Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Људи моји, он је ово изјавио почетком септембра месеца ако сам лепо видео, тако да има много новијих разлога за вређање :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
Ja sam na ovo naleteo slucajno danas na tviteru i nisam znao da je to izjavio. Ja ne znam sta moze biti veci razlog za prezir od toga. Sportsko drustvo nam je okupirano od strane onoga koga brani.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.637
jbt u kakvu smo situaciju dovedeni. I ova tema se moze nazvati KK nuklearni Partizan.

Oduvijek volim nas Partizan i kosarku, ali danasnja utakmica je jednostavno u drugom planu. Ej pocinje drugi krug internacionalnog takmicenja a nade nema nigdje. Mozda i dobijemo, a tu ce biti razni Loncari koji ce pozuriti da se zahvale faraonu sto sija sunce i sto sto je omogucio da zivimo i pobjedimo. Igrace vjerovatno ko jb.
Nedostaje mi onaj osjecaj da budem par dana srecan ili tuzan samo kada se sjetim prethodne utakmice.

Licno sam vjeciti optimista i znam da ce i ovo proci. Jedino mi je krivo sto sada ne osjecam onu euforiju Partizanstine kada je sve moguce.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Daleko mu lepa kuća...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Ovo moze biti odlicna vest, naravno ako se dovede dobro pojacanje kao zamena. A citajuci tekst covek bi stekao utisak da cemo kao klub biti u prevelikom gubitku jer odlazeci (ne znam na koji nacin) ima u proseku 18 poena po utakmici...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
oni nisu bili u stanju da dovedu normalnog play-a pa su doveli perkinsa...mada ako ovaj ima veliku platu,koje smo se sada oslobodili mozda i moze da se dovede neki dobar play..mada sumnjam,a i nama vise skripi 4 i 5 tako da i dobar play nece imati puno uticaja
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka

Daleko mu lepa kuća...
Putuj igumane!

Odigrao je srazmjerno broju na dresu koji nosi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top