati neko sa trojke.
A treća, sada ulazimo u el lagano, jer smo se rešili "najvećeg problema".
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.899
Reaction score
7.770
Ovde se vise i ne zna ko pije, a ko placa, pre neki dan Scepanovic rece Birca je tu sa nama u fazonu ostaje, danas se zahvaljuju momku.

Ako je njegova zamena Stefan Jankovic onda je to klasicna sabotaza tima i rusenje hemije u timu, ovaj aj sto ne zna kosarke, vec je i jako los za svlacionicu.

Tomas i Novica na 4, tanko tanko pretanko.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako se dovede jak centar, koji je iskljucivo 5. Mislim da ce Nikola Jankovic imati minute i na 4 i na 5.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne moze Janker na 4. Em je spor i trom za to, ne moze da odbrani nijednu modernu cetvorku, em ne mozes da ga uparis sa centrom a i ne moze da pogodi okean. Ako je ikad igrao krilnog centra u karijeri, to sad vise ne moze. Ili ce ostaviti blentavog S.Jankovica ili ce se Dangubic spustati na 4 po potrebi.
 
  • Like
Reactions: Zex

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Danima sam se u kontinuitetu uključivao, osvežavao stranice. Sve u nadi, da vest (tada o eventualnom. A, danas već i zvaničnom), napuštanju kluba, od strane Trinkijerija, nije istina. Da će neko objaviti, da je postignut neki vid dogovora, oko nastavka saradnje.
Iz ove perspektive, zaključih sledeće. Dakle, ne generalizujem, već pišem o sebi samom.
Ne treba idealizovati nikoga. Baš sam zgotivio Trinkijerija. "Kupio" me svojom pričom, rezultatima, harizmom.
Ali.. Ni jedna jedina poruka, čak ni pozdrav navijačima. Toliko busanje i isticanje ljubavi prema Partizanu.
Ne znam prave razloge. Sem tumačenja pojedinaca na forumu. Za koje, čitajući komentare, ponekada stekoh utisak, da su po 24h sa Trinkijerijem, da bukvalno i najmanju sitnicu u vezi njega znaju i prenose.
Sve u svemu, da ne širim.
Trinkijeriju, najiskrenije, sve najbolje, kako u privatnom životu, tako i u ptofesionalnoj karijeri.
Drago mi je da je baš V. Šćepanović, a ne neko drugi, došao na mestu trenera.
Ostaje malo gorak ukus u ustima, što se Trinki, barem jednom jedinom porukom ne oglasi, barem pozdravi od navijača i kluba.
Al, biće i da nije do njega, već do mene, koji očekivao suprotno.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
368
Reaction score
1.529
Partizan je Trinkijeriju kao devojka koju je moraoo da ostavi, i ozeni neku koju ne voli, on o Partizanu misli svaki dan....
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.425
Reaction score
11.845
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Goran Tomić

Uvek mu je izvor informacija čista, iskrena ljubav prema Partizanu. On piše o pravom Partizanu, onom iz emocija, ne onom iz realnosti.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
o odlasku trinkija ne znamo skoro nista
po ponasanju i kluba i trinkija negde je ocigledno zapelo i nismo se rastali gospodski
gde
zasto
kako
kada
mozemo samo da nagadjamo ?!

birca otisao (ne mogu reci da mi je krivo, bas naprotiv) hvala na svemu i srecno
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.969
Локација
Академија
Ја мислим да је изабрао да оде без речи јер је сматрао да је тако најбоље не по њега него по нас. Тако нам је оставио бар мало наде да верујемо у то да нам на челу клуба није човек недостојан тог места. Тај растанак је сигурно био клошарски и јадан са Остојине стране. Мислим да је у томе разлог Тринкијеријевог ћутања - велико разочарење у управу клуба.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Дизали смо у небеса и правили легенду Партизана(европског кошаркашког великана)?! од човека који ту није био ни 2 године, зато што је слаткоречив и зато што је постигао нешто након година таворења. Додуше имао је и најбољи играчки кадар у последњих 6 година, кад је таворење и почело. Чињеница је, прошле сезоне смо се радовали и с нестрпљењем очекивали утакмице против АБА фењераша, као да је у питању, својевремено, топ 16 ЕЛ и то је заслуга њега и екипе коју је он сјајно уклопио. Али, будимо реални, ми смо очајна удовица, која је пала на причу намазаног 'шмекера', само да би изашла из вишегодишње туге и поново се осетила живом.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Procitao sam sad Bircinu izjavu za Mozzartsport. Boze koliko su oni napravili jajarski klub od nas. Takvom coveku i Partizanovcu pre svega raskinuti ugovor poslednjeg dana bez ikakve prethodne najave da moze covek da nadje novi klub je neverovatno.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Poslednjeg dana? Cega? Ima celo leto da nadje klub
Ako ne moze da nadje klub u julu onda bolje da batali kosarku.
Znaci Wolden kad ode u ciganiju to je "surovi profesionalizam" , a kad klub ne zeli da produzi ugovor s nekim ko nicemu ne doprinosi to je "jajarizam"? wtf
Birca je grobarcina i ja cu ga uvek zbog toga voleti,ali mislim da je i on bio svestan da od toga da i ove sezone igra za Partizan ,nema nista.Srecno dalje u karijeri
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Дизали смо у небеса и правили легенду Партизана(европског кошаркашког великана)?! од човека који ту није био ни 2 године, зато што је слаткоречив и зато што је постигао нешто након година таворења. Додуше имао је и најбољи играчки кадар у последњих 6 година, кад је таворење и почело. Чињеница је, прошле сезоне смо се радовали и с нестрпљењем очекивали утакмице против АБА фењераша, као да је у питању, својевремено, топ 16 ЕЛ и то је заслуга њега и екипе коју је он сјајно уклопио. Али, будимо реални, ми смо очајна удовица, која је пала на причу намазаног 'шмекера', само да би изашла из вишегодишње туге и поново се осетила живом.
Niko ga nije dizao u nebesa.
Za naše uslove top trener, evroligaški.
Napravio je privid ozbiljnog kluba, sakrio svu nesposobnost uprave.
Dobar trener postavlja uslove, garantuje i bar solidan tim samim tim.
Njegovo ćutanje zvoni više nego bilo kakva izjava. Da je otišao zbog novca ili nečeg sličnog dao bi kurtoaznu izjavu kao što se uvek daje pri odlasku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top