Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Ako smem da pitam, jel' vi to, momci, Kapitena zaboravljate slučajno ili namerno?! Jer, ako je slučajno, onda računam da računate da se podrazumeva i da se "traži naslednik", ali ako nije slučajno, neće da može bez njega... On je spona. Još uvek on.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.622
Локација
ante portas

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Da li nekog interesuje novi trener Partizana?
Interesuje mene!

Ima li neko da ga dobro poznaje i stručno objasni šta možemo da očekujemo od njega?
Doduše, čitao sam već na portalima šta su neki rekli, ali ima li još nešto?
Ja od njega očekujem da sa Partizanom uzme sve trofeje ove godine... :D
 

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Jeste da se dosta kasnilo sa otkazom Scepanovicu i dovodjenjem novog trenera, ali sta sad. Navikli smo da ne radimo kad i sta treba.
Puno srece novom treneru, kome ce bez doselekcije biti potrebno cudo za uspeh. Doduse, koga se prvo odreci, da ne kazem koga pre najuriti, pitanje je sad. Jankovici, Rade, Mika, Angola, cigance... Jaka konkurencija.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Ja bih Radeta prvog izbacio iz ekipe iako su za to sanse male... Mene taj lik toliko nervira da ja to ne mogu recima da opisem... Jedan mlad covek a da nema toliko zivota u sebi, to je strasno... Ljudi imaju bolesnu decu, dozive velike tragedije u zivotu pa se nekako dignu i nastave dalje sa vise elana nego doticni gospodin koji je zdrav, prav ali dzaba, ne znam kakvu samarcinu treba da dobije da bi se trgao...

Posto se eto pise da ce sa novim trenerom i dva navodno igraca da dodju, jedan mora biti odlican suter, jedino kad se Pejdz digne na sut mozemo da loptu vec vidimo u kosu, svako drugi ko opali vise mislis da ce da promasi nego da pogodi...

Srecno novom treneru, bar je sto se tice gabarita slican Trinkijeriju i Duletu pa neka takav bude i u poslu...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Moja ćerkica je sa tri godine naučila "Da volim crno bele" i "Volim ga, ko oka dva"... (prošle godine je to pevala deda mrazu koji je zinuo u čudu!). Takođe, PREPOZNAJE Trinkijerija na TV-u. Kada je pitate "Ko je trener Partizana?", odgovara kao iz topa "Trinkijeri". Kada je debeljko otišao, kažem joj da Trinkijeri više nije trener Partizana, pita me a zašto? Mislim se, JBG kako da objasnim..."Morao je da ide u Nemačku". Pita me: "Ko će sad da bude trener Partizana? (sada ima pune 4 godine). Kažem joj da je sada trener Vlado Šćepanović (trebalo je da prođe neko vreme dok je zapamtila, jer je za nju trener Trinkijer)i. Volela je da joj puštam i onu pesmu "Čista košarka"...

Kada je Šćepa otišao, kažem joj: "Vlado Šćepanović više nije trener Partizana" a one me ladno pita "A hoće li sad opet da bude Trinkijeri?"...

"Neće srećo, videćemo ko će da dođe"...

Pitam ortaka kakv je ovaj Filipovski? Kaže mi, "Videćemo, ali da je dobar ti i ja bi smo već znali kakav je!"...

U svakom slučaju želim mu da nadmaši sve dosadašnje legende na klupi Partizana.
 
Последња измена:

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.622
Локација
ante portas

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
On je čovek koji ima možda i najbolji CV od nekog trenera koji bi uleteo u ovoj ''vatrogasnoj'' varijanti.
Imao je uspehe u pristojnim košarkaškim zemljama, svakako ej veliki uspeh taj što je sa Banvitom uzeo kup u Turskoj ispred Žocovog Fenera (prvak Evrope te godine) i Efesa. Malo mu je falilo da osvoji titulu u Francuskoj ispred ASVEL-a, uglavnom zbog toga što je imao manji budžet. Poznat je po stručnosti i defanzivnom pristupu. Drago mi je što je došao.
Jako me zanima kako će da reši problem našeg nepostojećeg šuta i pre svega voljnog momenta + komunikacije, zbog čega primamo previše poena. Da ne pominjem neke osnovne defanzivne principe koji nas teraju da se previše jurimo sa timovima i previše dopuštamo u reketu. Očekujem dobre rezultate ali ništa spektakularno, mada bih voleo da ostane duže, jer mislim da bi mogao dobar tim da napravi.

Nek mu je sa srećom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top