Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Mišljenje je OK.
Ne znam zašto ti smeta onda i tuđa mišljenja?

Svaki trener u istoriji Partizana je imao veću platu od Trinkijerija kada se uzme u obzir iz koliko kutlača se morala tj mogla sipati lova.
Tako da 50 evra koje je dobio Vujošević su veće od Trinkijerijevih ukoliko je država dala Vujoševićem Partizanu 1000 evra a Trinkijerijevom Partizanu 10000evra...Mislim onako prosto rečeno.

Nije istina ni za kvadraturu, obezbedjenje je imao onde gde je trebao da ima svoje obezbedjenje uostalom kao i Ostojić ,samo što na njega zbog Vučića niko ne sme ni obrvu podignuti ,dok na trenera Partizana je poznato šta se sve baca.
Za avio karte ne znam,i uostalom šta je problem platiti čoveku kartu ako je sponzor Air Srbija.Ali obzirom da kralj je bio godinu dana vezan za BG zbog kovida ne znam gde je pa putovao to.
Mislim mišljenje ti je ok ponavljam ...samo što veze nema sa činjenicom da smo imali sve sa sve dokazima da možemo ali nije valjalo . A eto ja nisam ništa okrenuo
Apsolutno mi ne smeta tudje misljenje, cak sto vise postujem svaicije a kada je argumentovano onda koregiram svoje... a reakcija je, kako da kazem , razmena misljenja..
Ovo sa kutlacama ti je OK objasnjenje, jedino nisam siguran dal je to bas takva razlika, jer fudbal je drugo a kosarka drugo...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@CRNI BOMBARDER
Ne znam da li imaš lošu nameru ili ne ali pišeš svašta. A ko bi trebalo da ima veću platu? Kakva je to logika, od odlaska DV najveće ime i cene konstantno rastu, za pare koje sada trenutno uzima Stefan Janković igrao je nekad Doron Perkins u Makabiju.
Ne znam šta ti tu nije jasno.
Ovo oko benefita je tek čist nonsens jer se podrazumeva za većinu stranih trenera ( sem možda obezbeđenja, u šta nisam ni siguran) a avionske karte su tek smejurija samo da se nabaca što više. Trebali ste da pomenete i džabe under armor opremu.
Na tom nivou sporta, toje kao da neko kaže vidi ovaj moj zaposleni ima top uslove plaćam mu markicu.
Pokušavaš namerno da ga izdvojiš iz rasprave kao nekog razvratnog bogataša da bi ljudi izgubili konekciju s onim bitnim.
A normalno da on zarađuje na nekom mnogo višem nivou, uostalom tako je i sa igračima a ne samo s njim.
A ovo poslednje je samo dokaz svega ovoga i sam priznaješ da mu je ugovor revidiran. Znači ponuđeno mu je kada je dolazio još više, a sad jebiga mnogo ti je to rođače.
To je ko ono radiš negde za soma evra, pa ti gazda kaže aj sad za 700, sram te bilo pola Srbije radi za minimalac.
Populizam, a vas insajdere s lošim, dobrim ma kakvim namerama, slušam koliko i Ostoju i njegova opravdanja, jer je ista linija informacija.
Logika uvek bolje služi.

Da se vratim na ovo malo teme što je ostalo.
Kapiram da sam smorio i boga i narod kolko sam pisao da ne podnosim Džikića i taj njegov pristup, ali bez sarkazma na tržištu je najbolje rešenje ( ako se ne puca na neku višu klasu tipa Perasović :D ) a Mitrović je propušten letos.
On je dobar do odličan požar trener, i pisao sam već da je njegova prva sezona kod nas doktorska disertacija a druga za padanje razreda u osnovnoj. Ne zna da sam postavi sistem, loš je dugororčno, ubija ga sujeta, ne zna da se postavi prema upravi, prema tim gradskim pričama, zaratio je s tošom, kecmanom svima živima itd...
Opet posle prve sezone u budućnosti ( opet samo prve) njegova karijera je u slobodnom padu, ali da odradi malo doselekcije, da na brzinu to zanatski skocka, to može.
Mislim da se KK igra ko FK pa da dođe trener i zameni ceo tim to bi bila preozbiljna avantura.

hah umes da ubedis coveka pa to ti je... Eto stvarno nisam uzeo u obzir te cinjenice, rast cena i plata, tako da text mozda zgleda tendeciozno za onoga ko zeli tako da izgleda, a ja u stvari zalim iskreno sto Trinki nije ostao pa potsvesno pravdam klub jebiga... ali ovo sa insajderstvom nikako ne razumem, kakav sam ja insajder prisutan na sajtu od 1996 godine a mozda i ranije... bicu neskroman i reci cu da ne vidim da je neko iz tog vremena ostao...mislim aktivan...
Za Dzikica potpisujem sve...nesto slicno sam nocas i ja napisao, ali ne tako strucno kao ovo tvoje...
Zbog prirode moje profesije nemam bas mnogo prostora da redovno pisem, pa to izgleda da se pojavljujem sa nekom ciljem...a ja samo sada koristim period izolacije :)
Necu jos dugo narusavati idilicnu atmosferu na forumu, nekada je to bilo mesto gde covek nadje olaksanje od svog bola ili radosti u vezi naseg Partizana, ne vidim razloga da sam sebi stvaram nemir i nervozu, imam je na pretek ionako...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@CRNI BOMBARDER
Ovo za insajdere se nije odnosilo na tebe nego generalno na sve insajdere. Jednom sam mislim jednom adminu foruma objašnjavao koji je stvarno imao insajd informacije da ih malo obradi prvo i da se posluži zdravom logikom pre iznošenja.
Jer ja kažem iako su vaše informacije tačne i ako imate dobru nameru od vašeg izvora zavisi interpretacija, kad se posvađaš sa ženom i pita nju neko šta je bilo to je sigurno insajderska informacija, ali ne verujem da će odgovarati tvojoj verziji priče...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ovo za Džikića sve stoji, uz to ćemo saznati koji su novi trendovi u Nju Jorku i Berlinu, šta je urbano, hips, kakva se zika sluša, šta se nosi, šta furaju mladi...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Mozda bi mogao Misko uz Dzikica i ovog Petruševa da nam pošalje...

A mi možemo njemu Stefana Jankovića (mada mislim da nije njegov...) :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Bitno da je Ostoja u dobrim odnosima sa kafe kuvaricama, inače bi ga oterale, pa šta bismo onda...

A i sreća pa finansijski dobro stojimo, pa ćemo napokon isplatiti Stefana Jankovića pa ne mora da igra.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Meni samo malo "čudno" da se neko pojavi na forumu posle toliko vremena, baš na dan kad Partizan igra utakmicu bez trenera. Prvi post ide kao lobiranje za upravu, da se namaže blatom i govnima najbolji trener kog smo imali od početka krize KKP.

Zatim kad spram rejtinga člana, post nije prošao najbolje, kreće povlačenje "nisam ja tako misli, nisam se dobro izrazio...". Sticajem okolnosti znam ko si i šta si sve uradio za klub (99% nas neće nikad biti blizu toga), ali izbaciti post o stanu, plati u obliku najprljavijeg veša, teško da može biti nespretno, a ne namerno. Baš danas.
Svakako smatram da si izmanipulisan informacijama i da ti osnovna namera nije bila protiv bilo koga, naročito Partizana.

Glupo je pisati da je Ostoja veliki partizanovac i da on ne bi ugrozio rezultate kluba. Jel se drogirate? Ne voli Partizan više od sebe! Čovek je duboko zaglibio, ima firmu na staklenim nogama, od koje mu život zavisi, pa pre će da ugasi Partizan nego svoj biznis. I naravno da će da uradi, ako bude morao. Naravno, neće morati, njegov zadatak je da bude drugi, ni milimetar više.
Ako bude trebalo da osvoji titulu, ako psihu bude u interesu, biće Ostoja i šampion.

Takođe ovaj neki član koji se pojavio od nikud i ovde isprovocirao 50 postova, isto "slučajnost"?

Neću da se ponavljam, napisao sam ovde više puta istinu od Trinkijeriju, ne insajderski preko kluba, nego privatno. Isto tako sam i najavio dužinu ugovora u Nemačkoj mesec dana pre potpisa. Vratio bi se on sleće godine, ako se stvore uslovi za to. Ne finansijski primarno.
AT je pametnima rekao sve kroz jednu rečenicu, a glupima nikad neće reći dovoljno makar napisao knjigu na temu.


I da, AT nije znao gde dolazi. Kad su otišli u Italiju da se dogovore, obećali su kule i gradove, a realnost su ukrasili do skoro savršenstva. Kad je došao i video gde je došao, hteo je odmah da se vrati. Nekoliko dana su ga ubeđivali da ipak ostane i da će biti sve "sređeno". Onda se vezao i za klub i ... Nebitno je sad.

Pritisak mi je 300 sa 200 od ovih priča 100.put u pm
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Iz Čačka sam, i svi ovde znamo kakve je fore i malverzacije pravio Ostoja, ali takodje provereno znam da je veliki Partizanovac i da stvarno ima veliku zelju da Partizan opet bude na vrhu, verovali ili ne.
Mozda i ima, ali ima vecu zelju da mu u novcaniku ostane za presadjivanje kose. Ako na jedan tas vage stavimo interes Partizana, a na drugi i najmanju mogucnost za licnu stetu gospodina Ostoje, ode nas Partizan u nebesa za nanosekundu.
Mislim da se ovaj forum previse bavi SNS-om i politikom.
Ne, bavi se premalo. Takav socioloski fenomen, ta kolicina sebicnih ljudi spremnih da se odrekne buducnosti sopstvene dece zarad malo koristi je za siroku diskusiju.
Ja sam prvi protiv njih i uvek cu biti i dace Bog da padnu što pre,
Lazes ko pas. Vonjate i preko ekrana.
ali treba shvatiti notornu činjenicu da bar 50% navijača Partizana podržava SNS
.
To nisu navijaci Partizana. Mozda misle da jesu, ali grobari nisu ljudi koji ce za sendvic ici protiv sopstvenih uverenja.
Da li treba da se odreknemo te mase? Da ostane nas 100 sa ovog foruma jer smo mi veliki Grobari protiv SNS? Da li od 20000 ljudi u Areni treba da ostane pola ili još manje?
Treba. Nek se gone u picku materinu, ne bih da delim vazduh u dvorani sa vulinima.
Ja imam drugara koji je SNS aktivista na lokalu a ide na svaku utakmicu Partizana, logikom koja vlada na ovom forumu on nam više ne treba? Mislim da takve podele ne mogu ništa dobro da donesu.
Reci mu da je pogresio klub, pa zajedno u Zeleznik. Preseli vam ti sendvici marvo.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Urodila plodom usteda na skupom treneru i "alavom" crncu, pa sad imamo raspad sistema kojem se ne nazire kraj. A sve to zajedno kosta mnogo vise nego taj trener i walden. Da se ne zajebavamo vise kako su to pravi razlozi njihovih odlazaka. Ovaj idiot na celu kluba ako ima malo mozga mogao je to da predvidi, zato ne pije vodu ta prica o smanjivanju budzeta.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
https://www.juznatribina.net/forum/index.php?goto/post&id=1122947
Mozda i ima, ali ima vecu zelju da mu u novcaniku ostane za presadjivanje kose. Ako na jedan tas vage stavimo interes Partizana, a na drugi i najmanju mogucnost za licnu stetu gospodina Ostoje, ode nas Partizan u nebesa za nanosekundu.

Ne, bavi se premalo. Takav socioloski fenomen, ta kolicina sebicnih ljudi spremnih da se odrekne buducnosti sopstvene dece zarad malo koristi je za siroku diskusiju.

Lazes ko pas. Vonjate i preko ekrana.
.
To nisu navijaci Partizana. Mozda misle da jesu, ali grobari nisu ljudi koji ce za sendvic ici protiv sopstvenih uverenja.

Treba. Nek se gone u picku materinu, ne bih da delim vazduh u dvorani sa vulinima.

Reci mu da je pogresio klub, pa zajedno u Zeleznik. Preseli vam ti sendvici marvo.
Dal @tobacco uopšte gubiš vreme i živce da čitaš šta ovakvi pišu :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@vico23
Niko se ovdje ne bavi SNS.
SNS se sistematski bavi JSD Partizan već godinama, jako je uspješan u tome, urušava ga gdje stigne. Naše pisanje je samo opomena da se to ne zaboravi i ne oprosti.
Svako ko podržava SNS učestvuje u rušenju JSD Partizan.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top