Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jarrod Uthoff se spominje kao opcija na 4, negdje se provlaci i Adrian Payne.

Izvor?
WebCrew edit
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.747
Reaction score
6.260
Pocinjem da mislim da je CB neko hakovao profil ili da se dirigentica opet javila preko tudjeg profila.
Svako ko prati forum desetak godina zna njegove stare upise. Uz Jena vesnik svih lepih stvari vezanih za nas Kk dok smo harali Balkanom i šire.
Nemoguće da neko toliko zastrani... :confused-smiley-013:
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Slijedim onu Neletovu devizu: "..sto manje dijete znas, to si manje nesretan.." pa nesto i ne cackam mnogo po nasem menadzmentu i marketingu. Spominjete Loncara pa malo izsufrah.. jbt on je sa Limarom i dosao, tj. on ga je doveo.

Licno mi se zgadio onom izjavom kao i ja sam sns marva, pa sta.. ala gagic. Brate, pa to se krije a jos vidis kako Partizan to kosta.
To mi je kao da kustos u nekom muzeju holokausta obuce esesovsku uniformu i kaze, to ja samo tako privatno osjecam.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Jel radi neko, išta da se Partizanu pripiše koja istorijska sezona, u košarci, titula?

Otkad je šugatović, sa fudbalskim savezom, njima svojataju svašta... iz prošlosti, iako, da je pravde, nama treba i fudbal, sve crno-belo, oteto...da je!!!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
EnqO6H1WEAAuGBy


:buhaha :buhaha

e moj ostoja, ostoja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top