Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Razmišljam nešto u kolikim smo govnima (dugovima) I jasno mi je da nas vodi čovek koji samo gleda da bude do jaja, bez obzira da održivost cele priče i to me užasno brine! Ljudi ako nastavimo ovako bićemo u sranju iz koga se ne možemo izvući...

Svuda u svetu FK donira KK, a nas predsednik je odlučio da zarati sa FK. Pitao bih ga odakle misli da ima budžet, ali već znam odgovor... :(

Treba rasterati bagru I iz KK I iz FK I iz SD! (nemam pojma kako...)
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.929
Локација
NbG
Evo par informacija u vezi sa promocijom dresa, halom za sledecu sezonu... pa sve do kokica :kokice
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
ovo prevrtanje ociju, jos i odgovor oko hale..

izgleda da smo skroz izbaceni iz Pionira i da sada ne smemo ni da ga pomenemo..

pre cemo igrati domacinstva u Nisu, nego li da nas puste ponovo u Pionir.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
A ko to treba da nas pusti? Zar nemamo i mi pravo podjednako isto kao i govna limena... na stranu sto se ja zbog onih nakaradnih crvenih boja ne bi ni vracao u Pionir. Samo mi nije jasno kako mogu da nam zabrane.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
A ko to treba da nas pusti? Zar nemamo i mi pravo podjednako isto kao i govna limena... na stranu sto se ja zbog onih nakaradnih crvenih boja ne bi ni vracao u Pionir. Samo mi nije jasno kako mogu da nam zabrane.

polsusaj Ivcu, pre cemo pokriti sve one nedostatke u HS, nego li razmisliti i oticu u Pionir.

A Hala Sportova ima i previse nedostataka, bas sam citao pre neki dan na tviteru sta sve fali..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Samo ću se namejati za "puls navijača"
Ljudi iz kluba ako pročitaju biće im neprijatno
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Najbolja sezonska je da puste dres u prodaju ...i onda ako krene sezona da nas učitavaju sa laser za barkod-kao pivo :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Što se mene tiče Partizan je ove sezone dete u kazni i nema džeparca! Teranje Trinkijerija i puštanje Voldena te vraćanje Stefana Jankovića su stvari koje se moraju najpre dokazati kao ISPRAVAN potez i rezultatima se (ovaj put) mora ZASLUŽITI DŽEPARAC. Mi imamo 7 godina posta, isto toliko strpljenja i NEOGRANIČENU LJUBAV prema klubu koja će da traje do kraja života. Ali kao i dete, neke se stvari moraju zaslužiti, neki se rezultat mora pokazati. Dosta je bilo "kredita". Poslednji trofej u ABA bio je daleke 2012/2013.

Niko mi ne može reći da sam navijač "trofeja", volim klub danas isto koliko i juče i voleću ga uvek. Volim i dete ali ga vaspitavam, ne dozvoljavam da me pravi budalom a još manje da mi sere po glavi. Dakle, strpljenja je dosta bilo a ljubavi nikad dosta. Neka se opravdaju učinjeni koraci pa ću da pojedem sve što sam izasrao... Do tada, nikakva sezonska ne dolazi u obzir!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ne daj Boze da mi budemo toliko dugo bez trofeja kao oni, strah me da pomislim koliko bi nas na tribini ostalo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemoj molim te da "strahuješ" koliko bi nas na tribini ostalo nego STRAHUJ da ne ostanemo toliko dugo bez trofeja BAR ne zato što NE ŽELIMO da ga osvojimo.

Nije reč o trofejima već o postupcima koji su direktno uticali na to da trofeja nema:

1. Projekcija VICE-šampiona i pre nego što sezona počne pa x7;
2. TeranjeTrinkijerija koji je prvi posle DV-a bio na putu da napravi šampionsku ekipu;
3. Fingiranje sukoba sa ćokijem a realno duvanje u istu frulu;
4. Povratak Stefana Jankovića;
5. "Borba kroz institucije" bez suštinske borbe
6. Sedenje u SNS-u a nemanje mogućnosti da izboriš JEDNAK budžet, uz sviranje kurcu da je budžet eto, nikad veći (e sad što i pored toga je 3x manji od kurvinog - To nije ni važno jer ne igra budžet već ekipa (tačno) ALI:
7. Toj ekipi otkineš Voldena i to ga trasiraš u FMP ni manje ni više - da ne ulazim u detalje u detalje

Ostalo bi nas UVEK kada KK Partizan PRAVI šampionski tim (nema veze što ga nema trenutno, ili ako ga neće imati još hiljadu godina). Međutim, ako klub RADI PROTIV sebe, ako se svake godine ZAHVALJUJE za "nikad veći budžet" a sa druge strane dozvoli otimanje Voldena, pa ga onda opravda "agencijom" koja želi da isti igra EL... Pa ti onda objasne da je Trinkijeri "lopina", pa se slože sa ćokijem da je "Italijan u prevari" i sl.

Ako bi zbog svega toga "mi bili toliko dugo bez trofeja" - ONDA smo DEBILI. U tom slučaju, nemoj puno razmišljati - Ne bi trebao NIKO da ostane na tribini i aplaudira SADO-MAZO upravi.

Ostati bez trofeja iz SPORTSKIH razloga ili NESPORTSKIH u vidu krađe je jedna stvar i tada treba biti tu i pomoći klubu na svaki način. Međtim, sam odustajati od titula, ciljano se postavljati na drugo mesto uz pokušaja da se sve to prikrije je nešto sasvim drugo... Nemaš se razloga bojati "Partizan mora ili da ima šampionsku ekipu ili da je pravi" - Kad je tako, nije bitno koliki je post rezultata i da li smo bez trofeja 7 ili 77 godina. Ali ako NEMAŠ šampionski tim, niti imaš nameru da ga napraviš + radiš sve da ga NEMAŠ, e onda ćeš kao neko ko voli Partizan URADITI NEŠTO. Ja nemam drugi način da iskažem neslaganje sa upravom - ovo je moja KRAJNJA nužda i uverenje da tako treba.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Brate kad staviš tepih onda se moraju naglasiti pojedine reči jer ako se čita na mobilnom teško je ispratiti tekst. U mom slučaju nije reč o "VIKANJU" kada se uključi CAPS niti imam lošu nameru. Nekada koristim caps a nekada "bold"...

Nekada je u sportu caps i oduševljenje lepim... Sa druge strane, ljudi ovde zbog različitih strasti previde poentu pa se pojedinim naglašavanjem reči (posebno u dugačkom tekstu) želi ukazati na poentu... :D
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
1000 puta ispricana prica...

kkp je u situaciji takvoj kakva jeste, klub nam vodi sns kao sto vodi sve u ovoj zemlji ne znam sta tu ima da bude ne jasno

na nama je da budemo najbolji u okvirima koji su nam dozvoljeni (ako smemo da uzmemo kup ajde da ga uzmemo, ako cigani moraju da budu prvi nek budu prvi koracima u zadnjim sekundama... a ne ko u fudbalu - cigani moraju da budu prvi sto znaci da mi mozemo da imamo krs tim i prosipamo bodove po raznim lucanima i surdulicama)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top