Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Super je sto ostoja kao ima muda da pudlicu posalje u boks, ali samo ako je to bonus uz sportske rezultate.
Ukoliko rezultata nema (a nema), onda je to samo jos jedna sns predstava za ljude sa sns koeficijentom inteligencije.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ocito je jasno da Ostoja samo maze oci nama Grobarima i da on zapravo u dosluhu sa Covicem manipulise masama.
Ipak od strane intelektualaca, sa IQ iznad 70 je prepoznat kao neko kome je cilj rusenje KK.
Razultati u ovakvoj drzavi su na nivou cuda.
Covic drzi KLS 100 %.
U ABA je takodje bio na 90 %, sada gubi tlo pod nogama.
Vucic raspodeljuje novac i podrsku o takvom odnosu da se Zvezda takmici za f4 eurolige, a Partizan da bude solidan sparing partner, pricam o novcu. Ako se slucajno Partizan sa takmivim odonosom snaga priblizi na scenu stupa Covic sa Uppr-ovima za svaku priliku.
Ostoja je svestan u kakvom je Partizan polozaju i vrlo je sujetan.
Na zalost, osim sujete potrebno je malo i znanja, a on to nema.
Niti je spreman da ga pozajmi.
U svakom slucaju, ne miri se sa trenutnim okolnostima, a situacija je skoro bezizlazna.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nije se on mirio sa predpandemijskim okolnostima, pa ih je brze bolje popravio.

Ko je kriv sto smo nakon visegodisnje ostojine konsolidacije vrlo blizu ispadanja iz Evrokupa, a i F4 aba lige je na poprilicno dugom stapu? Mora da se Vlado Scepanovic sam vaspostavio na mjesto prvog trenera, pa je ostoja reagovao kad je primjetio...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Ocito je jasno da Ostoja samo maze oci nama Grobarima i da on zapravo u dosluhu sa Covicem manipulise masama.
Ipak od strane intelektualaca, sa IQ iznad 70 je prepoznat kao neko kome je cilj rusenje KK.

Ako nam intelektualci startuju od 70+, onda smo u problemu :D

EDIT: cilj nema, to je ocigledno. Cilj mu se saopsti jednom godisnje ili cesce po potrebi :D
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ocito je jasno da Ostoja samo maze oci nama Grobarima i da on zapravo u dosluhu sa Covicem manipulise masama.

U svakom slucaju, ne miri se sa trenutnim okolnostima, a situacija je skoro bezizlazna.

Boli O'Stojka racku za KKP i sujetu a posebno "za okolnosti" jer ih je sam omogućio. Ne bi me iznenadilo da dobije ORDEN za "rezultate". Čovek igra dodeljenu mu ulogu i to je sve... Popušili smo karu teranjem Trinkijerija i cilj je ostvaren... E sada je potrebno "oprati se" pred navijačima pljuckajući ćoravog.

Pratiti DOGAĐAJE a ne reči. Sve što je rekao za ćoravo govno je tačno! Ali šta se dogodilo? Ništa! Šta će da se dogodi? Ništa!

A sad uzmimo reči o KKP pa vidi šta se desilo:

Umesto EL koja se obećavala preko WC-a (kroz institucije) dobili smo EC za koji su "navijači krivi" jer bi bilo "daleko bolje da smo u FIBA LŠ" (uzgred, lično sam i sam zastupao tu tezu ali onda kad je trebalo a ne sada kada je kasno).

Umesto sređivanja ABA lige i pritiska dobili smo prazne novinske članke i pristanak /ipak/ da se takmičenje otpočne. Da li su prihvatili Lozanu, meni još uvek nije jasno? Ako je Lozana definitivna, pitanje je da li će KKP pokrenuti tamo postupak kako je objašnjavano da će se desiti ili će opet da se prećuti i zaboravi?

Dalje, otišao je Volden jer se "nije imalo para" ili jer "FMP igra EL"... Otišao je Trinkijeri jer mu nisu doveli koga je tražio. Ali i to je bilo malo, pa su morali na klupu da stave Ščepu koji nikada nije bio trener (vodio maksimalno 2-3 tekme kao prvi trener). O vraćanju Stefana Jankovića da se i ne govori previše. Neka bude da je Hakinen promašaj (dešava se... nema veze). Dangubić je čista danguba.

Ali se išlo sa pričom da je ekipa eto 80% ista, sad što je ostala bez glave na klupi i glave na terenu, jbg... E to su DELA - SVE SUPROTNA od REČI. Zato O'Stojko neka duva...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja sam za boljeg od Ostoje, samo kazite i podrzavam.
Ostoja je bolji od Danilovica i Pekovica i to ne za malo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemoj govno sa velikanom Danilovićem porediti to je sramota i ne ide uz epitet "grobarčina". Može se Daniloviću svašta spočitavati. Jeste se čovek prilagodio okolnostima ali je odbio da otera Vujoševića. Rekao je "Ja Partizanu više ne mogu da pomognem" i otišao je! U njegovo vreme Partizan je osvajao trofeje i oterao kurvu u zamrzivač. Naravno, sve lovorike prvo za DV-a ali mu je tu slobodu dao Danilović.

O Daniloviću kao igraču da se i ne govori! Čovek Bog u svakom smislu. Šta god da je uradio pogrešno, 10x je bolji od O'Stojka!!! Ili tačnije, nisu ni za porediti...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Svi su se oni prilagodjavali okolnostima, koje nikad nisu bile lepe, ali nikad ni ovako mracne kao danas.
Ne znam u cemu je razlika onda.
Danilovic je cutao i nije mogao da otera Duleta, nego ga pustio mudro pred rudu da se samoubije, on otisao u KSS, a Dule iz zemlje.
Pekovic i Danilovic su bili vrhunski igraci.
Danilovic i Pekovic su odbili da se suprotstve Covicu, to jeste istina.
Vreme ce pokazati.
Rezultati na kraju naavno, ali i dugovi pogotovo.
Da ne zaboravim Divca koji je davao svoj novac!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Vidi za dugove me boli racku jer o tome brine onaj ko finansira, a to je DRŽAVA. Nas kao ljude koji vole Partizan sa tribine zanima sportski domet kluba. Te dugove nisu napravili navijači pa ne treba da brinemo mi o tome niti da nas to posebno brine. U evropskoj košarci moraš imati dug ako hoćeš da se takmičiš. Takve dugove imaju svi velikani pa zašto ne bi imao i Partizan? Mislim, može i napredna verzija bez dugova al onda se boriš za opstanak u EC-u umesto da budeš u svojoj kući - EL i onda još naprednije to nazoveš BOLJIM od vremena kada si igrao F4 a pre i posle toga redovno bio u TOP 8 EL.

O ABA ligi da se ne govori: Nije bilo ni dileme da će KKP igrati finale, bilo je samo enigma sa kojom ćemo razlikom dobiti /u 90% slučajeva/. A šta misliš koji bi to mudonja sprečio Duleta da se samoubije? On da je hteo Duletu da se suprotstavlja, ostao bi u KKP i oterao bi ga /da ne mora završiti u inostranstvu/ ali bi to bilo pokvareno i daleko gore po Duleta. Još gore, ostavio bi ga u KKP! Zašto?

Zato što bi razjebali ekipu i ostavili njega da dobije slom živaca, da puši na svim frontovima pa da ga onda prvo mi napljujemo i tražimo njegov odlazak! Danilović je pročitao o čemu se radi i izašao iz KKP - To je daleko poštenije nego da je prilagođen ostao u klubu. Peković je govno jer je uradio upravo ono što Danilović časno nije hteo. Divac jeste davao svoj novac al se nije KKP od toga održavao na tronu /Divcu svaka čast/.

Pekoviću se serem u svaki dinar koji je uložio /pošto se i za njega pisalo da je davao svoj novac/...

Neće vreme pokazati ako Bog da jer ne želim da O'Stojko bude u KKP koliko i Danilović! Ako želimo dobro Partizanu molimo se Bogu da ode zajedno sa svima koji su ga tu postavili.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sto se mene licno tice, moze da ode vec veceras.
Danilovic je bio prilagodjen sve vreme dok je bio, nemoj to da te buni, kao sto je i danas.
Kako je radio i kako je otisao, ako imas prilike pitaj Duleta.
Kritika je vrlo korisna ako iza nje stoji predlog.
Za ovaj deo oko dugova, nemam ti valjan odgovor ponuditi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Vidi, moguće da sam nešto pomešao ali biće da i tebe sećanje ne služi baš dobro. Neću ti više replicirati jer nema smisla da privatizujemo ali hajde da probam da se objasnim uz potpuno uvažavanje tvog mišljenja izuzev u delu u kome tvrdiš da je O'Stojko bolji od Danilovića. Uz to kažeš "vreme će da pokaže" - E pa daće Bog neće! Da bi O'Stojko imao šansu da se izmeri sa Danilovićem, morao bi bar 18 godina da bude na čelu kluba, a neće ga valjda majci!

Danilović je uz Đorđevića igrački najzaslužniji za ulazak Partizana u klub VEČNIH! Ali, sada pričamo o Danilović vs O'Stojko:

O'Stojko ima 2 Kupa Srbije i 1 Superkup ABA. Uspeo je najpre finansijski da "konsoliduje klub" a zatim i da "zaradi" na Voldenu i Trinkijeriju. To je sigurno. E sad, ljudi tvrde (mada nije sigurno) da je obezbedio dodatni novac za KKP dovodeći Jankovića, Hakinena i Dangubu jer su sva trojica (iz svog džepa) PLATILA da dođu u KKP. Po nekim drugim čaršijskim pričama platio je ćoravi! Uspešan finansijski mag i tu je Danilovića pobedio 100%

Danilović: majku mu pijanu rasipničku. Ojadio nas za hiljadu novaca, uvalio u kredit đubre jedno pijano! Tukao sudije, gepekovao, trošio sve državne pare 3x veće nego Ostoja, dovodeći vedetu NBA lige Lovernja, ili Bertransa ili Jana Veselog koji je pre toga harao Evropom i koštao milione para. Da ne govorim o tome što je doveo i posle trpeo đubre debelo na klupi koje truje i bruka srBsku košarku ubijajući konkurente i takmičarski duh. To je jedna svinja mršava, kriva za "Makabizaciju" srBske košarke, zajedno sa svinjom debelom koja je po medijima proglašena za "stvarnog" predsednika KKP... Ta belosvetska stoka nije ni za poređenje sa njegovim visočanstvom O'Stojkom...

11 titula prvaka Srbije,
6 ABA titula

EVROLIGA (u različitim sistemima):
F4 - Pariz (1)
6. mesto (1),
7. mesto (1)
8. mesto (1) dva puta nije bio Danilović predsednik kluba pa nisam uvrstio
TOP 16 (2)
TOP 8 (2)
2011/2012 igrali EL bez posebnog isticanja
2012/2013 igrali EL bez posebnog isticanja ali je osvojena ABA
2013/2014 bez posebnog isticanja

Dajte ljudi da se ne zajebavamo... Sad će iznenada i odjednom svako na nekoj funkciji da ispadne gmaz. Ne bih ja to tako razmišljao, mada imam teoriju zašto je Danilović tu gde je, zašto je Sale bio selektor, kao i zašto je Tumba selektor u fudbalu... Al to je moja teorija zavere... Pa ne bih neosnovano da mlatim praznu slamu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Ostoja i pudlica su debelokosci koji bi sve dali za materijanu koristi. Za jednog od njih navijam samo zato jer je direktor naseg Partizana mada je veoma tanka linija izmedju njih. Obojica ce da umuknu kada im gospodar kaze.

Ono sto je zanimljivo u ovom intervjuu je da je pocela da se koristi teska artiljerija i veoma skupe rijeci kao mafijaska pudlica, besna, tuzba od Djindjica i najskuplja - nekadasnji trener Partizana DV.
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
457
Локација
Novi Beograd
Cibona-Partizan
Subota 17:00 (TV B92, Arena Sport 1)

Do sada smo sa Cibonom u Aba ligi odigrali ukupno 38 utakmica i skor je 28-10 za nas. U Beogradu 18-1 u Zagrebu 10-9. U sezonama 2006/07 i 2007/08 oba puta smo ih izbacivali u plej-of seriji. Dve godine za redom posle toga pobeđivali smo ih i u finalu F4, prvo u Beogradu pa u Zagrebu. Zanimljivo je da smo sa Cibonom odigrali najviše međusobnih utakmica od svih klubova u Aba ligi. Prošle sezone nije odigran meč u Zagrebu zbog prekida prvenstva.

Ukupno utakmica: 38
Pobede Partizana: 28
Pobede Cibone: 10
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Uz sve njegove mane, meni je nekako protivprirodni blud da vidim u istoj rečenici Danilovića i Ostoju, u kontekstu nekog, bilo kakvog, poređenja.

Vrlo analiticno.
Ako Sale Djordjevic bude ikad zeleo da bude predsednik KK, nek samo dodje i ne radi nista. Niko ne moze biti bolji od njega. Ko bi sa njim stao u recenicu.
Sa druge strane kolega gore rece da ga samo rezultat zanima, trofeji.
Ne znam jel postoji jos ona tema NISMO ISTI, ako postoji ugasite je, nema potrebe da stoji samo zbog mene.
Ja zapravo shvatam da je Coviceva mana samo sto nije na pravoj strani.
Takodje predlazem da se Dragan Djuric rehabilituje, toliko trofeja, Liga Sampiona, kupovi, liga evrope... Nema smisla.
Ostaje mi da kao zakljucak napisem jos nesto na latinskom, a latinski ne znam.
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top