Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Spomenuh Jalena Reynoldsa pre neki dan ovde.
Gledao sam ga xy puta..
Kakav je? Odlican!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Rejnolds ,ako stvarno dodje i ako se iskoristi kako treba,je svakako igrrac iznad nivoa evrokupa, i svakako bez vecih problema ,evroligaski igrac
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Прошле године пред почетак сезоне смо кукали како има пуно странаца и неће се никако уклопити. Овај је себичан, онај игра за статистику, неће бити лидера... Видели смо каква је сезона била по учинку, најбоља од 2014. Баш зато бисмо сад требали мало да оладимо са критикама. Овај још није ни потписао, питање је и да ли ће, а већ му се спремају кофе гована. Нећемо тако. Критике само на Остојин рачун долазе у обзир. Владо и момци морају имати максималну подршку.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Pravda za Angolu!
Čovek ima šut i ne kamenjari, a i...
...Bambi doveo drugara u FK, Suma doveo drugara u FK, sad Tatko dovodi drugara u FK, a Angolin drugar Hames Rodrigez... :D
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Zna li se sudbina A. Nikolića? Da li se na njega računa uopšte?
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
106
Reaction score
29
ne da trinkijeri izgleda..
Sources: Jalen Reynolds close to join Bayern Munich

30/07/2020 18:55

mada ne znam sta ce im, doveli su malkolma a imaju i radosevica.. obojica igraju preko 20 minuta
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
Ako je ovo istina, koliki moras da budes smrad da ulazis u igraca koji pregovara sa tvojim bivsim klubom u kojeg si se kleo...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Doveli su JaJuan Džonsona, Malkoma Tomasa ne znam koji će im i Rejnolds.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ako je ovo istina, koliki moras da budes smrad da ulazis u igraca koji pregovara sa tvojim bivsim klubom u kojeg si se kleo...

mi smo mozda hteli Rejnoldsa, ali smo njemu samom sigurno poslednja opcija jer je skup igrac...dakle plata iznad 500k je minimum, on svakako moze el da igra i to ce pre da gleda, a moze da igra i Kinu za milione
igracki svakako ima sve sto nama treba ali em nije dobar u glavi em je u Makabi dosao ugojen, pa sam uvek pre za nekog ko je na pragu najboljih godina, da igra za jake ugovore posle nas, i ko je ful profi.

Nama ce najveci problem biti trojka sa filzofom i neznim cvetom Zagorom i propalim Dangubicem...i nesto manji problem cetvorka ako se Rason ne dozove sebi, a SJ svakako to ne moze.
Pa onda generalno sut cele ekipe, jer ne znamo kako ce Vlada da postavi igru, za AT smo znali da zna da postavi igru, akcije, specijale.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
@boksa Sve stoji sto si napisao ali nije bas da su se polomile evroligaske ekipe za njega, znaci imali smo sansu a ako ga uzme Bajern naravno da ce to znaciti da bivseg trenera zabole stojko za nas.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@boksa Sve stoji sto si napisao ali nije bas da su se polomile evroligaske ekipe za njega, znaci imali smo sansu a ako ga uzme Bajern naravno da ce to znaciti da bivseg trenera zabole stojko za nas.
Ma dajte bre taj fersu je insajder ko ovi naši na instagramu.
Ne bi me čudilo da mu je neko munuo “insajd informaciju” da je sve dogovoreno s nama kada se već znalo da ide u Bajern, da samo pojača tu pijačarsku priču oko Trinkijerija.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Владо и момци морају имати максималну подршку.

Da slažem se ali ovoga puta od kuće što zbog korone, što zbog O'Stojka. Ne želim da mu dajem alibi priču punom dvoranom, da govori o tome kao da je njegova lična zasluga. Takođe, ne želim da budem u blizini ma koga ko je podržao teranje Trinkijerija, ne znam samo kako smo mogli i teranje DV-a da "progutamo" (a da sećam se, beše ono 101 frakcija)...

Momcima puna podrška ali od mene ovaj put, samo iz fotelje. Kad Partizan zaista bude na mestu i po karakteristikama onaj klub kakav je bio imaće i podršku kakvu treba da ima. Ladno pivo, ljuta krilca, paklo cigareta pa se nerviram i psujem do mile volje. Ako roditelj svoje dete može vaspitno da kazni (ko je roditelj zna koliko je to bolno uraditi), onda svakako i bar ja sa svoje strane mogu kazniti klub sa svoje strane a nastaviti da ga volim...

Razumeo bih gašenje, razumeo bih beton ligu, išao bih na kraj sveta pored svih fizičkih ograničenja... Al da gledam "Partizan" čija je funkcija da se na njemu leče kompleksi iz detinjstva, to baš i ne mogu da podnesem jer nisam mazohista baš toliki. Nije problem dobiti ili gubiti bitke kada se klub bori za sebe ali kad počne raditi PROTIV SEBE onda neka linija mora da se podvuče! Dok ne dokažu ispravnost svoje borbe u klubu za klub, momke ću da bodrim iz fotelje!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako je ovo istina, koliki moras da budes smrad da ulazis u igraca koji pregovara sa tvojim bivsim klubom u kojeg si se kleo...

Ako je njegov bivsi klub uopste i stupio u kontakt sa jednim takvim igracem, onda je to vjerovatno zato sto je taj igrac bio na nekakvom Trinkijerijevom spisku potencijalnih pojacanja (vjerovatno pod uslovom da igramo EL).
Ali ne, Trinkijeri je smrad jer na osnovu ostojinog skautinga dovodi igrace u Bajern...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top