Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Problem ljudi na ovom sajtu, ali i generalno, jeste što svaku situaciju hoće da oboje crnom ili belom. Tako je i sa Trinkijerijem. Ili je debeli žabar ili je legenda. Po meni, ni prvo ni drugo. Dobar trener, za naše uslove predobar, dao nam je nadu da može da nas vratio na neki očekivani kolosek. Sa druge strane je bio i šlihtara, pričao nam priču koju smo gutali jer toliko želimo da nam neko ispred kluba uzvrati ljubav i videli smo to u njemu. Bilo je i to sve poluiskreno i delom proračunato, treba i to reći.
Forum služi za razmenu mišljenja jer onda spadosmo na informisanje od strane klupskog sajta,mocarta,informera i blica.
Kao što ljudi koji od crne i bele boje ofarbali svoj početni stav u zeleno na osnovu pruženih informacija.
Ne mislim da ako mlatimo praznu slamu ako neko priča o tome ko farba i sa čime farba.
Evo recimo meni Trinkijeri nije ni debeli žabar ni legenda kluba a ne ulazim i ne interesuje me gde je on šlihtara već deo gde je ogoljena posle ovoga hepeninga politika kluba.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Trinki, hvala ti za sve. Bilo je lepo, bas lepo.
Na kraju ti si otisao gde si mislio da ce ti biti bolje, mi cemo kako moramo.
Vlado ako bude imao sarma da izgradi odnos sa navijacima i novinarima, bice seksa.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Dal može da se otvori posebna tema o Trinkijeriju?
Zaista se (po mom mišljenju) i previše troluje u vezi njega. Ne priznajem ikome, da mu je Trinkijeri bio draži, no meni. Nikome, da je više od mene želeo, priželjkivao da ostane na mestu trenera.
Ali, sa svakim danom, sa svakom novom informacijom. Sa onime što jeste, ili nije izjavio.
Jednostavno. Bio je trener Partizana. Retko dobar, vrhunski stručnjak.
Ali, sa svakom novom izjavom. Počev od prve izjave nakon dolaska na mesto trenera kod švaba. Pa sa ovom poslednjom, gde izjavio da "je bio u pregovorima sa švabama, mesecima unazad"
Ne vidim svrhu. Čemu dalje polemisanje u vezi Trinkijerija . Bio trener, više nije. Otišao kod Švaba. Zaista, šta je poenta, daljeg polemisanja u vezi ovoga?!
-Dal je bio dobar trener (u rangu medju najboljima koje smo imali)?
*Verovatno, jeste.
-Dal je i dalje trener Partizana?
*Nije
-Dal je danas trener kod švaba?
*Jeste.
-Dal bi ja voleo da se nekada vrati i ponovo bude trener kod nas?
*Da, voleo bi. Iako sa svakom novom izjavom, kvari neku sliku koju sam imao o njemu.
-Dal je Ostoja, Psihopatin čovek?
*Jeste, nesumnjivo
Jedan jedini. Dule Vujošević. Zna se zašto, kako i koliko je dao za Partizan.
Sve dalje i sve ostalo.
Menjače se treneri, menjače se uprave, igrači.
Da se sada ovoliko zadržavamo oko Trinkijerija (I delimo medju sobom).
Ono.. U redu. Uključim se da bacim pogled, ima li kakvih novosti oko aktuelnog sastava, predstojeće sezone.. Samo i jedino (uglavnom). Oko Trinkijerija. Ko je šta rekao, ko ga "brani", ko ga "napada". Ko je "bot", ko nije.
Ja se dalje oko ovoga oglašavati neću. A, potrudiću se da i dalje posećujem forum, u nadi da ću naići na neku informaciju u vezi aktuelnog tima, šta ima novog. Ko je od novih igrača došao, ko je otišao, ko treba doći...
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Evo ja ću probati sa moje tačke gledišta.

Dule Vujošević je svojevremeno pričao šta je za njega prvo Partizan i kako se ponaša i ophodi prema Partizanu.
I šta znači biti trener Partizana.
Znajući a i iz priče drugih pre svega košarkaša sa koje je trenirao zna se šta je i kako radio za Partizan i sa igračima.
.,(da ne tražim druge intervijue,svi već dobro znate do koje mere "ludila"je išao)
Ne odnosi se na blud Šćepanovića već na rečenicu da će on biti novi Vujošević.
To je glupa ,veoma glupa izjava.
Da bi bio novi Vujošević moraš kako je on jednom izjavio "disati košarku,jesti za doručak,ručak i večeru košarku" sigurno bi dodao u to i Voleti Partizan.
Mnogi to nisu uspeli a najviše se razočarao u Vujanića.
Ta žrtva podrazumeva da se porodica nekad stavi i u drugi plan a da ne kažem za sitnije stvari.
To nije možda normalno i zdravo ali onda nisi smeo da ga nazoveš
Novi Vujošević
Tako da je Dule kedno 80% to mislio

Apsolutno se slazem. Bas tako.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Pa eto, gde ćeš veći dokaz koliko je AT loš čovek - ne poštuje srpske pravoslavne običaje, a hoće da jede srpsku, pravoslavnu krmetinu u stanu od 250 kvadrata. Srećom da je otišao :D

Šalu na stranu, to što je, po mom mišljenju, olako otišao, bez borbe i to u novokomponovani klub koji prate nemačke babe i tetke dok vare hranu iz klupskog restorana, na neki način govori zbog čega nikad neće ostvariti trenerski potencijal.

I manite me te priče emotivan je, i ja sam emotivan, pa trpim svakave šokove u vezi Partizana od kad znam za sebe (uostalom, kao i svi ovde).

Ovim ne umanjujem njegov rad kod nas - sve je odradio fer i profesionalno, rezultati mu idu u prilog. Najbolji trener i najjače ime posle Vujoševića bez dileme.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Samo da zaboravim proslu sezonu.

Onakav preokret tesko da i grobari mogu podnijeti bez posljedica. Sezona kao iz snova, grobarstina na terenu, a pomalo i na tribinama. Slike iz najljepse proslosti.. Onda korona. Shock. Izolacija, navikavanje i iscekivanje administrativnih odluka. Tek se navikoh da drugacije funkcionisem, ali..

Ispostavlja se propast na svakom planu, i evropskom i regionalnom. Odjednom je sve normalno, a dosadasnji trud je bio uzaludan. Mi na rekordu igrice, kad nestade struje i system down. Reset.
Onda ocekivanje dileme za sve nas revoltirane, Fiba ili Uleb. Srecom izabrasmo ove druge sto je ipak smislena odluka.

Kad odlazak Trikijerija.. Pomalo ocekivan, ali za romantike ipak iznenadjenje. Kod mene nema ljutnje, svjestan sam svih radosti koje je donio. Samo sam tuzan i pomalo zabrinut jer kako neko rece, poslije Duleta i Zeljka, nas najbolji trener (pratim Partizan od ranih 80ih).

Napred Partizan!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Za ovu našu sam znao da jeste, ali kako u to uklopiti ove druge ex YU države? Otkud i u njih odjednom ta navala bratstva i jedinstva sa najvećim srbociganskoćetnićkim klubom kosmosa? Koji se doduše na planeti Zemlji trenutno javlja u svoja dva mutirana k.k. oblika...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Svima je odgovaralo da se sezona prekine, sem Partizana, coravi ponovo dobio propusnicu u EL, Cedevita-Olimpija kao i uvek jovo nanovo svake sezone, Zadar i ko jos spasili bulju, iako su vec bili prezaljeni.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Да, када се нечији интереси ,,поклопе,, онда одједном није важно ни ко је ко, ни из које државе долази, ни који су му национални (спортски и остали) интереси...
Хтео сам да кажем да АБА каква год да је, ипак није ,,под шапом,, државних власти Србије.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Tu gresis, jer je drzava Srbija odigrala veoma vaznu ulogu u osnivanju ove ABA jtd. lige ciji su vlasnici klubovi te 2015.godine zajedno sa tadasnjim predsednikom saveza kada su bili u ljubavi.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.608
Reaction score
5.293
Al boli mandove ovaj dangubic, svaki dan prenesu stav neke njihove "legende" uglavnom camuge. Sta je reko narkoman, sta je rekao cetnik kome su lupali samare, valjda da nam pokazu kako oni imaju verne crnce a nasi (volden, gist, kinzi) prelaze kod njih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top