Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.139
Локација
U pizdi materini
Birčevića da je sramota što traži pare u ovako teškom trenutku ! Uostalom šta znači to Birče,Birča itd jel to srBsko uopšte ? Lažni košarkaš, lažni srbin traži ono što je zaradio a iako mu je nuđen povećan ugovor on napušta klub ali nema veze dovešće sad limar pravog igrača na njegovoj poziciji ! Samo da mu jave ko od ciganskog škarta ne može da zabode ugovor preko.

Uzmi Birča sve do dinara stranačkim uhlebima ! Samo kada se setim kako su opraštali navijači one pare od Uniksa jbmti ostavljaš novac iz najbolje namere voljenom klubu ali se u njemu na žalost ne zna ko pije a ko plaća.

Koliki je dug KKP 21.7.2020 bagro ?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Htedoh da napisem carsav, al odustah...
Poenta:" Neko dete je Lovernj, a neko Birča".
Ko razume, shvatiće...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Бирчевићу се као кошаркашу штошта може замерити. Оно што му се не може замерити то је борба и залагање. Све ово што сада ради не треба тумачити као борбу против Партизана већ као борбу против управе клуба на челу са Остојом, која га је куловски без икакве најаве и образложења. Желим Бирчи да наплати од Остоје (не Партизана) сваки динар који му се дугује. Сигуран сам да због Бирче неће бити батова.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.966
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Evo čitam ratuju Ostoja i ćoravi oko centra:
B92: Zvezda i Partizan u "ratu" za bivšeg centra Real Madrida! http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=07&dd=21&nav_id=1709446

Ko li će koga zajebati? :rolleyes:
“Ratujemo” uzeli nam startnog plejmejkera ko iz pičke :buhaha
Birčević treba da naplati svaki ugovoreni dinar kad već nisu imali malo časti da mu najave neprodužavanje ugovora i to zbog Stefana Jankovića.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Mislim da garavi i nemaju u planu da dovode nekog centra. Na tim unutrasnjim linijama imaju brdo igraca, ne znaju sta ce sa njima. Koliko sam cuo oni jure jos jednog igraca na pleju ili na dvojci i to je to..
Sto se nas tice ovaj je atletski dominantan, imao je tanku sezonu u Valensiji al je u Uniksu bio korektan skroz. Jalen Reynolds je slobodan u izboru kluba nakon Makabija, to bi bilo jako zanimljivo resenje. Ako ce da igra za lesnike :šal
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Ovo je sad forica u medijima da je Ostojah uzvratio i uzeo centra kog nisu ni hteli cergari.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Rade

Ma ovi nasi mediji prenose uglavnom ova nagadjanja kvazi insajdera i blogera sa tvitera, pa to prodaju kao ekskluzivne vesti jer nista pametno i nemaju da pisu.. ili kucaju na vrata zaboravljenih asova poput nesrecnog Varde.. sutra ide vest "Sokantna ispovest Borisa Bakica!! Prelazak u Zvezdu potez karijere, u Partizanu sam zlostavljan metlom!"
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Covek potpisao ugovor po prakticno istim uslovima kao kod nas. Slicna, pa cak i slabija primanja! Skandalozno sta su uradili!! Pobegao covek od bagre i lopova. A svi koji su ocekivali i trazili od "alavog italijana" dokaz ljubavi i neku istinu, e bas vi i niste zasluzili istu. Jer je tas na vasoj vagi prevagnuo na pogresnu stranu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.847
Reaction score
7.577
Oglasice se i precednik, samo da vam nadje centra po volji, trenutno na guglu proverava statse potencijalnih pojacanja i smesi se u fazonu "kako ima da ih kupim centrom" :buhaha
Ostoja provaljen si, napusti kucu velikog brata.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859

Šok. Ni za koga.

Bas tako... sok ni za koga...

i potposao na godinu dana... ovde je jedan forumas rekao upravo to da obratimp paznju na koji je rok Andrea potpisao ugovor...

u to ime jedna slika... pozdrav zna se vec kome...

5AE85F78-BAE7-4823-8F5B-42457E07087B.jpeg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.966
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Malo ga preteraše sa neto platom, Nemačka ima milion različitih nivoa poreza i odbitaka u zavisnosti od bračnog stanja, prihoda, socijalnog čak i crkve, al i ni u jednoj varijanti ti porezi i doprnosi ne prelaze 40ak posto.
Verujem da je dobio veću ponudu, što je i logično, ali ne toliko da je to odlučilo.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Malo ga preteraše sa neto platom, Nemačka ima milion različitih nivoa poreza i odbitaka u zavisnosti od bračnog stanja, prihoda, socijalnog čak i crkve, al i ni u jednoj varijanti ti porezi i doprnosi ne prelaze 40ak posto.
Verujem da je dobio veću ponudu, što je i logično, ali ne toliko da je to odlučilo.

Nazalost ovo uopste nije tacno. Sam porez na platu je oko 41-42% od bruto iznosa (kad se ovome dodaju crkveni porez i onaj solidarni sto imaju porez se dize na 48% u Minhenu).
Na bruto platu od milion neto bi iznosio oko 505 hiljada.
Summa summarum ukoliko mu je plata milion, neto bi se kretalo izmedju 505-540 zavisno od toga kako mu regulisu osiguranje i ostale doprinose, tako da toliko o toj prici da je veca ponuda u pitanju.
Evo i linka do zvanicnog bruto-neto kalkulatora ko hoce da se igra sa tim dalje -> Bruto-Neto
 
  • Like
Reactions: Zex
Статус
Затворена за писање одговора.
Top