Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Brate zabolje me kurac za koga navija, vjerovatno je cigan ali nikad se nije izjašnjavao, momak vrhunski poznaje košarku i radi odlične analize, zašto ga ne bih postavio na forum.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Lik je bukvalno najveća dileja na jutjubu. Negde sam video video gde igra basket.. Pisanje zivo :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ако је истина да нам се враће Бирча поздрављам то, али има проблем ту човјек није играо малтене годину дана.
 
  • Like
Reactions: rus

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Brate zabolje me kurac za koga navija, vjerovatno je cigan ali nikad se nije izjašnjavao, momak vrhunski poznaje košarku i radi odlične analize, zašto ga ne bih postavio na forum.

Kad pobedimo u gradskom derbiju proglašava ga jednim od dosadnijih, kritikuje suđenje, gasi broj lajkova, dislajkova i čini mi se komentare.
Kad izgubimo trudi se da ne svršava ali otvori sve na javno da cigani prave žurku.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ако је истина да нам се враће Бирча поздрављам то, али има проблем ту човјек није играо малтене годину дана.

Nadam se da se sprdas i da to nije istina.
Bolje ja da im igram nego on da se opet vrace.

Ako ga vrate ne gledam vise. Jer ovo ne da postaje cirkus nego sprdacina najgora.

Samo njega da ne vrate. Ne treba nam nista.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
Jos jedna potvrda da je ona instagram stranica u stvari zvanicni aparat kluba. Apel je odatle krenuo.
Bircevic mi se nikad nije svidjao kao igrac. Valjda ce bar oni sto au kukali da imamo puno stranaca biti zadovoljni, ne znam koliko on moze da donese ovom timu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Боље да су задржали Бирчевића него што су враћали С. Јанковића. Не знам колико има истине у овоме али чак и да је дезинформација, ово само потврђује неозбиљност управе.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
@El_Grande_Jokan
Kako moze ova vijest i da je dezinformacija da potvrdi neozbiljnost uprave? Jeste da nas jebu u mozak, ali brate ovo sto si napisao nema logike :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa kako nije neozbiljnost uprave. Igraču koji je bio maksimalno korektan prema klubu, ne govorim o njegovom košarkaškom učinku (a i on nije bio najlošiji u tom timu), otkažeš saradnju poslednjeg dana (kada mu ističe ugovor), ostaviš ga u nebranom grožđu. I onda ga posle 2-3 meseca vraćaš?!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.340

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
Pa to jeste neozbiljnost, ali nije dezinformacija jer cemo ga dovesti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top