Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Definitivno ne treba vredjati nikog ko je uplatio pare za KK jer oni zele da pomognu kako znaju i umeju. Mozda to nije pravi nacin jer je limar tu, ali ne treba vredjati nikoga ko ima dobru volju pomoci u ovakvoj situaciji.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Nisam ih vređao, nije mi jasan taj mentalni sklop. Ne bi bilo loše uključiti mozak s vremena na vreme. Kome daju pare, Partizanu? Za šta? Da ostoja obrne turu vučiću? Malo su love nakrali od naroda, pa da im još punimo dzepove
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Meni isto nisu jasni ljudi koji ovde ne mogu da ukapiraju da to sto smo ispisali prethodne strane, protiv dovodjenja nekih anonimusa , nije licno protiv tog Perkinsa( njemu zelim sve utakmice sa 20+ poena i 10+ assist), vec protiv debilnih poteza uprave koji ce nas na kraju dovesti do katanca i gasenja i sudbine ciganske.

Ja nemam nista protiv i 12 kvalitetnih amera, da imamo vrhusnki budzet , pokriven, dugove izmirene, sistem gde se zna ko sta radi. Ovako dovode se neki likovi koji ne donose ekstra kvalitet, placas obestecenja, ulazis u dalja zaduzenja i na kraju ce biti , nismo uspeli da izmirimo dugove prethodne uprave, sve smo pokusali, ali gasenje je realnost i nova adresa.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
@Milos
A sve ovo bi imao i da ne dovode nikoga.Da igra 12 juniora. Oni kradu pa kradu, nisu to problem pojacanja. Ja od kako znam za sebe mi vracamo neke dugove.Svi pricaju o dugovima. Nista nije javno. Sutra da izadju i kazu duzni smo 50 miliona, ti nemas tj mi nemamo pojma da li je to 50 ili 10 miliona.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Vidim niko ne pominje Ostojin apel navijačima za donacije da bismo doveli pojačanja :puke:


Meni je ovo toliko jadno da presjednik kluba trazi navijacima pare.
Za sta da ti dam pare? Da mi dovodis Jankovice i Mike i Angole?

Centa jednoga im nebih dao pa da imam milione na racun.


Nego napravi marketing. Nadji sponzora.
Ovi jadovi iz KK-a nisu u stanju da naprave jedan normalan kvalitetan duks Partizana. Oni duksevi i one majice sto se prodaju u partizanshop.com ono je toliko jadno i lose napravljeno...da mi dzabe daju one dukseve ja ih nebi nosio.

https://kkpartizanshop.com/collections/kk-partizan-duksevi/products/duks-arena-zimski

Ja bio u oktobar da kupim ovaj duks kad su ga ponovo pustili u prodaju... Ja dosao tamo kod njih u butik (a i butik im je na bas dobro mjesto, ali ajd)..gledam duks i ne vjerujem. Dzabe da mi ga daju nebih ga nosio koliko je los kvalitet.

Toliko sam razocaran sto nemamo dje da kupimo neki lijep i kvalitetan duks KKP-a. Pa nek kosta i 150 eura. Ali brate daj da je kvalitetan i lijep.

I sto puta sam im to rekao. I njima tamo i onima na JNA i onima u prolaz dolje na Terazijama i onima na Slaviji prije sto su bili (ne znam ima li ih vise tamo). Ali ne, ne cuju oni nista. Toliko su nesposobni za marketing da je to nevjerovatno.

Morah ovo napisat. Valjda ne smeta.


Ps. Zar Miku nije preporucio Bodanovic? I sad vam/nam ni on ne valja..a Bogdan ga preporucio :D
Cirskus su napravili i to je to.

Ostoja vrati Bircevica pas ti jebo mater i ne gledam vise KK.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Ovo sto @grobarani kaze je tacno. Nemas jednu kvalitetnu stvar da kupis u nasim buticima. Koliko sam puta obilazio butik na stadionu da kupim i klincu i sebi nesto i bukvalno ne mozes da nadjes jednu jedinu stvar da valja. To je toliko nekvalitetno i sto se tice materijala i dizajna da pre lici na stvar sa buvljaka nego na stvar iz zvanicne prodavnice klupskih obelezja. Pa neka kosta ali uradi ga da valja i prodace se bolje nego krpa od 30 evra izgleda kao sa buvljaka.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Birča, brat Grobar..
Generalno, vidi se... Ono, da kažemo, ok lik
Nije on kriv, što ne zna i ne ume bolje.
Kad god je bio na parketu, ne sumnjam da je davao 100% sebe.
Prilikom poslednjeg dolaska u Partizan, iskreno.. Bilo mi je drago i podržavao sam njegov dolazak.
Sada mu želim sve najlepše u daljoj karijeri i da što duže ostane u Japanu.
Da koliko toliko naplati taj angažman, odigra još koju godinu aktivne košarke. Pa da se onda sretnemo negde na tribinama da zajedno bodrimo naš klub.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Birca je igracina za sva nasa "pojacanja" ove sezone. Ako vec na njegovoj poziciji imamo Rasona koji je verovatno igrac sa najvecim kvalitetom u klubu, ne vidim kako bi mogao da smeta. Prosle sezone je svoju ulogu odradio sasvim korektno. I uvek bih pre njega u klubu, sa svim svojim manama i bubicama, nego nekog totalno neafirmisanog stranca koji ce da greje klupu. Razumem da fali domacih igraca koji su dostupni, a imaju kvalitet za prvi tim, ali ne razumem da ne mozemo da nadjemo domaceg igraca da pokrije 10ak minuta na nekoj poziciji.

Uprava je odradila krajnje neozbiljan posao ove sezone, sad uopste nema smisla raspravljati o bilo cemu. Prvo odgovornost za ovo do sad, pa onda da se vidi kako dalje ...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A šta mi to napadamo ove sezone pa su nam potrebna pojačanja sada kada je aba otišla, a u ek šansi nemamo sa ovim rosterom?
Kasnimo sa pojačanjima mesec dana. Plej, rezervna četvorka i prva petica.

Ovo dovođenje ispod prosečnih amerikanaca je samo mazanje očiju da smo isti kao limenkari, a Dule je lepo rekao o strancima u nekom od intervjua...

Birčević vam smeta, a ne smeta vam Rade Zagorac koji ima mnogo veću platu i ulogu nego što je ovaj imao oba? Pa i Birča je naš Grobar i pre svega dobar momak... Kako smo se poneli prema momku dokle god je ova garnitura ne treba da dolazi kod nas, a oni što su mu skandirali u areni ono treba da se stide što sebe nazivaju navijačima Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top