Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Realno, ko moze biti budući trener a da nije taj Filipovski? Stvarno ne znam ko bi bio dobro i realno rešenje za dovođenje, ali znam da Džikić ne bi bio sigurno. Nema mnogo trenera u ovom trenutku koji su dostupni, kako znanjem i iskustvom tako i finansijski. Ja sam ubeđen da će Filipovski doći, a kakav je on trener to stvarno ne znam, po biografiji ništa spec.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
ŠĆEPANOVIĆ VIŠE NIJE TRENER PARTIZANA! Limar Teletabis za Kurir: Milivoje Lazić vodi ekipu protiv Igokee

 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ocigledno je da Mijailovic i Loncar trenutno nemaju zamenu, pokusace sa Lazicem nekoliko utakmica, kao sto su probali sa Cankom, ili preimenovani kako su pokusali prosle sezone sa onim, kojeg sam zaboravio kako se zove, kao i mnogi drugi u slicnoj sitauciji.

Ima pomocnika, Matovic,nesrecni Mijatovic, Mijailovicev drugar, ali ce voditi Lazic, koji je trener juniora i osvojio je kvalifikacioni turnir za Evroligu. Ovaj Lazic je bar studiozan za razliku od Scepanovica. Za kojeg se pogresno mislilo da to sto je bio pomocni trener da mu je mnogo donelo na edukaciji u tom poslu, a Trinkijeri po sopstvenim recima, bira bivse igrace za pomocne trenere zbog instinkta i igrackog iskustva.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Да смо нормални већ би била ископана давно а не да чекамо да они ископају Партизану. Нису џаба преузели трибину она шамарања су била увод у ово сад.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
Kakav je ono performans sa ikebanom i KKP upravom?? Slazem se da i Ostoja treba da leti ali gmazura i vucelic odavno nas unistise pre ovog jadnika ostoje a za njih nema akcije i reakcije??? Ajmo redom...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Jedna da kazem na zalost mozda i dobra stvar koja su ova teska vremena u KK donela jeste da su tacno pokazala odnos "legendi" prema klubu i koliko ima je uopste malo stalo do kluba. Svi peru ruke, prave se ludi i beze ( da ime ne propadnu kombinacije) a isto tako se i pokazalo koliko je lako tudjim k...gloginje mlatiti !!!

Lepo je Dule kod Zexa rekao postoje treneri stvaraoci, oni koji koriste i oni koji unistavaju!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Super je ovo cveće, al mislim da ako je u mogucnosti ta stranica ili forum da organizuju protest protiv uprave kluba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.713
Reaction score
29.413
Локација
Beograd
Ne mogu da dam mišljenje ako ne znam o čemu se radi...ipak...kad vas teram na performanse Marine Abramović, niko neće, a ovaj ,,performans,, sa vencem (tj. buketom, cvećem?) se nekima već sviđa - iako ni oni verovatno ne znaju sve o njemu?

Šta piše na ,,lenti,? Kome je ,,buket,, namenjen? Treba li da liči na sahranu, ili na nešto drugo? Ima li smisla stavljati tako nešto pred Klub jednog Kiće, Praje, Saleta, Duleta, Novice i svih ostalih?! Klub svih nas.
Znate li vi koja je VELIČINA ovaj Klub, pa da bi neko, bilo ko, tek tako izvodio performanse pred njim koji su...ne znam kakvi...morao bih da budem upoznat pa da ,,ocenjujem,, ali...da li je to duhovito, prigodno, pametno...ili je suprotno tome...?

Ne sporim ja nikome da izražava mišljenje i volju i kreativnost, ali voleo bih da osim kritika na račun igrača, trenera, uprava, klubova, neko pokaže i dobru volju pa da ode u bilo koji NAŠ klub i pita, treba li vam nešto? Da okrečim, počistim, pomognem, platim...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.071
Локација
Kipar
Razvlace nas kao mrcinu. Sad nek limar objasni koliko smo para ustedeli sa teranjem Trinkijerija. Ako ima obraza.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
U FK je trebalo odneti Januara 2012.,a u KK Septembra 2015. Mi smo klub koji je uspeo da otera dvojicu najboljih trenera, po mom misljenju i najmoralnijih ljudi, zbog toga sto prvi nije pristajao na kombinacije uprave i progovorio protiv toga,a drugi zato sto se suprostavio autoritarnoj vlasti iz klupskih interesa.

Sada,u FK-u,Stanojevic je nasledio lose funkcionisanje kluba, protiv kojeg se borio, prema tome ne moze se njemu spocitavati je u klubu, koji je ovakava kada je vec zrtvovao svoje mesto na kojem nam je doneo 3 titule i Ligu Sampiona. Dule je oteran, jer nije bilo dovoljno ljudi koji su spremni da se bore za klub, protiv vlasti, bez para.

I u jednom i u drugom slucaju su uspostavljeni vrlo negativni standardi, koji se tesko menjaju. Pritom,naravno to su prelomni slucajevi, bilo je u FK-u slucaj Jokanovica, Mirkovica, izbora 2009., Tomica. U KKu Dule dok je jos bio u klubu je bio sam.Degradirana je struka kao i dostojanstvo kluba .
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika
Ne mogu da dam mišljenje ako ne znam o čemu se radi...ipak...kad vas teram na performanse Marine Abramović, niko neće, a ovaj ,,performans,, sa vencem (tj. buketom, cvećem?) se nekima već sviđa - iako ni oni verovatno ne znaju sve o njemu?

Šta piše na ,,lenti,? Kome je ,,buket,, namenjen? Treba li da liči na sahranu, ili na nešto drugo? Ima li smisla stavljati tako nešto pred Klub jednog Kiće, Praje, Saleta, Duleta, Novice i svih ostalih?! Klub svih nas.
Znate li vi koja je VELIČINA ovaj Klub, pa da bi neko, bilo ko, tek tako izvodio performanse pred njim koji su...ne znam kakvi...morao bih da budem upoznat pa da ,,ocenjujem,, ali...da li je to duhovito, prigodno, pametno...ili je suprotno tome...?

Ne sporim ja nikome da izražava mišljenje i volju i kreativnost, ali voleo bih da osim kritika na račun igrača, trenera, uprava, klubova, neko pokaže i dobru volju pa da ode u bilo koji NAŠ klub i pita, treba li vam nešto? Da okrečim, počistim, pomognem, platim...
Screenshot_20201030-090640_Instagram.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top