Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Za kraj, nedavno me jedan cigan kog znam podsjeti: "A jel se sjecas koliko si radovao kada ih je radonjic ukopavao? E tako sada ja.". Kada sam cuo ovu pricu iz neprijateljske perspektive, sve mi je bilo jasno.

Druže ne kapiram koga je Radonjić ukopavao i kakve veze to sve ima u ovom našem kontekstu vezanom za KKP? Jel to on kaže da smo mi potkopali Radonjića da ode iz FMP-a kao što su oni potkopali da Trinkijeri ode iz KKP? Jel to hteo da kaže ili šta? Ciganska mi logika nije jača strana, previše sam glup :buhaha:buhaha:buhaha

Šćepi srećan put. Bilo bi časnije da je sam dao ostavku još posle onog debakla u EC na gostovanju al ni sada nije kasno. Što se tiče zamene imam dve krajnje nerelne želje i jednu realniju: 1. Vujošević, 2. ŽOC, 3. Džikić /mada mi on ne uliva apsolutno poverenje jer je nakon titule u ABA razbucao Budućnost kao namerno da je hteo da ih razjebe/ :D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nekako mi ga žao ali stvarno je neiskusan i trenutno je Partizan preveliki zalogaj za njega. Neka se kali jedno 10-ak godina pa bih možda onda volio da ga vidim na klupi Partizana.

Moja nerealna želja nije Dule Vujošević, kolika god da je on legenda kluba, čovjek ima velikih problema sa zdravljem, nije to više onaj stari, opasni, grlati Dule koji plijeni autoritetom. Ovu bandu bi jedino mogao ukrotiti najbolji evropski trener, ŽOC.

Od realnih imena priželjkujem Džileta, grobarčina, harizmatičan, vrhunski poznavalac košarke i rada sa stranim igračima, pritom engleski jezik priča fluidno kao srpski, što je dodatni plus za sadašnji roster.

Ne bih bio nezadovoljan ni da dodje Sašo Filipovski, ipak je to čovjek koji je trener od 1996-te, vodio je par ozbiljnijih ekipa, osvajao titule u Poljskoj, bio dobar sa Olimpijom, sa Banvitom osvojio kup Turske prije par godina pobjedivši Efes, nas (vodjeni Trinkijem) pocijepao u Beogradu sa Monakom... U svakom slučaju bi bio veliki upgrade u odnosu na Šćepa.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Druže ne kapiram koga je Radonjić ukopavao i kakve veze to sve ima u ovom našem kontekstu vezanom za KKP? Jel to on kaže da smo mi potkopali Radonjića da ode iz FMP-a kao što su oni potkopali da Trinkijeri ode iz KKP? Jel to hteo da kaže ili šta? Ciganska mi logika nije jača strana, previše sam glup :buhaha:buhaha:buhaha
U pravu si, nije njima mjesto ovde. Htio sam reci da su oni kojima smo 13god. nabijali komplekse ocekivali da Scepanovic sto duze ostane.

Trenutno su u klubu zamjenici zamjenika i malo je reci da tu nema nikakvog potencijala. Dok je ova uprava, nema sanse da dovedemo ozbiljna grobarska imena. Dzikic mi se ne dopada jer njegov nastup je kao da misli da je veci od Partizana. Imao je dobru polusezonu ali omanuo kada je trebala nadogradnja.
Koliko se ja sjecam, Milojevic tulumari po NBA, ali je slobodan :) Bez obzira na mnoge kritike ovde na forumu pokazao je da je lojalan + Megini rezultati i nisu toliko losi s obzirom da se radi o komercijalnom klubu za prepakiranje talenata.

Cak sam naletio skoro na clanak u kom je izjavio da nije htio da zamjeni Duleta iako su ga zvali.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Neka Miloja tamo gde mu je lepo i gde neće imati obaveza...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Realno ova uprava i da ima dobre namere prema Partizanu ne bi trebala da dovodi trenutno skupog trenera.
Mi smo bez domaćeg terena, navijača možda najviše oštećeni u evropi, i mnogo su nam manje šanse u evrokupu samim tim. Druga je priča što upravu boli tuki za dobro Partizana.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
ma onaj bre, žitkobasket, što otkrio bogdana :D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd

prema najnovijim informacijama, Džile je legitimna opcija.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Hteli mi to da priznamo ili ne Dzikic je najrealnija opcija, a i jačine ekipe
iz njegovog prethodnog mandata i ove trenutno su neuporedive. Mada sa druge strane, trkati se sa ovima iz predgrađa ove sezone ne znam koliko je pametno.Budzet im je neograničen a nama odavno probijen i samo možemo da se ukanalimo još više finansijski.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Džikić ne može biti lošija opcija od Šćepe ali daleko je od onoga što nama treba. On jeste doneo titulu ABA Budućnosti ali sa tuđom ekipom koju nije on sklapao. A onda je odmah sledeće sezone sam od pobedničkog tima napravio frankenštajna koji ne može da se sastavi. Pri čemu se ne može reći da nije imao para. A u Partizanu ih svakako neće imati...

Mi se odavno ne možemo trkati sa predgrađem. Naša trka je ova u EC i nju moramo da dobijemo kako bi se dokopali EL. Tek onda stičemo preduslov da za manje pare dobijamo i kvalitet u rosteru. FMP koliko god da ima para negde se u tom slučaju mora zajebati. Međutim u situaciji kada mi ne igramo EL oni ne mogu da se zajebu. Ono što ne uzmu sada, uzeće nam posle ako valja čemu /kao Voldena/.

Samo EL vadi Partizan na pravi put a bojim se da se EL zatvara i da tu neće biti mesta za nas. Posebno ne za ovakve nas.
 
Последња измена:

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Џиле има килажу за тренера Партизана!
Е,сад не би требао да има алиби приче као прошли пут,где је малтене после сваког пораза кукао на играчки кадар.
Супер је тај шмекеризам али ајде сад мајсторе да видимо и тебе.Имаш тим чије смо могућности видели под добрим тренером а видели смо њихове домете и под лошим тренером.Покажи нам сад и ти да поред већ поменуте килаже имаш и знања за тренера Партизана.
Подршка за Џилета и честитке госпођи Милки јер јој је син поново у једином клубу на свету целом.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Za Dzileta i nogu i ruku, najbolja trenutno dostupna opcija, formiran tim koji mora da se zategne, a Dzile zna sa Amerima kao sto je Kodi, u Krki ih je uvek imao i jebao nam majku sa njima
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Razvlace nas kao mrcinu. Sad nek limar objasni koliko smo para ustedeli sa teranjem Trinkijerija. Ako ima obraza.
ne treba obraz, samo cista matematika, Trinki plus Kori Volden 880.000 evra "usteda" kao sto kazes....
a "teranje" je bilo takvo sto je dobio ponudu kao sto nije imao nijedan trener u istoriji kluba, da kazem 50% vecu nego sto je imao Dule kada je imao najvecu platu...plus ono sto je i trazio kada je dosao, velelepni stan, posluga, avio karte, sofera 2, obezbedjenje...
eto tako je "oteran" Trinki....
Ne kazem da mi nije bilo krivo sto je otisao, svi smo ga zavoleli...ali ovo su notorne cinjenice....
Otisao je zbog para...ili nije ostao zbog ljubavi...ko kao hoce...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje

prema najnovijim informacijama, Džile je legitimna opcija.

i jeste i nije...
Rastao se na ruzan nacin od Partizana a neki ljudi koji resavaju su i tada bili i sada su na visokim funkcijam u klubu i oni su protiv...
Ostoja tada nije bio u klubu i on je ZA.... obicno on ima zadnju rec...neznam...

Licno mislim da bi mogao da pokrene igraca, da ih postroji i da ce kao i prosli put na juris i euforiju da nanize jednu seriju pobeda...e posle toga neznam... jer nema publike jebiga, to je nenadoknadivo za nas klub naspram ovih velikih koji igraju u pozoristu ceo zivot...

Secate se kada je dosao, kakva je to bila euforija, nanizao 6-7 pobeda, mnogo smo bili poleteli, pobedili cigane u polufinalu kupa.... a onda je zasro sve...Izgubio finale kupa, ispao u polufinalu domace lige od fmp-ea sto je mozda i najveca bruka kluba...pregovarao sa Cedevitom i Buducnostim usred plejofa ABA lige.... nije bio srecan rastanak uopste.....
Sigurno i on ima svoju stranu istine...
Morace da progutaju knedle obe strane za dobro kluba...ako uopste dodje....
Grobar je do koske to mu niko ne moze osporiti ... i u odnosu na ova imena koje se pominju (a neznam ni zasto se pominju kada ih niko na kurac ne stavlja) Filipovski, Radonjic, Pesic... nemam dileme ...
Naravno uz cinjenicu da su Zoc i Dule utopija...za sada....
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
@CRNI BOMBARDER ,tako je! Dosta vise proseravanja o Trinkijeriju i pravljenja bozanstva od coveka,smucili su mi ga pojedinci do koske sa tim! Bili smo mu simpatican projekat,velike rezultate je postigao,na kraju je korona sjebala pricu a covek dobio ponudu od evro-ligaske ekipe i cao djaci. Kakve crne bajke o ljubavi i slicno. Mislim da je fantastican trener a zbog nacina na koji je otisao nemam visoko misljenje o njemu kao coveku. Jedan je Dule Vujosevic!
A sto se novog trenera tice,od svih imena u opticaju Dzikic mi se najvise svidja,znanje ima,grobar je do koske,imace dosta bolju ekipu nego proslog puta i mislim da moze dobre rezultate da postigne.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A šta mislite da se uputi javno izvenjenje limaru teletabisu za onaj performans, ja stvarno nemam želudac, a ni takve živce kao nekad, da opet prolazim kroz besede o pekoviću spasitelju i nezahvalnom treneru davitelju, koji odbija funkcije u klubu, sa sve pikanterijama iz prve ruke, ovaj put u malo izmenjanim ulogama, a istom poentom.

Verujem ni većina forumaša koja je ono prošla, ne bi ponovo isto to, u drugom papiru.

Iskren predlog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top