Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Jebiga slucajno su obrisali delic od neke kolone pa sada moraju da poprave to. Ne gresi samo onaj ko ne radi a nasa napredna uprava radi i previse zato im se desio ovaj previd.

Kakva govna. Zbog ovih 'nasih uprava' (KK FK VK.. ) ni pakao nam nece tesko pasti
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"
Jebiga slucajno su obrisali delic od neke kolone pa sada moraju da poprave to. Ne gresi samo onaj ko ne radi a nasa napredna uprava radi i previse zato im se desio ovaj previd.

Kakva govna. Zbog ovih 'nasih uprava' (KK FK VK.. ) ni pakao nam nece tesko pasti
Ma nije, nego nisu poslali one kolone što se ne sabiraju. Ali to je teško nama da razumijemo. To je, ipak, napredna matematika, odnosno računovodstvo.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Zajebavajte vi našeg precednika a cigani potrošili budžet za naredne dve sezone ( :buhaha ) pa kad sledeće leto izborimo EL kroz institucije kao jedini stabilan klub će vidite vi ! I nema sezonskih za vas neverne ! Spisak pOstoji !

Šta se dešava sa centrom i kad počinje sezona ? Javlja li se ko iz kluba sem limara i njegovih monologa na YT. Jel povezao staž Šilobad, idel Toša u kladžu ? Ćute bre kao začiveni.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neko uneo pogresnu formulu u neki excel cell...desava se ah Boze moj. :D

Ajde sad ozbiljno. Zar vi stvarno mislite da mi nemamo dug? Pitanje je da li mozemo da napravimo nekako u papirima da on izgleda manje od ciganskog. jer su oni svoj takodje umanjili. Dato nam je da funkcionisemo malo bolje sa tim dugom koji vucemo, odnosno prosle i sezonu pre nje, neki je novac poceo da crikulise kroz klub. Nesto smo staro od dugovanja vjerovatno platili ali i napravili neke nove. Ako ostvarimo taj plasman u EL, odjednom ce neko da se sjeti naseg duga i pritisnut ce restart. Opet ce nam doci Djumic i Koprivica na centra itd. Sve vec vidjeno...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Oko famoznog duga,ocekujem otprilike da bude kao i fmp-ov i naravno price kako cemo dobiti na sudu marfin banku itd,platiti poreske obaveze i to onda nije tako strasno...
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ovo je neshvatljivo.

Prilikom podnošenja finansijskih izveštaja (FI) APR popunjavaju se dva obrasca direktno na sajtu APR - bilans uspeha i bilans stanja i zatim se prilažu (aplouduju) dva elektronski potpisana dokumenta, odluka o usvajanju FI i odluka o raspodeli dobitka/pokriću gubitka.

U odluci o usvajanju FI navode se osnovni podaci iz FI tipa, ukupni prihodi, ukupni rashodi i ostvaren dobitak/gubitak, a u odluci o raspodeli dobiti/pokriću gubitka navodi se da će se dobit u tom i tom iznosu isplatiti članovima društva/akcionarima ili da će se pokriti gubitak prethodnih godina u iznosu tom i tom, a preostali deo ostaje kao neraspoređena dobit. Ti podaci moraju računski da se slažu sa podacima iskazanim u dve pomenute tabele.

APR uopšte ne kontroliše faktičku tačnost unetih podataka. Samo da li se računski slažu.

Hoću da kažem, moguće je da se kompletno izmisli finansijski izveštaj, bez ikakve dokumentacije da se to stvarno desilo i APR će to bez problema prihvatiti, samo ako se računski slaže.

I onda dobiješ odbijanje APR da prihvati izveštaje jer:

"Finansijski podaci prikazani u Odluci o raspodeli dobiti ili pokriću gubitka ne odgovaraju podacima iz obrazaca redovnog godišnjeg finansijskog izveštaja. U bilansu stanja ne postoji dovoljno dobiti prethodne godine kojim bi se pokrio ostvareni gubitak“.

Znači, na poziciji neraspoređene dobiti u bilansu stanja iskazano je npr. 100.000 dinara, a oni su u odluci napisali da se pokriva gubitak u iznosu 100.001 din.

Neverovatan amaterizam...

PS. ovo što FMP priča da je izvršena revizija njihovog izveštaja, po onom što vidim (samo je njihov pečat na tom dokumentu) to je izveštaj interne revizije koja direktno odgovara ovom kriminalcu koji je oteo 25 mil. evra agrobanci.
 
Последња измена:

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Sekacov preSek stanja. Ostoja pise finansijski izvestaj pomocu autolimarskih stezaca i izvlakaca.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Čovek koji je vlasnik kompanije za prodaju limenki i limenih čepova optužuje mene da sam limar. Mene, koji se bavim uvozom automobila, brodova, osiguranjem.. mnogim drugim poslovima… Ja sam bio na Kosovu 99. kao vojnik i branio otadžbinu, dok je druga strana takođe bila na Kosovu i radila operacije za koje ceo svet zna. I onda sam ja prevarant, a druga strana je poštena.


Ćoki operi djozle :D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top