Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sone_PFC

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
22
Reaction score
26
Локација
Vlasenica/Zvornik
Ostoja "izmiruje" samo tekuće obaveze. Ovo staro... to je uvek kriva bivša uprava (vlast).

Tek sada vidim ovaj upis, kad sam corav jbg. Pa jeste tacno to, to rade svi kad dodju na celo bilo kog kluba u Srbiji, izmiruju samo ono sto moraju i za sta su odgovorni. Jedan banalan primer, oprostitite sto uzimam cegre za primer ali to je najbolji primer funkcionisanja u Srbiji. Za 2 sezone u LS i i LE, i sve transfere, misli li ko da lice s poternice nije mogao da otpise sve dugove cegre? Mogao je ali mu nije u interesu. Isto tako i ovde. Sto bi oni cistili nasledjene dugove a sutra mogu da ne budu tu ako se pickoustom tako cefne? Ovako ce da da vade na stare dugove i svi srecni.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Mozda je brat Maki video koliko Partizan kosta samo egzibicija sa Japancem, pa resio da presavije tabak.

Mozda je iz prve ruke video koliko je Ostoja govno, i da mu je cilj da Partizan bude slag na kurvinoj torti, koju ajatolah vucic svaki dan vecera.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
ma nisu pare u pitanje vec licni sukob i sujeta...
ne verujem da mu je doslo do 5.000 evra jebiga... toliko mu se kasnilo...
neke stvari necu nikada shvatiti, verovatno je defekt u mojoj glavi a ne kod drugih...
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.738
Локација
Novi Beograd
I da nema nikakvog razloga treba da mu je stalo i do 5000 evra. Ugovor je ugovor i on mora da se postuje, ne treba da spominjem da je Macvan bio vise od profesionalca i spustio kriterijume plate kad je dolazio kod nas.

Uvek se nekako lome koplja na nekim ljudima koji su ostavili trag u klubu, da li fudbalskom, kosarkaskom ili bilo kojem drugom. Samo nikako da se slome na Djuratiju, Vuceli, Vazuri, Ostoji i slicnima. Oni su uvek “gospoda” koja su se obezbedila.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Postalo je normalno da lopovi i barabe kradu i manipulišu.
I da heroji i ljudine ćute i sebe večito stavljaju po strani.
Daleko ćemo kao klub sa takvim vrednostima.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.916
Локација
NBG
Pušten najbolji igrač kod direktnog rivala.
Zatim oteran trener koji je držao sve konce prošle sezone.
Onda od istog menadžera se dovede diskutabilan igrač i pravi se lažni hype po mrežama preko botova i Tošinih svedoka da je bolji od Waldena.
Pritom sacekas kraj oktobra, početak novembra da dovedes trenera kada već cela sezona visi u vazduhu.

I onda treba komentarisati gradski derbi ili kako se dobronamerna uprava sukobi sa jednim Mačvanom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.708
Jedini problem je što ovo nije sukob Mačvan vs Ostoja, iz prostog razloga, što drugopomenuti neće ništa plaćati iz svog džepa. Da li je dug napravio Ostoja, Nikola, Predrag, Pera, Mika... nije ni bitno toliko, Mačvan treba da dobije sve do poslednje pare. Ali trpi klub, a ne pojedinac čije je dupe u fotelji.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Kako baš pukne tikva na njegovih 5000 evra a ne na Tošinim, Kecmanovim ili Lončarevim :buhaha
pa to, ako je neko oprostio skoro 50.000 evra...zar mu je doslo do tih 5.000...nego su se izgleda raskurcali zdravo... i sada to je to...
nije Partizan svojina ni jednoga ni drugoga pa da razvlace klub po medije...

PS. da se rezumemo ja nemam dileme da su obojica pravi grobari, jedino sto ovaj ima taj teret koji ima...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
A ko je u ovoj priči pored Mačvana, taj drugi pravi grobar sa teretom na leđima?
:D
Pa on koliko znam je cesto menjao terete, tako da ako da bog da se ova vlast nekada pomeni, brzo ce se adaptirati sa takvim novim teretom...

ja se pitam samo koji je to prag tolerancije da jedan pravi grobar povuce potez koji je na stetu kluba realno...

e al sam se izrazio :cekanje:
Koja je ta situacija i koliko treba da bude pogodjen jedan covek koji voli svoj klub pa da povuce ovakav potez...eto tako nekako... to mi nije jasno

i zasto bas danas, da ide naslov "novi udarac za Partizan"....
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
pa to, ako je neko oprostio skoro 50.000 evra...zar mu je doslo do tih 5.000...nego su se izgleda raskurcali zdravo... i sada to je to...
nije Partizan svojina ni jednoga ni drugoga pa da razvlace klub po medije...

PS. da se rezumemo ja nemam dileme da su obojica pravi grobari, jedino sto ovaj ima taj teret koji ima...
Najsramotniji upis ikada.
Motaj kablove, gasi internet.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Koliko ja shvatam situaciju niko nije tužio ostoju nego PARTIZAN...a ko god da to uradi ne može da ima moje simpatije...a ako se taj neko deklariše kao GROBAR onda kod mene izaziva bes i gađenje

PS. Tako je bilo i sa Kecmanom i svima ostalima sem Duleta njega su ipak oterali
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
:D
Pa on koliko znam je cesto menjao terete, tako da ako da bog da se ova vlast nekada pomeni, brzo ce se adaptirati sa takvim novim teretom...

ja se pitam samo koji je to prag tolerancije da jedan pravi grobar povuce potez koji je na stetu kluba realno...

e al sam se izrazio :cekanje:
Koja je ta situacija i koliko treba da bude pogodjen jedan covek koji voli svoj klub pa da povuce ovakav potez...eto tako nekako... to mi nije jasno

i zasto bas danas, da ide naslov "novi udarac za Partizan"....

Oprosti ti neko 50k i ti ga jebes za 5? A ovamo placas jankovicu platu?

Da si osnovao klub, a ne pomagao ga, puno je ovo sto radis zadnjih par godina.:pop
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
216
Reaction score
780
Локација
...
Sad ce limar da nam objasni kako su zbog starih dugovanja propali pregovori sa novim igracem :D Pravi trenutak za obnovu emisije pitajte limara, zicer. On se jadan trudi, al su danas svi teski za saradnju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top