Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Nikada ne mracim, pogotovo ne kad je kosarkaska tema u pitanju, mi zaista imamo odlican tim za Aba uslove, to sto ne volim gance u nasem sastavu to je druga stvar pritom ni broj 6, ni broj 8 nemaju kvalitet ni ljudski, ni kosarkaski da nose sveti dres.
Mika je promasaj, kladim se sa bilo kim, dok ostali roster tima je i vise nego dobar, problem ce biti Vlado i njegov autoritet.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Za svakog igrača na može se napraviti religija koja će biti posvećena da ga mrzi i broji greške.
Ono što je teško srušiv argument u napadima su titule.
Kada tog nema ...postoje ljudi koji će otvarati dosije i Birčeviću,Zagorcu,Mačvanu,Pavloviću,Marinkoviću i drugima gde se redovno akcentuju i arhiviraju greške i razlozi zašto su oni za šut kartu.
Na suprotnoj strani Pera Božić nam je blizu Božanstva a Djekić amajlija.
Razlika izmedju svih njih što govnima poput Dangubića,Obrada,Gagića još pre dolaska fascikla mora biti pečatirana sa "GOVNO"
Mika ima znanje ,neku veštinu...na kraju krajeva ima šansu da nam pomogne sa onim što najbolje zna da radi.
Vlado ima mane ali autoritet je promenljiva merna jedinica .
Autoritet se zaslužuje znanjem i veštinom pregovaranja sa upravom.
Ovo drugo je diskutabilno za bilo kog trenera koji bi došao sad u Partizan...dobio bi šut kartu i crne tekstove po medijima i oponente na forumu sa retorikom da su izdali Partizan.
Pa bio on i Vujošević ili Obradović ...a od tog dvojca boljeg nemoš naći na ovoj planeti.
Tako da on nema neki hendikep u odnosu na sve druge što se tiče pregovara
A za ovo prvo mu ipak treba šansa.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako je umesto Angole odlično, umesto Pejdža ne bih voleo.
Pejdž i on, to bi bila lepa priča. Fali na ovu ekipu šuter još jedan, bojim se da odlaskom AT nećemo imati igru sa kojom smo sakrivali mane šuta spolja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ovo je brat Arona Herisona koji je potpisao za Oly.Sećam ga se iz Himkija bio je tu nešto baš kratko.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Sta je sad ovo? Malo me je zabrinulo sto Mekintajer ima zdravstvenih problema, i sad ova vijest... Hmmmm
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Dalje ruke od nasu spoljnu liniju! Ne bih podneo nijedan odlazak, a da ovaj dodje kao dopuna neka nema sanse, nema ni mesta, ni minute.
Gordic, CMM, Mare, Jare, Trifa, Angola....
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Не верујем у овај трансфер ни 1%. Нема просто места, а ни минута слободних. Неко би морао отпасти, вероватно Ангола, а и Трифа би онда имао мање минута. И овако ће увек неко бити ван ростера. Мада, морам признати да сам његовог брата, како неко горе написа, Арона који је играо за Галатасарај прошле сезоне прижељкивао у Партизану! Чак се некад и спомињао као једно од потенцијалних решења. Е сад једино ако управа нема неке инсајдерске информације да ће можда бити померена такмичења, па ће бити доста гушћи распоред такмичења, па је неопходно ојачати ростер то је друга прича. Овако не верујем!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Neko se biješe raspitivao za trening majice? Evo stavljene su u prodaju, piše na KK fb stranici.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.590
Reaction score
13.550
Локација
Yaoundé
... da... ali, 2XL najveća... I to kao da koriste kineske standarde veličina :icon-confused:
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Pa, valjda su pomislili da će im se lično javiti Slavko Vraneš (@ĐedVuk) ukoliko bude poželeo da kupi majicu. :D

Super su majice, samo mislim da je greška broj 45 na leđima. Po meni, bolje da su ostavili prazno, odnosno da se štampa broj po želji kupca. Nemam neki motiv da nosim 45 na leđima, ali sa druge strane 12, 13, 7, 14, 5, to su brojevi koji su najveći igrači našeg kluba nosili.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.590
Reaction score
13.550
Локација
Yaoundé
Ulepša mi dan :buhaha

Bez šale, ja sam 192/100+, i u taj njihov 2XL nema šanse da uđem. Šta tek da kaže moj burazer sa 196?... a ako ne grešim, i ovde na forumu u uredništvu imamo dvometraše...

Potpuno se slažem za brojeve...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top