Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Maxbet piše da je Filipovski pristao
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Nelson

To pravilo o stranom treneru bez titule se odnosi samo na KLS, na snazi čini mi se već duže vreme. Kako bi se šatro pružila adekvatna šansa domaćim trenerima da se razvijaju, a kako bi dolazili samo stranci koji nisu upitnog kvaliteta, već oni koji će ga podići

Filipovski.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nije grobarski predavati se prije nego što je gotovo. Mi moramo da se borimo pa makar igrali sa juniorima do kraja. A treba nam i trener koji će što prije to usaditi igračima u glavu. Ne igraš za Mornar, igraš za Partizan jebote! I dosta sa tim glorifikovanjem cigana, i "odustajanjem od ABA-e", pa da je takav mentalitet imao Dule mi nikad šampioni ne bi bili. Ajde onda nek se ne igra liga pa neka odma' daju titulu onome ko najviše potroši preko ljeta. Daj sposobnog trenera pa da se tučemo.

1000% tačno ako pričamo o Partizanu. Međutim, mi sada navijamo za okupirani Partizan koji se nalazi pod prinudnom upravom O'Stojka. Imali smo sposobnog trenera, tukli smo se i umalo ih pobismo sve... Al nije to cilj kluba za koji navijamo. To je novi klub funkcionalno drilovan i osmišljen da bude drugi. Može ABA i sa juniorima al će te juniore odma prekomandovati u limeni pogon FMP-a samo ako slučajno pokažu da mogu procvetati.

Znam jadikovanje nije opcija ali za akciju nemamo "kritičnu masu". Suviše nam je dobro. Fino, toplo, uhlebljeno i boli nas Q za Partizan. Imamo tastaturu i 10 prstića. Imamo penzose koji se lože na voljenog, srednju klasu koja ili traži ili čuva zaposlenje i klince koji od svojih 7 do 14 nisu videli da KK Partizan igra EL.

JBT zamisli dete koje sada ima 14 godina i ne seća se jasno Partizana u EL, o titulama mu pričali deda i tata! Al nema veze, bitno da je nama dobro. Jebao nam O'Stojko majku!!! I nemoj da se lažemo.... Na 7 godina možemo slobodno dodati još 5 sigurno.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Dal postoji 1% da Dule uzme Partizan ?
Svi ostali su nebitni naspram njega !
Kako vreme prolazi...JEDAN JEDINI !

Trofejni Vujosevic zavrsio sa Partizanom bez titule,nije to lepa prica za kraj filma.
Vrati se Doktore da uzmes sto ti pripada !
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Voleo bi da se Dule vrati (makar u ulozi u kojoj je trenutno kod Rumuna)
Na više portala provlači se info da je rešeno pitanje trenera. Da je Filipovski novi trener.
Iskreno, koliko god pratio košarku. Ne sećam ga se u ulozi Duletovog pomoćnika.
U njegovoj biografiji piše da je radio sa Duletom, Smagom, Tanjevićem.
Sve u svemu. Daleko od toga da nema iskustva.
Ukoliko je ova vest tačna.
Želim mu dobrodošlicu i uspeha u radu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Nesto mi nije pouzdan ovaj MaxBet,
Isticu u prvi plan da su oni prvi najavili ovakav rasplet, a kazu nema potvrde od trenera?!

Odgadjanje meca sa Huventudom obezbjedice jos par dana potrage za novog trenera tako da jos vise sumnjam da je danas sve dogovoreno za Filipovskim.

Od Duleta alhemicara i Trinkijerija nesto najblize njemu, pocinjem da vjerujem da ti fitlook macani ala Jovanovic nisu dobra rjesenja.
5XL :) su velicine koje trebamo potpisati i Dzile/Milojevic su taj gabarit. jbg. tesko ce biti privatiti bilo kog novog, ali ja sam se povukao na rezervni polozaj.
Sada je bitno izbjeci totalni raspad u vidu tjeranja igraca tokom sezone. Onda smo i sledecu sezonu zasrali. Treba ovo izgurati koliko korona dozvoli, popraviti rezultate ako je moguce i napraviti rez/sjecu kada se zvanicno zavrsi sezona.
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Moze da dodje i Fil Dzekson da nas trenira,ne vredi.Dobrom delu igraca se treba zahvaliti,pocevsi od Zagorca,Mekintajera...do Stefana Jankovica koji je pomisljenju nekih ovde na forumu,najvise napredovao u Partizanu.. :D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Navijao sam za Džikića ali i ovaj je dobar trener, zadovoljan sam. Razbucao nas je sa Monakom u Beogradu :-D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.598
Локација
Kipar
Realno Partizan moze da dovede samo trenera iz trece trenerske lige. Posle raspleta sa Trinkijerijem ozbiljnost i ciljevi kluba su ocigledni.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.021
Moze da dodje i Fil Dzekson da nas trenira,ne vredi.Dobrom delu igraca se treba zahvaliti,pocevsi od Zagorca,Mekintajera...do Stefana Jankovica koji je pomisljenju nekih ovde na forumu,najvise napredovao u Partizanu.. :D

Ne mora Fil Dzekson. Prosle sezone je bio dovoljan Trinkijeri, znamo kako je to izgledalo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dal postoji 1% da Dule uzme Partizan ?
Svi ostali su nebitni naspram njega !
Kako vreme prolazi...JEDAN JEDINI !

Trofejni Vujosevic zavrsio sa Partizanom bez titule,nije to lepa prica za kraj filma.
Vrati se Doktore da uzmes sto ti pripada !
Ne bi me čudilo da Ostoja pokuša da se opere da ga navabi na neku ulogu savetnika ili tako neke ikebane, ali da kao ćuti po medijima, što naravno ne bi uspelo :D
Što se tiče Filipovskog, osrednja je to karijera trenutno, ali aj da kažem da cenim trenere štrebere, koji nisu imali neku igračku karijeru plus je imao stvarno par dobrih sezona ali nikako nije uspeo da ispliva na neki veći nivo.
I samo bih dodao, ma ko vodio Partizan u smislu uprave, trenirati takvu instituciju je privilegija. Nemam nameru da žalim ni Peru ni Vladu pa ni Čanka ( ponajbolji čovek i trener od njih) jer su na osnovu igračke karijere dobili igrom prilika šansu da vode jedan od najvećih evropskih klubova.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Prvo i osnovno jeste da moramo znati ambicije kluba. Ako je ambicija El, onda dati sve pare sto boljem treneru. Ako je ambicija da prezivimo, onda daj dobre pare za trenera, a igracki kadar napuni mladjim domaćim igračima. Situacija gde ne znamo gde cemo je najgora i najskuplja.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Moze da dodje i Fil Dzekson da nas trenira,ne vredi.Dobrom delu igraca se treba zahvaliti,pocevsi od Zagorca,Mekintajera...do Stefana Jankovica koji je pomisljenju nekih ovde na forumu,najvise napredovao u Partizanu.. :D

Prijatelju Krle, gresis. I za trenera I za igrace. Mi nikada necemo imati novca za dvanest vrhunskih igraca, zato je presudno ko nas trenira. Mi smo postali prvaci Evrope sa Stevom kao centrom, uz svo duzno postovanje. A seti se ko je bio trener a ko savetnik. Zagorac verovantno nece biti svetski igrac iz raznih razloga, ali je on dragocen za klub u smislu ocuvanja duha partizanstine i bice nas naredni kapiten, ako sve bude ok. Mi nismo instant klub, najvrednije sto imamo nisu titule, nego sistem vrednosti, pa i estetika koja nas sve okuplja oko Partizana.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Izgleda da sam ja pojam Partizanstine totalno pogresno shvatio...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top