Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Aj da vidimo u kom ce pravcu ovo otici. Nismo se usrecili sa njim ove sezone i nadam se da ovo znaci da cemo naci zamenu na ovoj poziciji gde se mucimo cele sezone
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Meni je Gorda top igrac za drugog pleja. Ove sezone jeste u kanalu, ali ceo tim je. Ne vidim da mozemo boljeg igraca da dovedemo tu, ali dobro. Mada imamo i nikolića, ako se racuna na njega uopšte, pa verovatno tako misle da popune eventualni odlazak gorde.
Sve u svemu, hvala za karanje kurve pre par godina i hvala za proslu sezonu.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Krivo mi je zbog Gordića baš... Odličan igrač ali je ove sezone loše igrao. Uvijek sam vjerovao u njega. Bojim se da ovo nije početak kraja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Meni je Gorda top igrac za drugog pleja. Ove sezone jeste u kanalu, ali ceo tim je. Ne vidim da mozemo boljeg igraca da dovedemo tu, ali dobro. Mada imamo i nikolića, ako se racuna na njega uopšte, pa verovatno tako misle da popune eventualni odlazak gorde.
Sve u svemu, hvala za karanje kurve pre par godina i hvala za proslu sezonu.

Teško da Nikolić može da zameni Gordića.
Nema teorije.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.304
Локација
Nickname
Ovi iz njuza kao opciju pominju Demetrius Jacksona.
G liga, poslednji klub Ritas.
Vidim da ga sad tamo nema u protokolu, izgleda slobodan igrač.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Nadam se da ce biti pametni i dovesti nekoga ko ima preko 10% sut za tri poena posto je stvarno ovo bacanje cigli spolja dovelo do toga da ne mozemo nikog zivog da pobedimo ako bude skupio u reketu...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gordić je i prošle godine bio katastrofalan. Ali se ne vidi kroz prizmu dobrih rezultata. Najbolju seriju smo napravili kada se povredio i Volden postao protagonista. Igra na način kao pre 10 godina a nema više telo za to. Ne može da izdrži da ne bude centralna figura na terenu i da igra kao veteran. Jasna je njegova poenta u timu, iskusan, siguran, donosi lake poene nekad, da povuče kada ekipa stane, domaći igrač u smislu jezika, identiteta, ali niti išta pruža niti je jeftin.
Par puta ga je Filipovski zakucao za klupu, očigledno i tu postoji problem, imao je sličan problem i sa Džikićem svojevremeno.
 
Последња измена:

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Gordić je i prošle godine bio katastrofalan. Ali se ne vidi kroz prizmu dobrih rezultata. Najbolju seriju smo napravili kada se povredio i Volden postao protagonista. Igra na način kao pre 10 godina a nema više telo za to. Ne može da izdrži da ne bude centralna figura na terenu i da igra kao veteran. Jasna je njegova poenta u timu, iskusan, siguran, donosi lake poene nekad, da povuče kada ekipa stane, domaći igrač u smislu jezika, identiteta, ali niti išta pruža niti je jeftin.
Par puta ga je Filipovski zakucao za klupu, očigledno i tu postoji problem, imao je sličan problem i sa Džikićem svojevremeno.
Ne moze da izdrzi da ne bude centralna figura na terenu. Ovo je pogodak u centar. Tipicna suprotnost Tepica u Megi.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Gordic nikada nije bio centralna figura u karijeri. Uvek druga, treca opcija.. Sta sve nece covek procitati...
Gordicu treba centar koji zna da postavi blok, bek koji moze da izvuce odbranu i onda Gordic moze da bira sta ce, ulaz, distancu ili asistenciju. To ove sezone nema i zato je los, a ne zato sto nije centalna figura :rolleyes:
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Sam odlazak Gordića je čista dobit, i nadam se da je to završena stvar. Ima ugovor od preko 300k godišnje, a izuzetno je kancerogen po ekipu kada utripuje Majka Dzejmsa. A povrh svega, najstrašnije ga boli kurac.
Uprava je zadovoljna stanjem, dok sportski sektor ne zna gde je levo.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Pitanje za upucenije, imamo li promil sanse da dovedemo Petruseva?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top