Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.535
Локација
CyberSpace
šta je on tačno povredio, i koliko je ta povreda komplikovana, zna li neko?
nadam se da je radio na šutu dok je bio povređen, ako je bilo moguće...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
HUDe nije on imao toliko katastrofalan šut. Secam se da su mu isli ispod bloka i provocirali sut dosta i da je u razumnim procentima kaznjavao...
Kakav je iz povrede, to je pitanje. Nadam se da će ovim, vremenom, CMM uzimati manje minuta na kecu...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Njemu je sut jos i najmanji problem.
Nije visok, nije brz.
Nije plej, slabe do prosecne plejmekerske vestine (za ovaj nivo igre koji mi kao hocemo).
Nema ulaz.
Odbranu nije na nivou na kom se misli. Tj upada u oci jer hoce da je igra, da se bori, da se baci, agresivan je u nekom presingu, hoce da se postavi ali meni je odbrana pre svega mozak i lateralne kretnje, a on to nema.
U sustini ako bi imao dobar tim, on moze da se iskoristi, da bude timski igrac, igrac rotacije, ali stvarno glavni igraci moraju da budu na visokom nivou, i da cela ekipa bude pravo selektirana.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748

Ovo je verovatno već neko kačio, ali sad čitam opet:
  • ABA ima dugove, ali je otvoren novi bankovni račun. ?
  • FMP upisan kao suvlasnik
    • Umesto jednog cigana, postavljen je drugi na mesto predsednika radničkog. Zamislite, ovaj nije član povampirene ciganke. Ah, che bel vivere, che bel piacere.​
    • Ukinuto rotaciono predsedništvo, što i nije loše imajući u vidu naš status i uticaj.​
  • Cigani još uvek imaju dva kluba u istom rangu.
Jebi ih, Ostoja, kroz institucije!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.084
Reaction score
36.088
Navijačima nikad udovoljiti.

Čovek obećao da tast neće voditi ABA ligu i stvar sređena. Sad je jasno da FMP i Radnički Basket više nikakve veze međusobne nemaju i možemo ponovo da se loptamo sa njima.

Ogromna pobeda druga Ostoje, u rangu one pobede nad koronom pred izbore. :clap
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ako dobro čitam izmedju redova. Dolaskom novog trenera, pristupilo se korekciji rostera. Na hladjenje poslati Angola, S. Janković.. A sada po svemu sudeći i Mika.
Otišao Angola, došao Ali.
Za očekivati je sličan scenario i sa S. Jankovićem i dovodjenjem nove četvorke.
Zna li neko šta je sa Mikom i ima li istine u nekom mom sagledavanju prethodnog?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Biće da mu je limar baš stao na žulj, čim se odlučio za ovakav korak.
Ipak, to su njegove pare i treba da ih naplati, a ja od Kecmana i sve one ujdurme oko njegove tužbe više ne znam ni šta da mislim oko ovih potraživanja preko kojekakvih sudova i arbitražnih tijela.
 

Sone_PFC

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
22
Reaction score
26
Локација
Vlasenica/Zvornik
Ako cemo posteno nije mu Ostoja duzan pare i nije mu Ostoja dao ugovor za koji ovaj tuzi, ako se ne slaze sa Ostojom meni je glupo da se istom sveti preko Partizana. Da ne budem shvacen pogresno, treba da dobije svaki dinar, kao i bilo ko drugi, samo nije vreme za tuzbe, rok je 31.12 i duguje mu se rata ipo, mozda bi mu tada isplatili dug u celosti. A sad ovom tuzbom ponovo potrazuje i ono sto je "oporostio". Umesto 50K u 3 rate od kojih je isplacena 1 ipo, sada se vraca na kompletan dug od 95K.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top