Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.396
Локација
Beograd
Nema nekog velikog smisla da procenjujem nekoga koga ne znam, pa tako ni tog centra...a i nisam neki stručnjak za košarku...
Ali valjda ga procenjuju Šćepanović, Lončar, šta ja znam ko još, Bogdanović, Divac...a oni valjda o košarci znaju nešto...?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.396
Локација
Beograd
E tu se sa tobom slažem 200%! :D
Da nas slušaju i čitaju malo više, dosad bi nam vitrine bile pune evro-trofeja i u košarci i u fudbalu...
Ali, eto... :confused-smiley-013:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Da, ovaj Mika nam je novi centar,završeno je i uskoro će potpisati. Ja i nisam bas tako nezadovoljan kao vecina al ajd.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Lendeljovih je godina( koji je btw bez kluba, al' verovatno skup), trebalo bi da ima prostora za napedak u nekim elementima. Pogledah jos koji klip, odbrana mu je "onako" nije da ne cita igru, tu je ok, ali lateralne kretnje su mu ispod nivoa NBA i EL. Vise mu lezi divlja kosarka, trci i pucaj( tu ume da ima bas zapazene ucinke), nego takticki postavljeni napadi uz vise kretnji i pasova.
Problem ce biti u odbrani/napadu protiv "teskih centara", mislim na klasicne 5ice kojima ce tesko parirati visinom, snagom, rasponom ruku. Doduse, nije da je puno takvih u ABA, EC, tako da ne bi trebalo da bude inferioran u ovom pogledu.
Nepoznanica mi je njegiv nacin zivota, ne u smislu izlazaka, opijanja i takvih stvari. Decko je mormon i desavalo se da zapali na neke mise i ta verska okupljanja svuda po svetu( godinu koledza propustio zbog toga).
Kapiram da nece biti problem uklapanja u tim zbog toga.
Sve u svemu, za te pare, uzeli smo korektno resenje. Na Šćepi je(a i na Novici:)) da mu namesti igru i "glavu"
Erik, dobrodosao u svetinju!:pfc:
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Na ovom klipu momak razvaljuje :D
Dobro i legendarni Ćosić je bio mormon pa je svojevremeno bio svetski kalibar .Dobrodošao u hram košarke ,pa umesto uveče na splavove, idi malo na reku i na pecanje kao čuveni imenjak Mika Alas.A na kraju da upecamo i sve trofeje...Gadi mi se sns ostoja ali treba imati poverenja u Vlada i momke
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Dobrodošlica momku, nas teren je jedino merilo, pa cemo tu dati konačni sud. Srećno! Kakvu smo sve "mraku" dovodili pa se ispilili dobri kosarkasi, tako se isto nadam i ovome :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ga nisam gledao od koledža pa sam iznenađen skandalozno lošim partijama u Evropi, nemam pojma zašto, pretpostavljam da mu nije odgovarala igra sa više kontakta.
Samo generalno, ja sam više za nekog centra relativno ispod radara, nego opet da se zveknu pare u neko ime ( Samjuels, Parahovski itd) pa da se ugrobarimo za sezonu.
Ipak najveći problem vidim u tome što ne verujem da Mozli može da ponovi sezonu, plus što nema Trinkijerija da izvuče maks iz njega i da mu sakrije mane.
Da je Trinkijeri trener bio bih siguran da idemo u svim takmičenjima idemo do kraja, ali “samo” on fali.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

Zanime me vase misljenje.

Da li verujete u ono sto ludi zex priča o ostoji, da je tu da uništi Partizan ili verujete da je ostoja "prava" priča?

Bez zajebancije.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Pitao sam vas ovo jer sa jedne strane ludi zex prica svasta za ostoju, a sa druge strane sa ostojom su u klubu i saradjuju bivsi kosarkasi, veliki Partizanovci Macvan, Pavlovic, prof. Koprivica, Scepa... Kako neko gleda na ovo?
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Jos nije klub potvrdio ali ajde


Undersize petica, pokretljiv, dobar sa slobodnih bacanja i poludistance. Čak i sa asistencijama dobro stoji 2,3. Blokade 2,6.
cenim da će baš širiti i izvlačiti protivničke centre.
Slabosti - Manjak agresivnosti, defanzivni pik i "Prosečni" defanzivni skakač - šta god to značilo. U odbrani ne mora uvek centar da skoči.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Bas tako, u odbrani centri grade a bekovi skupljaju lopte tako da defanzivi skokovi za centra u statistici i nisu neko merilo. Osim ako nisi Bobi Marjanović pa je svaka tvoja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top