Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Htedoh da predložim Džasmina Repešu. Više para nego Trinkijeri, lošiji rezultati nego Šćepanović. Win win za upravu. Ali vidim da je zauzet :D

Perasović - pitanje da li može ovaj stres da trpi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Od licitacija samo Perasović.

11876_tmb_72117474_t65f2h.gif


Pa kad krenu ponovo dobri rezultati, eto ponovo Tose sa macem u ruci :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Da. Mada ne znam precizno. Hitno je morao u bolnicu. Poslednju je vodio Baskoniu.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Bespredmetno je da polemišemo oko stvari oko koje se ne slažemo. Imao je ugovor, imao je reputaciju. Da je hteo mogao je da ostane. Ako ništa da bude trn u oku, da ne da na sebe, da ne da da ga oteraju. Ima malo i do moje utopije da bi na klupi nekog ko ide glavom kroz zid za Partizan, ali i AT je konformista i čini mi se da je morao brzo da shvati u kakvo je okruženje došao i da nije sve samo do košarke. Nenormalno u neku ruku, ali takvo kakvo je.

Lični stav.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Konformista - ambicionista, najgora kombinacija za Ostoju.
AT Da je hteo ostao bi - OM da nije znao kakav je ne bi ga ni angažovao.
Ovako sve ono što mu zameriše kako postupa sa Partizanom ispraviše sad...pa i tu ambiciju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu," izjavio je i potom objasnio zbog čega je (ne)očekivano napustio Humsku.

"Odlučio sam da ne ostanem u Partizanu iz različitih razloga. Posle više od 25 godina moje karijere, mislim da imam pravo da izaberem sa kime želim da radim. Kada sam odlučio da zatvorim to poglavlje, želeo sam da otvorim novo. Pojavio se Bajern, ali te dve stvari nisu povezane."

Moj lični stav:

1. Više verujem čoveku koji je pokazao rezultat i rekao da smo kao Real u fudbalu nego čoveku koji ćuti ko pi.ka!

2. Ako je verovati da Bajern NIJE razlog odlaska već da se pojavio nakon odluke da zatvori poglavlje u Partizanu, šta može biti razlog odlaska (a "ima ih nekoliko")? Jedan bi MOŽDA mogao da bude pokušaj da se Trinkiju osetnije skine plata, drugi MOŽDA odlazak Voldena (koji je takođe imao ugovor). Ili je kap koja preliva čašu bio njegov odlazak baš u konkurenta iz ABA lige...? A MOŽDA O'Stojko nije hteo da dovede neke od igrača koje je Trinkijeri doveo sada u Bayern?;

3. Možda je upravo zato izveden zaključak da uprava ne želi Partizana sposobnog i kadrog da se nađe u Evroligi? Opet, ako je tako, ne možeš od nekoga očekivati da ostane i da se istovremeno bori protiv poslodavca koji mu isplaćuje zaradu. Dule nikada niije vodio borbu protiv Partizana da bi Partizan bio gde mu je mesto. Trpao je državu koja ne daje dovoljno para. Trinkijeri je strani državljanin, plus što je uprava=država. Na koju foru mislite da se mogao boriti protiv kluba u kome radi? Jedino što je mogao jeste da ode!
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
457
Локација
Novi Beograd
Videh na ušću nedavno Džikića i Darka Rusa kako šetaju zajedno. Ne znam gde se izgubi Ruso sve ove godine kao trener. Sećam ga se još od vremena dok je vodio Beobanku, čak sam i gledao njihove utakmice u hali sportova. Bio mi je i tad viđen na našoj klupi. Nažalost one jedne sezone kad nas je vodio Budućnost je bila toliko jača da nismo ni mogli više od finala domaće lige.
 
  • Like
Reactions: Dzo

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Dobismo spor sa Ekspo (bivša Marfin) bankom!
Prvostepen presuda doduše, obe strane imaju pravo na žalbu.


I to ne da im ništa ne dugujemo, nego oni nama duguje skoro 900.000 evra! za reklamiranje... rekoh ja da smo imali ugovor sa njima.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
Ocistili nam Marfin, da moze Ostoja kroz institucije da jase KKP jos najmanje dve, tri godine.
Sad vec posluje(mo) u plusu.

Tako da, klub sad moze da nastavi sa sportskim uspesima :


Isti broj titula kao pre pet godina
Isti broj ucestvovanja u EL kao pre pet god.
Isti broj ABA titula kao pre pet godina


nema potrebe za promenama
stanje redovno
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Au koje svrsavanje na Ostoju, a ovo je samo da bi posle cigani pricali kako nas je vlast gurala i da se ne postavlja pitanje o brutalnoj legiji stranaca kod njih.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Cigani će svakako da govore da je vlast stajala iza, kao i svaka od '45 na ovamo.

Limara su nam svakako instalirali na duže i nismo mi ti koji bi ga menjali.

Tako da je u svakom slučaju dobro ovo da se skine sa vrata, pa neka koriste u dnevnopolitičke svrhe kakve hoće.

Samo da se ostvari Limarovo da ,,očekuje da će pravosnažna presuda biti najdalje za pola godine :D'' proročki :D
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Klasična sns priča, javio se pre 10 dana, izazov najveći u novijoj istoriji, najavio da će biti zajebano i da hoće da nas satru, a zatim izvojevao veličanstvenu pobedu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
'Ako neko pljuje po Ostoji onda sam to ja, tako da ti ovaj komentar ne stoji.
Druga stvar, ovaj spor nije od juče i nije ga Ostoja pokrenuo.
Kao što je za FK velika stvar što smo završili sudski proces za stadion, tako je i ovo. Naravno da nije isti rang, ali 1.5 za klub očišćenog duga + 900k prihoda je ogromna svota.
Ostoju to naravno ne abolira od ostalih stvari.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Pričam o obrascu ponašanja. Ala New York pre mesec dana. Prvo ide kukanje kako je situacija preozbiljna, naravno nastala pre njih, bice vrlo zajebano, veliki su pritisci i onda na kraju slavodobitno trijumfovanje. Ne pričam uopšte o delovanju, naravno da je dobro što smo spor dobili, super ako su tamo neki ljudi, pa i Ostoja dali stvarni doprinos da se ovo ovako reši, samo mi je ovakav scenario nešto već poznat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top